Sold
Rode Zee 461503 TR ZaandamPeldersveld West
€ 500,000 k.k.
- 137 m²living area
- 113 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- September 2, 2025
- Date of sale
- November 10, 2025
- Term
- 2 months
Description
Vroeger stond deze woning, net als de andere woningen in de rij, genoemd als drive-in woning. Maar bij de Rode Zee 46 is iets bijzonders gebeurd, met een andere indeling op de begane grond en eerste verdieping. Voor kook- en eetliefhebbers is er een fantastische woonkeuken op de begane grond, met een schuifpui naar de serre en richting de zonnige tuin. De eerste verdieping biedt ruimte aan een xl-woonkamer, waarvan een deel als werkkamer wordt gebruikt. Verder zijn er drie slaapkamers, een luxe badkamer, twee toiletruimtes en een inpandige (fietsen)berging. Parkeren kan op eigen terrein en het uitzicht aan de achterzijde, naar het groen en water, is fantastisch.
Hoornseveld is een geweldige wijk voor jong en oud, met veel groen en rustige straten. Voor kinderen is er volop speelgelegenheid en er zijn meerdere basisscholen in de wijk, waaronder een vrije school. Aan de gelijknamige straat vindt u het winkelcentrum Gibraltar met twee supermarkten en meerdere winkels; perfect voor de dagelijkse boodschappen. Het Darwinpark met een skatepark, labyrint en wandelpaden is op loopafstand. Hier kun je wandelen, hardlopen en genieten van de stadse natuur!
Met de auto is het een kwartiertje naar de Ring A10 en Purmerend is, via de A7, ook in deze tijd te bereiken. Stap op de fiets en na 10 minuten sta je in het supergezellige Stadshart met winkels, terrassen en het treinstation. Vanaf het station vertrekt elke vijf minuten een Intercity naar Amsterdam, Alkmaar en Hoorn.
Indeling:
Begane grond:
De voordeur is, net als de garagepoort, uitgevoerd in stijlvol grijs en van onderhoudsvriendelijk kunststof. Achter deze voordeur is de hal, met de meterkast en de trap naar de eerste verdieping. De marmeren vloer en het stucwerk zorgen ervoor dat je niet hoeft te klussen.
Rechts in de hal is een toilet-/wasruimte (2017), ingedeeld met een wandcloset en een wastafel. Hier kunnen, op elkaar, de wasmachine en droger staan. Naast deze ruimte is een kleine garage/fietsenberging, met de HR-ketel en een sectionaalpoort naar de brede oprit.
Op de begane grond is de woonkeuken, met een grote schuifpui naar de serre. In de woonkeuken is genoeg plek voor een grote eettafel en de moderne keukenopstelling (2017), met een kook-/spoeleiland en een hoge kastenwand, is de perfecte plek voor de kookliefhebber. Het eiland biedt zitgelegenheid en aan bergruimte is geen gebrek. De gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, koelkast en vriezer zijn ingebouwd. Stel je voor dat je hier aan het koken bent, terwijl de rest van het gezin, vrienden of familie een tafel of het eiland zitten. Dat wordt ongetwijfeld een onvergetelijke avond!
De serre is een verlengstuk van de woonkeuken. Het glazen dak met ledverlichting en de glazen schuifwand zorgen voor veel lichtinval en een optimale verbinding met de tuin. Fraaie elementen zijn de vloer van houten tegels en de houten lattenwand, vlak naast de schuifpui.
Eerste verdieping:
De zeer ruime woonkamer, verdeeld in een zitkamer en een werkplek, heeft een oppervlakte van circa 38 m2. Blikvanger bij het zitgedeelte is de mediawall, met een inbouwhaard en nisjes voor je allermooiste woonaccessoires. Het voorste deel van de woonkamer, met uitzicht naar een aantal hoge bomen, is in gebruik als thuiswerkplek. Verder zijn er een overloop en een toiletruimte die, net als beneden, is uitgevoerd in een fraaie stijl.
Tweede verdieping:
Met drie slaapkamers en een luxe badkamer heeft deze verdieping de perfecte indeling voor een gezin, zonder ruimteverlies vanwege het platte dak. Aan de voorzijde is een ruime slaapkamer met inbouwkast en aan de achterzijde zijn twee slaapkamers, ingericht als kinderkamer en kleedruimte. In alle slaapkamers en op de overloop ligt laminaat op de vloer.
In 2017 is ook de badkamer vernieuwd, met een fantastisch eindresultaat. De muren zijn, net als de vloer, geheel betegeld en de glazen douchewand versterkt het gevoel van ruimte. Naast een inloopdouche zijn er een wandcloset en een badmeubel met twee wastafels in deze fraaie ruimte.
Tuin:
De voor- en achtertuin zijn geheel betegeld, waardoor groene vingers niet nodig zijn. In de achtertuin, op het zonnige zuidwesten, is een poort naar het achtergelegen plantsoen. Het uitzicht, naar het groen en het water, is fantastisch! Zet een tafel met stoelen en een loungeset neer, er is plek voor allebei, en het genieten kan beginnen!
Bijzonderheden:
- Volle eigendom
- Volledig geisoleerd
- Kunststof kozijnen met HR++ glas
- Verwarming en warm water via een HR-ketel
- Parkeergelegenheid op eigen terrein
- Energielabel A
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,650
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house (drive-in residential property)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 137 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Plot size
- 113 m²
- Volume in cubic meters
- 512 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- ZAANDAM L 5777
- Cadastral map
- Area
- 113 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 38 m² (7.50 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,202x
Viewed
72x
Saved
2-9-2025
On Funda
Neighborhood

Peldersveld West
Zaandam- Residents
- 2,655
- Family with children
- 42%
- Avg. asking price / m²
- € 3,909
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




