Gelijkvloers wonen met 96 m² woonoppervlakte en een zonnige loggia
Description
Gelijkvloers wonen in een verzorgd appartementencomplex met een lift, een loggia op het zuiden en circa 96 m² woonoppervlakte.
Dit appartement op de tweede verdieping van Point Rouge combineert een ruime woonkamer met een slaapkamer van circa 16 m² en een extra kamer die uitstekend dienst kan doen als tweede slaapkamer, logeer- of werkkamer.
Je woont hier bovendien op een prettige plek in Zaltbommel, nabij het groene parkeiland en winkelcentrum De Portage.
Bijzonderheden
- Appartement op de tweede verdieping met lift
- Woonoppervlakte circa 96 m²
- Ruime woonkamer met veel lichtinval
- Twee slaapkamers
- Loggia op het zuiden
- Eigen berging op de begane grond
- Actieve en gezonde VvE met MJOP
- VvE-bijdrage € 250,- per maand
Indeling
Via de centrale entree met intercom bereik je het appartement met de lift of via het trappenhuis. De gemeenschappelijke entree en centrale hal geven direct een verzorgde indruk.
Binnen kom je in de gang, die de verschillende vertrekken met elkaar verbindt. Vanuit hier bereik je onder andere de woonkamer, beide kamers, de badkamer, de separate toiletruimte en de inpandige berging met aansluitingen voor het witgoed en de installaties.
De woonkamer vormt het hart van het appartement en biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een ruime eettafel. Door de grote raampartijen aan meerdere zijden valt er veel daglicht naar binnen en kijk je vrij uit over de omgeving.
De open keuken sluit direct aan op het woongedeelte en is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling. Het raam in de keuken zorgt ook hier voor prettig daglicht.
De grootste slaapkamer heeft een oppervlakte van circa 16 m² en biedt daarmee meer dan voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een ruime kast. De tweede kamer is kleiner van formaat, maar juist daardoor flexibel te gebruiken. Denk aan een tweede slaapkamer, logeerkamer, werkkamer of een rustige plek voor hobby’s.
De badkamer is voorzien van een ligbad, douchecabine, wastafelmeubel en designradiator. Het toilet bevindt zich separaat, direct bereikbaar vanuit de gang.
Buitenruimte en bergruimte
Vanuit de woonkamer stap je de loggia op. Door de beschutte opzet is dit een fijne plek om buiten te zitten, terwijl de ligging op het zuiden ervoor zorgt dat je hier op zonnige dagen goed van de zon kunt profiteren.
Op de begane grond bevindt zich de eigen berging. Deze biedt praktische ruimte voor fietsen en andere spullen en is grotendeels overdekt bereikbaar. De berging is daarnaast via een separate afgesloten toegang van buitenaf te bereiken.
Zaltbommel
Point Rouge ligt aan de Hertog Karellaan, op een prettige plek in Zaltbommel. Het groene parkeiland ligt dichtbij en biedt een fijne omgeving voor een wandeling of om even buiten te zijn.
Ook voor de dagelijkse boodschappen zit je hier praktisch. Winkelcentrum De Portage ligt nabij en biedt onder andere supermarkten, een bakker, slager en drogist. Daarnaast zijn parkeervoorzieningen en uitvalswegen goed bereikbaar.
Een ruim en gelijkvloers appartement met een praktische indeling, een ruime slaapkamer, een flexibel te gebruiken tweede kamer en een zonnige loggia. Een fijne basis voor wie rustig wil wonen met voorzieningen en groen dichtbij.
Een ruim en gelijkvloers appartement met een praktische indeling, een ruime slaapkamer, een flexibel te gebruiken tweede kamer en een zonnige loggia. De lift, eigen berging en dagelijkse voorzieningen dichtbij maken het tot een fijne plek voor wie comfortabel en overzichtelijk wil wonen.
Benieuwd of dit de plek is waar je straks prettig en gelijkvloers kunt wonen? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging. We laten je het appartement graag rustig bekijken.
Highlights
AI-generated from the description
Spacious single-level apartment
Approx. 96 m² living space with practical layout.
Bright living room and kitchen
Spacious living room with large windows and open corner kitchen.
Sunny south-facing loggia
Sheltered south-facing outdoor space, accessed from living room.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 465,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,844
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 250.00 per month
Construction
Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
2001
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing
Accessibility
Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
Areas
Living area
96 m²
Exterior space attached to the building
8 m²
External storage space
6 m²
Volume in cubic meters
316 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, bath, and sink
Number of stories
1 story
Facilities
Outdoor awning, elevator, and mechanical ventilation