In Zaltbommels jongste woonwijk, De Waluwe, staat deze royale 2/1-kapwoning met garage en ruime tuin. De woning is geheel voorzien van vloerverwarming, in 2020 nieuw opgeleverd en dus goed geïsoleerd. De 20 zonnepanelen op het dak aan de achterzijde, op het zuiden, maken het geheel bijzonder energie zuinig!
De entree van het huis is aan de zijkant, in de hal zijn de trapopgang, meterkast, trapkast, waterontharder, toilet en de deur naar de woonkamer. Deze L-vormige living is maar liefst 48 m² groot, en heeft doordat er bij de bouw is gekozen voor een 2,40 meter uitbouw een royaal zitgedeelte aan de achterzijde. Hier zijn ook de openslaande deuren naar de tuin, én een deur binnendoor naar de garage. Zo wordt deze ruimte nog functioneler! De tuin is ca. 10 meter breed en zo'n 13 meter diep, beschikt over een achterom en hij ligt ongeveer op het zuiden.
De keuken ligt aan de voorzijde van de woning en is voorzien van een afzuigkap, vaatwasmachine, koelkast, vriezer en een inductiekookplaat met een wokbrander op gas. De keuken meet zo'n 15 m².
Op de verdieping liggen 3 royale slaapkamers, de grootste ligt aan de voorzijde en beschikt over een frans balkon. Verder is er de moderne badkamer (7 m²) met douche, ligbad, 2e toilet en een wastafelmeubel. De zolder is verdeeld in een mooie 4e slaapkamer, met dakkapel aan de voorzijde, een tweede ruimte en een royale overloop met de CV-combiketel, omvormer en witgoedaansluitingen.
De ruim bemeten woning, met uiteraard een A-label, staat aan een rustige straat met alleen bestemmingsverkeer en vlakbij een buurtwinkelcentrum, zwembad, sporthal, scholen en een leuk parkeiland. Ook het NS-station is dichtbij te vinden. In een paar minuten rij je naar de historische binnenstad, met z'n restaurantjes, levendig centrum, winkels en een schouwburg.
Zaltbommel ligt centraal in Nederland, met de rijkswegen A2 en A15 dichtbij. Zo ben je vlot in bijvoorbeeld Den Bosch of Utrecht.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 750,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,438
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, double house
Building type
Resale property
Year of construction
2020
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
169 m²
Other space inside the building
17 m²
Exterior space attached to the building
1 m²
Plot size
314 m²
Volume in cubic meters
659 m³
Layout
Number of rooms
6 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, bath, toilet, and washstand
Number of stories
3 stories
Facilities
Alarm installation, balanced ventilation system, french balcony, optical fibre, TV via cable, and solar panels
Energy
Energy label
A
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)