Kerkstraat 10-B2042 JE ZandvoortCentrum
€ 395,000 k.k.
- 79 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Description
Wonen in het Centrum!
Dit appartement biedt je de mogelijkheid om te wonen in het historische centrum van Zandvoort op 1 minuut lopen van het strand. De entree in de Kerkstraat met trapopgang leidt naar de twee woonlagen op de eerste en tweede verdieping van dit appartement. De woning heeft in de woonkamer een laminaatvloer en grote raampartijen die uitkijken op de winkelstraat, en aan de achterzijde beschikt het over een ruim balkon van ca. 26,4m2 gelegen op het zuiden.
De keuken is recent vernieuwd en beschikt over een inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, een koel/vriescombinatie, afwasmachine en veel bergruimte.
Op de tweede verdieping vind je twee slaapkamers en de badkamer met inloopdouche, wastafel met meubel en de tweede toilet.
Uniek aan dit appartement is de levendige locatie, met het strand op slechts een steenworp afstand, waardoor je optimaal kunt genieten van het Zandvoortse strandleven.
De gehele woning is voorzien van dubbel glas en dit zorgt voor een comfortabele woonsituatie. Het balkon, gelegen op het zuiden biedt een oase van rust en privacy waar je kunt ontspannen en genieten van de zon.
Zandvoort zelf staat bekend om zijn dynamische sfeer en diverse recreatiemogelijkheden, terwijl het Centrum volop voorzieningen en gezelligheid biedt. Hier woon je op een plek waar wonen en ontspanning moeiteloos samenkomen.
Indeling
Via de voordeur in de Kerkstraat kom je binnen in de centrale hal met de trap naar boven, ....
Eerste verdieping
Op de 1ste verdieping is een grote entree met de deur naar het terras. Je komt de woning binnen in de hal met aan je rechter hand de deur naar het toilet en aan de linkerkant de deur naar de trap naar de tweede verdieping. Vanuit de hal loop je gelijk de recent vernieuwde keuken binnen met diverse inbouw apparatuur zoals, een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, oven, koel/vries-combinatie en afwasmachine. Vanuit het raam in de keuken kijk je uit op het zeer ruime balkon (ca.26,4m2). Vanuit de keuken loop je door naar de ruime woonkamer met de grote ramen en uitzicht op de winkelstraat.
Tweede verdieping
Via de trap bij de entree loop je naar boven en kom je gelijk in de grote slaapkamer (ca. 16,8m2), aan de rechterkant bevindt zich de badkamer met inloopdouche, wastafel met meubel en het tweede toilet. Aan de rechterzijde is de 2e slaapkamer (ca. 11m2).
Bijzonderheden
* Wonen in het centrum.
* Winkels om je heen.
* Strand op 1 minuut lopen.
* Busverbinding en treinstation op loopafstand.
* Energielabel
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 56.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1931
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 79 m²
- Exterior space attached to the building
- 27 m²
- Volume in cubic meters
- 322 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 28c (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- ZANDVOORT C 6690
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,101x
Viewed
37x
Saved
26-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





