Griffensteijnselaan 583703 AD ZeistGriffensteijn/Kersbergen
€ 995,000 k.k.
- 182 m²living area
- 345 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Description
In de geliefde wijk Griffensteijn mogen wij u deze uiterst fraaie, royale twee-onder-een-kapwoning aanbieden met veel parkeergelegenheid op eigen terrein. De woning is op grootse wijze uitgebouwd, zowel aan de achter- als zijgevel, waardoor u een unieke leefruimte op de begane grond heeft. Met op de verdiepingen een vijftal slaapkamers en een badkamer maakt dit het een ideaal gezinshuis.
De woning is de afgelopen jaren volledig gemoderniseerd en kunt u zonder grote investeringen betrekken. Enkel de badkamer verdient nog een modernisatie. Ook qua duurzaamheid is de woning op grootse wijze aangepakt. Zo is er een geïsoleerde betonvloer met vloerverwarming op de begane grond, zijn de spouwmuren geïsoleerd, is er dubbele beglazing, een geïsoleerd dak en zijn er zonnepanelen aanwezig.
Bent u op zoek naar een uniek en royaal gezinshuis op een geweldige locatie, met vrij uitzicht aan de voorzijde op het groen? Dan is een bezichtiging zeker de moeite waard!
De Griffensteijnselaan is in 2024 geheel opnieuw aangelegd. Er is sprake van een ware metamorfose. Het asfalt heeft plaatsgemaakt voor mooie klinkers, de beleving van groen komt meer tot zijn recht, de rijbaan is versmald waardoor er rustig gereden kan worden, en het geheel geeft een alleszins aangename indruk.
De ligging is uitstekend: dicht bij het dorpshart van Zeist, nabij de tuinen van Slot Zeist en ideaal ten opzichte van uitvalswegen. Scholen, zowel basis- als voortgezet onderwijs, liggen dichtbij. Wat ook fijn is, is de afstand tot het Utrecht Science Park: vanaf de woning is dat hooguit 20 minuten fietsen. Kortom, het meest ideale huis op de meest ideale locatie.
Globale indeling:
Begane grond:
Entree aan de zijkant van het woonhuis. Hal, toilet en toegang tot de royale, uitgebouwde woonkamer. De gehele begane grond is voorzien van een betonvloer met vloerverwarming en een fraaie pvc-visgraatvloer. Aan de voorzijde is er vrij uitzicht op een groenstrook aan de overzijde. Door de uitbouw aan zowel de achtergevel als de zijgevel is er een royale woonkeuken ontstaan, welke is af te sluiten met een aluminium pui. De fraaie keuken is luxe uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur en een gezellige bar waar u heerlijk kunt zitten. Door een prachtige hoge glazen schuifpui vormen de woonkamer en keuken een fraaie eenheid. In de keuken bevindt zich een eerste bijkeuken, waar tevens de opstelplaats voor de C.V.-ketel is. Daarnaast is aan de achterzijde de voormalige garage omgebouwd tot een tweede royale bijkeuken; hier is ook de opstelplaats voor de was- en drooginstallatie.
Eerste verdieping:
Lichte overloop, twee royale slaapkamers, beide met inbouwkasten; derde (slaap)kamer aan de achterzijde met ingebouwde kast en deur naar het dakterras. Badkamer met douchegelegenheid, bad en wastafel. Vanuit de overloop is er tevens een separaat toilet aanwezig.
Tweede verdieping:
Te bereiken door middel van een vaste trap. Verrassend grote zolderverdieping. Voorzolder met bergruimte, eerste kleinere slaapkamer aan de achterzijde en een royale slaapkamer. De zolder is met dakkapellen nog verder te vergroten en in te delen naar eigen wens en inzicht.
Tuin:
De woning heeft aan de voorzijde een royale tuin met speelgelegenheid voor de kinderen. Aan de achterzijde is er een keurig aangelegde tuin waar u heerlijk in de zon kunt zitten.
Berging:
De voormalige garage is omgebouwd tot een bijkeuken die daarnaast toegang geeft tot de berging.
Parkeren:
Op eigen terrein is er voldoende parkeergelegenheid om meerdere auto’s te parkeren.
Bijzonderheden:
- De woning is op grootse wijze uitgebouwd en biedt een unieke begane grond-indeling.
- Energielabel A aanwezig.
- De achtertuin is op het zuidwesten georiënteerd.
- Volledig voorzien van dubbele beglazing, in veel gevallen HR++ beglazing.
- De spouwmuren zijn na-geïsoleerd.
- Er is vloerisolatie toegepast.
- Parkeergelegenheid op eigen terrein voor drie auto’s.
- Er liggen zonnepanelen op het dak.
- De woning is door de jaren heen met veel zorg onderhouden.
- Indelingstekeningen en meetrapport aanwezig (NEN-ingemeten).
- De woning heeft 182 m² woonoppervlakte (NEN 2580).
- Er zal een ouderdomsclausule worden opgenomen in de koopovereenkomst.
- Oplevering in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 995,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,467
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1964
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 182 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Plot size
- 345 m²
- Volume in cubic meters
- 693 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- ZEIST N 2114
- Cadastral map
- Area
- 345 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 75 m² (10.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Double glazing
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,001x
Viewed
137x
Saved
4-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





