Sarema 331506 BL ZaandamHet Eiland
€ 1,090,000 k.k.
- 198 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherUniek penthouse met een fantastisch uitzicht over het water!
Description
De droom van een ieder!
Een uniek penthouse met een fantastisch uitzicht over het water richting Amsterdam, met een woonoppervlak van maar liefst 198 m². Tel daarbij de twee dakterrassen van in totaal 162 m² op en het genieten kan beginnen.
Op een mooie locatie op de kop van “Het Eiland” vindt u dit ruime penthouse met privéparkeerplaats en twee bergingen: één in de onderbouw en een verrassend ruime berging op het dakterras. Het uitzicht over het water richting Amsterdam en omgeving, de royale woonkamer met werkkamer en suite, de woonkeuken, de ruime slaapkamers, de twee badkamers en de privélift tot in de woning, in combinatie met het gelijkvloerse karakter, maken het wonen hier meer dan aangenaam. Vanuit de woning en vanaf het terras heeft u een prachtig uitzicht. Alle leefruimtes hebben zichtlijnen gericht op het water en staan grotendeels met elkaar in verbinding. Het binnen- en buitenleven lopen hier naadloos in elkaar over. De voorbijvarende beroeps- en pleziervaart zijn een genot om naar te kijken. De grote en vele raampartijen dragen het gehele jaar door bij aan een mooie lichtinval en vele uren zon. Vanaf zonsopgang tot zonsondergang kunt u genieten van de zon.
Het appartement is gelegen op de vijfde verdieping op een zeer centrale maar rustige locatie, dichtbij het centrum van Zaandam en op korte afstand van Amsterdam. In het centrum van Zaandam vindt u een diversiteit aan winkels, restaurants, cafés, het Zaantheater en nog veel meer. Op loop- en fietsafstand vindt u het NS-station. Binnen slechts 12 minuten staat u op Amsterdam CS of Schiphol.
Met een persoonlijke rondleiding laten wij u graag zelf de ruimte en het uitzicht ervaren!
Indeling:
Begane grond:
Entree met bellentableau, dubbele liftinstallatie en toegang tot de boxen en de parkeergarage.
Vijfde woonlaag:
U bereikt het penthouse met de lift, die uitkomt in de hal welke toegang geeft tot alle ruimtes in de woning. Tevens vindt u in de hal veel bergruimte in de vaste kasten. De hal is voorzien van een fraaie lichtstraat die zorgt voor een mooie lichtinval. De woning beschikt over een ruime en lichte woonkamer met gashaard en biedt toegang tot de werkkamer. Indien gewenst kan van deze werkkamer, middels een kleine ingreep, een derde slaapkamer worden gerealiseerd. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de fraaie woonkeuken. U kunt hier heerlijk genieten vanaf uw eettafel van het mooie uitzicht op het water en de horizon. De keuken is ruim van opzet en van vele gemakken voorzien. Een kookliefhebber kan hier zijn of haar hart ophalen. Zo beschikt de keuken over een vaatwasser, Quooker, inductiekookplaat met afzuigkap, een stoomoven, oven, bordenwarmer, koelkast en een groot werkblad.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers, die beide grenzen aan en toegang hebben tot het zonnige dakterras. De master bedroom beschikt over een badkamer en suite (2021) met een ruime inloopdouche en dubbele wastafel in meubel. Tevens heeft deze slaapkamer een ruime inloopkast. In de hal vindt u een garderobe, bergruimte en twee toiletruimtes. Nabij de keuken vindt u een bijkeuken. Deze ruimte is geheel betegeld en voorzien van de opstelplaats voor de wasmachine, droger en de recent geplaatste cv-ketel. De bijkeuken wordt tevens gebruikt als berging/provisieruimte.
Met maar liefst 162 m² aan dakterrassen rondom de woning geniet u ook buiten van zon van zonsopkomst tot zonsondergang. De terrassen bieden meerdere zit- en loungeplekken, allemaal met vrij uitzicht over het water. Op het dakterras bevindt zich tevens een grote buitenberging met elektra.
Kenmerken en bijzonderheden:
Bouwjaar 1995, woonoppervlak: 198 m², twee buitenruimtes van in totaal 162 m²
De woning is voorzien van zonwering aan de buitenzijde
Gelijkvloers wonen met privélift tot in de woning en de ruimte en het comfort van een ruime bungalow
Recent geplaatste cv-ketel met extra capaciteit (Intergas Xtreme, bouwjaar 2024
Privéparkeerplaats + twee bergingen (waarvan één op het dakterras)
Aanvaarding in overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,090,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,505
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 620.00 per month
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 198 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 162 m²
- External storage space
- 21 m²
- Volume in cubic meters
- 618 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, washstand, shower, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, elevator, mechanical ventilation, flue, and sliding door
- Located at
- 5th floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Xtreme (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- ZAANDAM I 8726
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 620.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,031x
Viewed
38x
Saved
27-11-2025
On Funda
Neighborhood

Het Eiland
Zaandam- Residents
- 1,255
- Family with children
- 40%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



