Sold
Prinsenstraat 801501 NV ZaandamPrins Hendrikbuurt
€ 450,000 k.k.
- 84 m²living area
- 125 m²plot size
- 3bedrooms
- A+energy label
Sales history
- Listed since
- May 17, 2025
- Date of sale
- June 17, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Instapklaar, energiezuinig en vol karakter
Een uniek huis waar historie en duurzaam woonplezier samenkomen, want in 2020 is deze prachtige twee-onder-een-kapwoning volledig vernieuwbouwd. Met een energielabel A+, kunststof kozijnen met triple glas, een cv-ketel uit 2017, herstelde fundering, 14 zonnepanelen én uitstekende isolatie (vloer, gevel, dak en triple glas) is deze woning niet alleen comfortabel, maar ook klaar voor de toekomst.
De Prinsenstraat is een gezellige straat in de geliefde Burgemeesterbuurt van Zaandam. Hier woon je op steenworp afstand van De Zaan en het centrum, met winkels, horecagelegenheden en supermarkten om de hoek. Openbaar vervoer en uitvalswegen zijn snel bereikbaar, waardoor je binnen no-time in Amsterdam of andere steden bent. In de wijk is er veel parkeergelegenheid.
Altijd al willen wonen in een charmante twee-onder-een-kapwoning met de uitstraling van 1895, maar het comfort van nu? Dan is dit je kans!
Woonoppervlak: ca. 84 m²
Externe bergruimte: ca. 8 m²
Inhoud: ca. 296 m³
Energielabel: A+
Indeling
Begane grond:
Bij binnenkomst stap je in een stijlvolle hal met meterkast (11 groepen, 3-fase aansluiting en 3 aardlekschakelaars) en een zwevend toilet met fonteintje. De hoge plafonds en grote ramen zorgen direct voor een ruimtelijk gevoel.
Een elegante zwarte houten deur vormt de toegang tot de lichte uitgebouwde tuingerichte woonkamer met een aluminium harmonica pui naar de achtertuin.
De woonkamer beschikt over een pelletkachel, de trapkast biedt extra bergruimte en hier bevindt zich de witgoedaansluiting, moderne open keuken met barretje aan de voorzijde van de woning, de keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, te weten: Bertazzoni elektrische oven, de kookplaat heeft een inductie kookveld met vijf verschillende verwarmingszones, afzuigkap, koel-vriescombinatie en vaatwasser.
Hier geniet je van het bereiden van uitgebreide diners samen met vrienden en familie.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers voorheen waren dit er twee, de derde slaapkamer is te bereiken door middel van de master bedroom. Via de overloop zijn alle vertrekken bereikbaar. De badkamer is afgesloten door middel van een schuifdeur en is voorzien van een tweede toilet, dubbele wastafelmeubel, inbouwspots, ligbad met met regen- en handdouche.
De eerste verdieping beschikt over een dakkapel aan de voor- en achterzijde van de woning. Wat zorgt voor veel lichtinval!
Tweede verdieping
Vliering met veel opbergruimte en CV-ketel opstelling bj. 2017.
Tuin
Dankzij de gunstige ligging op het zuidoosten geniet je hier de hele dag van zon én volop privacy. De tuin beschikt over een achterom via de steeg én een grote vrijstaande houten berging met overkapping. Dat wordt heerlijk genieten in de zomermaanden!
Bijzonderheden
- Energielabel A+
- 14 zonnepanelen;
- Nieuwe fundering;
- Volledig geïsoleerd;
- Aanvaarding: direct;
- Veel parkeergelegenheid in de buurt;
- Twee-onder-een-kapwoning met veel lichtinval;
- Bouwjaar 1895, maar volledig vernieuwd in 2020;
- Kindvriendelijke wijk: Veilig en autoluw, met een speeltuin direct voor de deur;
- Geweldige ligging nabij De Zaan, centrum Zaandam, winkels en horecagelegenheden;
- Diepe achtertuin (ZO), achterom en grote vrijstaande houten berging met een overkapping.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,357
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2020
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 125 m²
- Volume in cubic meters
- 296 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and solar panels
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Triple glazed and completely insulated
- Heating
- CH boiler and pellet burner
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- ZAANSTAD I 4176
- Cadastral map
- Area
- 125 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,938x
Viewed
74x
Saved
17-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




