Krugerlaan 613701 JP ZeistCarré
€ 585,000 k.k.
- 96 m²living area
- 202 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Description
Aan een rustige en gezellige laan in het centrum van Zeist ligt deze vooroorlogse geschakelde hoekwoning met veel smaakvolle authentieke details.
De woning heeft een sfeervolle ruime woonkamer met hoge plafonds (3 meter) een uitgebouwde keuken met daarachter een werkkamertje, drie slaapkamers en een moderne, complete badkamer. De op het zuidwesten gelegen tuin is erg diep en heeft een ruime houten tuinberging.
De Krugerlaan kenmerkt zich door een bebouwing van voornamelijk vooroorlogse karakteristieke woningen in afwisselende bouwstijlen. De Krugerlaan is breder dan de meeste lanen in het centrum en heeft goede (betaalde) parkeergelegenheid.
Gelegen op wandelafstand van het centrum van Zeist, met al haar winkeltjes, horecagelegenheden, supermarkten en culturele activiteiten. Basis- en middelbare scholen zijn in de directe omgeving aanwezig.
Indeling begane grond:
Entree met mooie authentieke vloertegels, meterkast, trap naar de verdieping en toegang tot de sfeervolle woonkamer met houten plankenvloer en hoge plafonds. De woonkamer heeft aan de voorzijde het zitgedeelte en een toog naar het aan de achterzijde gelegen, gezellige eetgedeelte met allesbrander.
Vanuit het zitgedeelte is er een doorloop naar de uitgebouwde moderne keuken met inbouwapparatuur, deur naar de tuin en een gang met cv- annex wasmachine ruimte, luxe wc en een achterkamertje dat goed te gebruiken is als studeer-, werk- of speelruimte. Vanuit de keuken is de kelder (stahoogte) te bereiken.
Tuin:
Diepe achtertuin op het zuidwesten voorzien van een houten tuinberging met openslaande deuren en terras. De achtertuin is middels een achterom bereikbaar.
Eerste verdieping:
Lichte overloop met dakraam, 3 in grootte variërende slaapkamers waarvan één met op maat gemaakte kastenwand en airconditoning. Badkamer voorzien van een wastafelmeubel met dubbele wasbak, inloopdouche, ligbad en tweede toilet. De badkamer is voorzien van vloerverwarming.
Bijzonderheden:
- Heel fijn woonhuis op een uitstekende locatie gelegen.
- Gemeentelijk monument.
- Achterom bereikbaar middels steeg. Zonnige diepe achtertuin voorzien van een houten tuinberging.
- Energielabel D.
- Van deze woning is een onafhankelijk bouwkundig rapport opgesteld.
- Voorzien van HR++ dubbele beglazing.
- Verwarming en warm water middels cv-combiketel Atag uit 2021.
- 8 zonnepanelen aanwezig (2020).
- De woning is ten opzichte van de buren geschakeld, dit geeft een vrije uitstraling en meer privacy.
- De woning ligt aan één van de leukste laantjes in zijn klasse, midden in het levendige centrum en toch erg rustig.
Kortom:
Bent u op zoek naar een karakteristieke, sfeervolle, praktische woning met een gemoderniseerde afwerking en een tuin op het zuidwesten, gelegen in een gemoedelijke straat, dichtbij de gezelligheid en dynamiek van het centrum? Dan is een bezichtiging zeker de moeite waard!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 585,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,094
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1906
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains and listed building (national monument)
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 96 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 202 m²
- Volume in cubic meters
- 379 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ZEIST H 3031
- Cadastral map
- Area
- 202 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in centre
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 85 m² (17.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
Popularity
9,684x
Viewed
134x
Saved
21-11-2025
On Funda
Neighborhood

Carré
Zeist- Residents
- 3,570
- Family with children
- 15%
- Avg. asking price / m²
- € 4,953
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





