Sold under reservation
Buitenom 272711 JM ZoetermeerCentrum-West
€ 439,500 k.k.
- 113 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherCentraal gelegen, luxe afgewerkt, (groot type) 3-kamer appartement!
Description
Bijzonder ruim en geheel gerenoveerd, 3-kamer appartement op de 3de verdieping van "het Spazio" met loggia op het westen en een eigen berging in de onderbouw. Dit luxe appartement geeft u een bijzonder fraai en weids uitzicht richting Den Haag en beschikt over een ruime woonkamer (ca. 54m2, inclusief loggia), 2 ruime slaapkamers, een ruime keuken en een luxe badkamer. De woning is energiezuinig (A) en beschikt onder meer over HR++ glas en een warmte terugwininstallatie. Daarnaast ligt dit appartement zeer centraal t.o.v. Den Haag, Rotterdam en Utrecht en bevindt het winkelcentrum en het openbaar vervoer zich op loopafstand.
Het appartement maakt onderdeel uit van een modern appartementencomplex "het Spazio", aan de voet van het Stadshart met al haar voorzieningen. Busstation Centrum West en de RandstadRail liggen op 2 minuten loopafstand.
Parkeren kan in de ondergelegen parkeergarage.
Indeling:
Begane grond
Imposante, afgesloten entree v.v. natuurstenen vloer, hoge, houten paneelwanden, brievenbussen en videofooninstallatie. Liften (2x) naar verdiepingen, deuren naar parkeergarage, gezamenlijke fietsenberging en trappenhuizen. In de onderbouw is nog een eigen berging.
Woonetage (3de verdieping)
U betreedt dit appartement via een ruime entree welke toegang geeft tot 2 slaapkamers, badkamer, een separaat toilet en de woonkamer. De royale living biedt een bijzonder fraaie lichtinval en werkelijk adembenemend uitzicht tot aan de skyline van Den Haag. Daarnaast beschikt de woonkamer over een ruime loggia welke kan worden afgesloten middels 2 riante schuifpuien. Vanuit de woonkamer is de keuken bereikbaar. De woonkamer is geheel voorzien van een luxe laminaat vloer welke doorloopt richting alle overige vertrekken.
De nette keuken bestaat uit een ruime L-opstelling aangevuld met een 2de kasten wand. De keuken is uitgevoerd in een lichte kleurstelling met een Duropal werkblad. De keuken is voorzien van een 4-pits inductiekookplaat, RVS afzuigkap, oven, magnetron, vaatwasser en koel-vriescombinatie. Daarnaast biedt de keuken veel opbergruimte in de vorm van kasten en lades. Direct naast de keuken bevindt zich de afgesloten technische ruimte met opstelplaats wasmachine/droger.
Vanuit de hal zijn de 2 ruime slaapkamers bereikbaar. De hoofdslaapkamer valt op door zijn maatvoering en is ca. 20m2 groot. Slaapkamers 2 is wederom opvallend ruim. Beide slaapkamers hebben een uniek uitzicht richting Den-Haag.
Vanuit de hal is de luxe badkamer bereikbaar. De badkamer heeft een lichte kleurstelling en is voorzien van een ruime inloopdouche met thermostaatkraan, een wastafel met bijpassend meubel, spiegel met verlichting en een design radiator.
Bijzonderheden:
- Geheel gerenoveerd, direct te betrekken 3-kamer appartement!
- Bijzonder ruime woonkamer
- Weids uitzicht richting Den-Haag
- Ruime keuken
- Luxe badkamer
- 2 Ruime slaapkamers aanwezig
- Energiezuinig (A) mede door HR++ glas en een WTW installatie
- Intercom met videofoon aanwezig
- 2 liften en 2 trappenhuizen
- Huismeester aanwezig
- Zeer centraal met het openbaar vervoer en het winkelcentrum op loopafstand
- Vanuit de parkeergarage eveneens toegang tot het appartementencomplex (bellentableau)
Details:
- Bouwjaar 2006
- Eigen grond
- Woonoppervlakte ca. 113m2
- VVE, bijdrage €206,- p.m.
- CV, Remeha Tzerra (2018, eigendom)
- Oplevering in overleg
Bijlagen (op te vragen bij verkopende NVM makelaar)
- Vragenlijst verkoper
- Lijst van zaken
- VVE stukken
- Plattegrond
- Meetrapport
- Energielabel
- Kadastrale kaart
- Algemene voorwaarden verkopende NVM makelaar
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 439,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,889
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 206.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 372 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, elevator, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- ZOETERMEER C 5723
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre, in residential district and unobstructed view