Sales history
- Listed since
- April 8, 2025
- Date of sale
- April 29, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Fraai wonen aan het water in de geliefde wijk 'Parkkwartier'!
Welkom in dit prachtige 3-kamer appartement, schitterend gelegen aan een waterplas in de gewilde wijk 'Parkkwartier' van de Polderwijk! Dit appartement van 83 m² bevindt zich in het moderne complex 'Parkstaete' uit 2006, voorzien van een lift en een hellingbaan voor extra toegankelijkheid. Hier geniet u van ultiem woongenot met een riant balkon aan het water én een privéterras op het zonnige zuidwesten!
Indeling:
Via de stijlvolle entree met bellentableau, brievenbussen en lift bereikt u de galerij die slechts toegang biedt tot twee appartementen, wat zorgt voor extra rust en privacy.
Binnenkomst en leefruimtes Bij binnenkomst in het appartement treft u een ruime hal met toegang tot de meterkast en de gang. Hier bevinden zich de ouderslaapkamer en de tweede slaapkamer, de moderne badkamer met inloopdouche is stijlvol afgewerkt en beschikt over een brede wastafel en designradiator. Apart hangend toilet met fonteintje.
Via een moderne glasdeur komt u in de lichte en ruime woonkamer dit is een echte eyecatcher! De grote raampartijen bieden een prachtig vrij uitzicht over het water, wat zorgt voor een ontspannen en rustgevende woonbeleving. De open hoekkeuken is voorzien van een geïntegreerde eettafel en hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits inductiekookplaat met RVS afzuigschouw, vaatwasser, combi-oven met grillfunctie en een Amerikaanse koel-vriescombinatie met water- en ijsdispenser.
Buitenruimte en extra’s
Vanuit de woonkamer betreedt u het royale balkon van ca. 28 m², waar u heerlijk kunt genieten van het prachtige uitzicht over het water. Daarnaast beschikt het appartement over een privéterras op het zuidwesten, ideaal voor zonliefhebbers!
Verder beschikt het appartement over een handige interne berging met was- en drogeraansluiting, een eigen parkeerplek en een berging met elektra in de afgesloten parkeerkelder.
Bijzonderheden:
Eigen berging en privéparkeerplaats in de kelder
Groot balkon aan het water (ca. 28 m²)
Privéterras op het zonnige zuidwesten
Servicekosten VvE: € 157,51 per maand
Bent u op zoek naar een fraai gelegen en comfortabel appartement met een schitterende ligging aan het water? Dan is dit uw kans! Neem contact met ons op voor een bezichtiging en ervaar zelf het unieke wooncomfort van dit fantastische appartement!
Aanvaarding in overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,120
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 157.51 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Exterior space attached to the building
- 25 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 266 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 5 stories
- Facilities
- Optical fibre, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- District heating and heat recovery unit
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- ZEEWOLDE E 2655
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ZEEWOLDE E 2655
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ZEEWOLDE E 2655
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 157.51 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,755x
Viewed
36x
Saved
8-4-2025
On Funda
Neighborhood

Buurt 4
Zeewolde- Residents
- 5,830
- Family with children
- 44%
- Avg. asking price / m²
- € 4,198
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




