Elementen 843894 DG ZeewoldeBuurt 4
€ 798,000 k.k.
- 132 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherGenieten in modern penthouse met 2 slaapkamers en vrij uitzicht!
Description
OPTIMAAL GENIETEN IN MODERN PENTHOUSE MET 2-SLAAPKAMERS EN VRIJ UITZICHT OVER HET WATER
Genieten van de eerste zonnestralen op een van de heerlijke zonnige terrassen? Dit is dé kans om te genieten van de rust, water en natuur in een royaal penthouse.
In een kleinschalig appartementencomplex aan het Wolderwijd treft u dit fraaie, moderne, lichte PENTHOUSE met een geheel eigen verdieping, een vide, 2 ruime slaapkamers en 2 royale terrassen met prachtige vergezichten over het water.
Dit appartement is eind 2017 opgeleverd en nadien nog uitgebreid met een prachtig extra terras. Verder zijn alle vertrekken ruim opgezet en voorzien van veel glas in schuif- of openslaande deuren om maximaal van het buitenleven te genieten. Een absolute eye-catcher in de woonkamer is de open houten trap naar de vide. Door de open keuken met kookeiland is een gezellige plek gecreëerd om gerechten voor te bereiden en te serveren in het eetgedeelte.
Uiteraard is dit appartement uitgerust met comfortabele vloerverwarming.
De Polderwijk is de nieuwste en meest eigentijdse woonwijk aan de noordwestkant van Zeewolde. Hier woon je ruim, groen én waterrijk. De wijk is opgebouwd uit verschillende deelgebieden, ieder met een geheel eigen sfeer en een afwisselend aanbod aan woningtypen. Het Bergkwartier ligt iets hoger, waardoor je hier – op het niveau van de Zeewolderdijk – kunt wonen met een prachtig, weids uitzicht over het Wolderwijd.
De dagelijkse boodschappen? Die haal je gewoon om de hoek bij de “World of Food” supermarkt. Liever even uitgebreid winkelen of een terrasje pakken? Het gezellige centrum van Zeewolde ligt op korte afstand en biedt volop keuze.
Benieuwd naar dit geweldige penthouse? Neem snel contact op met ons kantoor en plan vrijblijvend een bezichtiging in!
INDELING
Begane grond: hal/entree met intercominstallatie, brievenbus, trapopgang en lift naar,
3e verdieping: entree met garderobe, meterkast, ruim (zwevend) toilet met fonteintje, toegang tot lichte royale woning met hoogte door vide en veel daglicht, Frans balkon, schuifpui naar zonnig terras met spectaculair uitzicht over het water in alle richtingen, moderne lichte/houten keuken met kookeiland en diverse apparatuur, eetgedeelte, open trapopgang naar vide en verdieping.
Royale 1e slaapkamer met Frans balkon, aangrenzende badkamer met ligbad, 2e toilet, inloopdouche, wastafelmeubel, berging met wasmachineaansluiting.
4e verdieping: overloop/vide met 4 dakramen, een 2e zithoek met TV-opstelling, 2e ruime slaapkamer met dakraam, vaste kast en schuifpui naar modern met houten lambrisering afgewerkt 2e terras met verhoging en verbrede balkonrand.
VOORZIENINGEN
De vloerverwarming en warmwatervoorziening geschieden via stadsverwarming.
PARKEREN en BERGING
Direct naast het gebouw is parkeergelegenheid aanwezig. Op de begane grond is een eigen (fietsen-) berging gelegen.
VvE
Het appartement is onderdeel van een kleinschalig complex met in totaal 4 appartementsrechten. De maandelijkse bijdrage aan de VvE is €264,--.
BROCHURE
Van deze woning is een unieke woningwebsite (Elementen84.nl) beschikbaar. Op deze website kunt u de brochure downloaden waar u alle gegevens van de woning kunt vinden.
HIERONDER EEN KORTE TOELICHTING VAN DE HUIDIGE EIGENAREN:
Wat zullen we ons comfortabele appartement op deze unieke en rustige plek gaan missen. De kleinschaligheid van het appartementsgebouw met onze fijne medebewoners, de privacy, de verbinding met buiten en de natuur om ons heen. Het uitzicht is een constant veranderend schilderij. Met altijd wel een zonnig of juist schaduwrijk plekje te vinden op ons balkon of grote dakterras. Wij willen dichter bij onze (klein)kinderen gaan wonen, home is where the heart is.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 798,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,045
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 264.00 per month
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment with open entrance to street)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2017
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 132 m²
- Exterior space attached to the building
- 33 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 474 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, sliding door, and solar panels
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating and complete floor heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- ZEEWOLDE E 3831
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, alongside waterfront and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 264.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,792x
Viewed
44x
Saved
12-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



