Sold under reservation
Wallenburg 373707 AP ZeistLyceumkwartier
€ 1,095,000 k.k.
- 181 m²living area
- 375 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Op een rustige en goede locatie midden in het groen ligt aan de rand van de bosrijke villawijk "het Lyceumkwartier" deze royale en zeer complete geschakelde villa. De heerlijk lichte villa heeft onder andere een riante parterre met een luxe half open keuken, vijf slaapkamers, een inpandige garage en een multi-functioneel souterrain. De vrije achtertuin ligt pal op het zuiden.
DE LIGGING
Door de centrale ligging, midden in de bossen en met alle mogelijke voorzieningen binnen handbereik is de wijk 'Het Lyceumkwartier' één van de fraaiste en meest gewilde woonomgevingen van Midden-Nederland. De van oorsprong vooroorlogse wijk is uitgebreid met een aantal kleinschalige bouwprojecten waardoor er veel jonge gezinnen zijn komen wonen. In de wijk liggen meerdere basis- en middelbare scholen, een bso en een kinderdagverblijf. Daarnaast is er een groot aanbod aan sportfaciliteiten waaronder een prachtig sportcomplex met een hockey- en tennis & padelvereniging, een fraaie 9-holes golfbaan en meerdere maneges. De wijk grenst aan de uitgestrekte Zeister bossen en ligt daarnaast bijzonder gunstig ten opzichte van de uitvalswegen. De woning ligt aan een zeer rustige en verkeersarme straat. Kortom een geweldige woonlocatie.
DE INDELING
Parterre
Via de royale voortuin bereikt u de overkapte entree van de woning, ruime hal met garderobe, toilet, kast, trap naar het souterrain en de etage en deur naar de woonkamer. De hal is voorzien van een moderne plavuizen vloer. De uitgebouwde woonkamer is heerlijk licht door de grote raampartijen en lichtstraat in de aanbouw. Aan de voorzijde ligt een riant eetgedeelte met open haard en een moderne en compleet uitgevoerde half open keuken. De keukenis voorzien van goede kastruimte en diverse inbouwapparatuur waaronder een oven, een magnetron, een 5 pits gasfornuis, een Quooker, een koelkast, een vriezer en een vaatwasser. In de uitbouw ligt het gezellige, tuingerichte zitgedeelte met een glazen gevel met openslaande deuren met roedeverdeling. De parterre is voorzien van een Frans eiken vloer met vloerverwarming.
Eerste etage
Overloop met toegang tot de vier slaapakmers en de badkamer. De master bedroom is voorzien van een inbouwkast. Een de slaapkamers aan de voorzijde heeft een deur naar het balkon. De andere slaapkamer is voorzien van een wastafel. De ruime badkamer is uitgevoerd met een ligbad, een douchecabine en een dubbele wastafel. Apart toilet met fonteintje.
Zolder etage
Zeer grote bergruimte met CV installatie.
Souterrain
Deze multifunctionele ruimte is ook bereikbaar via een buitendeur dus uitermate geschikt voor een praktijk aan huis. Het souterrain is opgedeeld in een kamer, welke in gebruik is als televisiekamer, en een zeer ruime inpandige garage. De garage biedt ruimte voor meerdere auto’s. In de garage is de opstelplaats voor de was apparatuur, een wastafel en een aparte berging die als wijnkelder wordt gebruikt.
DE TUIN
De voor- en achtertuin zijn fraai aangelegd. De diep zonnige, vrije achtertuin ligt op het zuiden en heeft een riant terras direct achter de woning en een tweede terras achterin. De tuin is voorzien van buitenverlichting. In de voortuin is het mogelijk op eigen terrein te parkeren.
BIJZONDERHEDEN
Woonoppervlakte 181 m²
Perceel 375 m²
Compleet, goed onderhouden en ruim gezinshuis op een groene en rustige locatie
Vrij uitzicht op de groenstrook aan de voorzijde
Inpandige garage en souterrain met een eigen ingang
Vrije, diepe achtertuin op het zuiden
Goede ligging op korte afstand van alle voorzieningen en de uitvalswegen
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,095,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,050
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 181 m²
- Other space inside the building
- 72 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Plot size
- 375 m²
- Volume in cubic meters
- 848 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and bath
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, gas heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HRC30 CW5 II (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- ZEIST H 4567
- Cadastral map
- Area
- 365 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ZEIST H 4709
- Cadastral map
- Area
- 10 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 158 m² (21.00 metre deep and 7.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south