Burgemeester Patijnlaan 663705 CG ZeistPatijnpark
€ 695,000 k.k.
- 136 m²living area
- 143 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
In de geliefde groene en kindvriendelijke wijk Patijnpark, ligt deze ruime, brede en nette twee onder één kapwoning. Deze leuke en sfeervolle woning beschikt over 4 ruime slaapkamers, inclusief een slaapkamer met eigen douche en toilet achter de bijkeuken. Op de verdieping bestaat de mogelijkheid om 1 kamer te splitsen in 2 kleinere kamers, zodat er 5 slaapkamers ontstaan.
De achtertuin bij deze woning is beperkter dan oorspronkelijk, vanwege de achterliggende loods. Deze loods en bijbehorende oprit is (bij een andere eigenaar) thans in gebruik als opslagruimte (en hoort niet bij Burgemeester Patijnlaan 66). Naast de buitenruimte achter het huis, zijn er diverse andere mogelijkheden om een zonnig plekje buiten te vinden, zoals op het ruime dakterras of in de voortuin.
De verkopers hebben het huis zorgvuldig onderhouden, verbeterd en bewoond, hetgeen heeft geleid tot een zo te betrekken comfortabel en zeer praktisch familiehuis. De afgelopen jaren hebben zij bijv. de volgende verbeteringen doorgevoerd:
- Circa 2006: gehele zolder gerenoveerd inclusief nieuwe dakkapel, Velux dakvensters, isolatie.
- Circa 2011/2012: vervanging van alle kozijnen inclusief glas door houten kozijnen met HR++-glas.
- Circa 2011/2012: vervanging zink in dakgoten (inclusief erker).
- Februari 2011: vervanging CV-ketel.
- Eind 2015: nieuwe keuken.
- Circa 2021: buitenschilderwerk.
Ligging:
Goed en rustig gelegen in de Dichterswijk/Patijnpark. Nabij het centrum van Zeist met uitgebreide winkel- en horecavoorzieningen. Kinderdagverblijven, diverse (basis)scholen, de uitgestrekte bossen en alle overige voorzieningen liggen “om de hoek”. Diverse uitvalswegen naar onder andere Amersfoort en Utrecht (Science Park) zijn goed bereikbaar. Daarnaast zijn er diverse busverbindingen naar bijvoorbeeld Utrecht, Hilversum en CS Driebergen-Zeist nabij. Per fiets is het Utrecht Science Park ongeveer 20 minuten.
Indeling:
Begane grond:
Brede entree, gang met meterkast, trap naar verdieping, kelder, (hangend) toilet en toegang naar de keuken. Ruime open keuken met granieten aanrechtblad, ingebouwde verlichting en alle benodigde inbouwapparatuur, t.w. een hoge koelkast, een 6-pits gasfornuis met oven, een vriezer, een vaatwasmachine, een aparte inbouwoven en een ingebouwde afzuigkap. Via de keuken toegang tot de ruime en gezellige woonkamer met open haard, een sfeervolle erker aan de voorzijde en openslaande deuren aan de achterzijde. Aansluitend aan de keuken een praktische bijkeuken met veel bergruimte en opstelplaats wasmachine, wasdroger en CV-ketel.
Zowel via de woonkamer als via de keuken toegang tot de achtergelegen tuin. Via deze buitenruimte is ook de 4e (slaap)kamer te bereiken, welke beschikt over een eigen douche en toilet met fontein.
De gang en woonkamer zijn voorzien van een fraaie massief houten eiken vloer. Er zijn nog de mooie originele paneeldeuren en alle wanden zijn glad gestuukt en hebben ingebouwde stopcontacten en schakelmateriaal.
Kelder:
Geheel betegelde kelder met natuurlijke ventilatie via koekoek. Voorzien van elektriciteit.
Voor- en achtertuin:
Leuk aangelegde voortuin met privacy dankzij de hoge heg rondom. Volledig bestrate achtertuin. Er kan desgewenst nog een schutting geplaatst worden rondom het perceel achter. Aan de achterzijde is een buitenkraan en stopcontact beschikbaar.
Eerste verdieping:
Overloop met inbouwkasten en toegang tot de slaapkamers (waarvan 1 eveneens met inbouwkast) en de ruime badkamer. De nette badkamer is voorzien van een douchecabine, een dubbele vaste wastafel in meubel, ingebouwde verlichting, een designradiator en een 3e toilet. Via de badkamer toegang tot het ruime dakterras.
De slaapkamers en overloop zijn voorzien van een laminaatvloer en hebben ook de originele paneeldeuren.
Zolder:
Netjes afgewerkte en ruime zolderverdieping met kunststof dakkapel en 2 dakvensters. Extra bergruimte achter de knieschotten.
Afmetingen d x b (ca-maten):
Zie plattegronden.
Technische installatie/isolatie:
- Energielabel C, geldig tot 02-02-2036.
- Aan de binnenzijde geïsoleerde zolder.
- Gehele woning voorzien van dubbel glas, met uitzondering van glas bij de voordeur.
- Verwarming en warm water middels CV-combi-ketel Vaillant VHR, bouwjaar 2011, regelmatig onderhouden.
- Uitgebreide groepenkast met aardlekschakelaars.
Kenmerken:
- Bouwjaar: ca. 1927.
- Woonoppervlakte: 124 m2 + 12 m2: aparte ruimte achter de bijkeuken
- Overige inpandige ruimte (kelder): 5 m2.
- Grootte perceel: 140 + 3 m2.
- 2 kadastrale percelen.
- Ligging achtertuin: Noord/Noordwest.
- Inhoud: ca 523 m3.
- 5 kamers waarvan 4 ruime slaapkamers.
Overig:
- Er is een recht van overpad voor nummer 66 via de zijkant naar de achterzijde en er is een recht van overpad voor de eigenaar van de achterliggende loods via het perceel van nummer 66 naar de deur van de loods.
- Er bestaat een voorkeursrecht van koop van (een deel van) de loods voor de eigenaren van nummer 66.
Kortom, een zo te betrekken fijn en charmant familiehuis in een geliefde buurt!
Vraagprijs € 695.000,- k.k.
Oplevering in overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,110
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1927
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 26 m²
- Plot size
- 143 m²
- Volume in cubic meters
- 523 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant VHR (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- ZEIST M 5060
- Cadastral map
- Area
- 140 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ZEIST M 4959
- Cadastral map
- Area
- 3 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
12,135x
Viewed
93x
Saved
9-2-2026
On Funda
Neighborhood

Patijnpark
Zeist- Residents
- 4,135
- Family with children
- 43%
- Avg. asking price / m²
- € 6,191
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




