New
Graaf Janstraat 1032713 CJ ZoetermeerDriemanspolder-Zuid
€ 275,000 k.k.
- 65 m²living area
- 1bedroom
- Genergy label
Eye-catcherLicht, ruimte, vrij uitzicht én volop potentie !!
Description
Graaf Janstraat 103, Zoetermeer
Licht, ruimte, vrij uitzicht én volop potentie op een centrale locatie in Zoetermeer.
Op de 6e verdieping van een verzorgd appartementencomplex ligt dit verrassend ruime voormalige 3-kamer hoekappartement met een royale L-vormige woonkamer, een zonnig balkon van ca. 9,4 m², gelegen op het zuidoosten, en vrij uitzicht over Zoetermeer. Dankzij de prettige indeling, het vele lichtinval en de centrale ligging biedt dit appartement een uitstekende basis om geheel naar eigen smaak te moderniseren en in te richten.
De artist impressions/renders geven alvast een goed beeld van de mogelijkheden: met een eigentijdse afwerking, warme materialen en een slimme inrichting kan hier een sfeervol en comfortabel appartement ontstaan met een moderne, rustige uitstraling.
Pluspunten van de woning
• Gelegen op de 6e verdieping met vrij uitzicht
• Voormalig 3-kamer hoekappartement met praktische indeling
• Royale L-vormige woonkamer van ca. 35 m²
• Zonnig balkon van ca. 9,4 m²
• Slaapkamer van ca. 12 m² met vaste kast
• Centrale ligging nabij RandstadRail, winkels, Stadshart en Dorpsstraat
• Eigen berging en gezamenlijke fietsenberging in de onderbouw
• Veel potentie om naar eigen smaak te moderniseren
Indeling
Indeling appartementencomplex
Via de centrale entree op de begane grond bereik je het complex. Hier bevinden zich het intercomsysteem, het bellentableau en de brievenbussen. In de afgesloten binnenhal zijn de liften, het trappenhuis en de toegang tot de bergingen aanwezig. De appartementen zijn bereikbaar via een verzorgde, gestoffeerde binnenhal; er is dus geen sprake van een open galerij.
Indeling appartement
Je komt binnen in de entreehal met meterkast, intercom en praktische bergkast. Vanuit de hal is er toegang tot de verschillende vertrekken.
De royale L-vormige woonkamer vormt het hart van het appartement. Door de brede raampartijen en de ligging op de 6e verdieping is dit een prettige, lichte ruimte met vrij uitzicht over Zoetermeer. De woonkamer biedt voldoende plek voor een comfortabele zithoek en een aparte eethoek. Juist door de ruime opzet zijn er diverse mogelijkheden om de ruimte op een eigentijdse manier in te richten.
Aansluitend bevindt zich het balkon van ca. 9,4 m². Dit is een fijne buitenruimte waar je, dankzij de hoogte en het vrije uitzicht, echt even kunt genieten van rust en privacy.
De keuken is uitgevoerd in een praktische parallelopstelling en voorzien van onder meer een kookplaat en oven. Ook de aansluiting voor de wasmachine bevindt zich hier. De keuken is functioneel, maar biedt ook duidelijke mogelijkheden voor modernisering.
De slaapkamer is ruim van formaat en beschikt over een raam in de zijgevel en een vaste kast. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet.
Potentie
Dit appartement is direct bewoonbaar, maar biedt vooral veel kansen voor wie een woning naar eigen smaak wil afwerken. De basis is sterk: een goede oppervlakte, veel licht, een ruim balkon, vrij uitzicht en een centrale ligging. De toegevoegde artist impressions/renders laten zien hoe het appartement met een eigentijdse inrichting kan worden getransformeerd tot een warm en modern thuis.
Bijzonderheden
• Bouwjaar 1973
• Woonoppervlakte ca. 65 m²
• Balkon ca. 9,4 m², gelegen op het zuidoosten
• Inhoud ca. 207 m³
• Gelegen op de 6e verdieping
• Blokverwarming en centrale warmwatervoorziening
• VvE-bijdrage € 321,49 per maand, inclusief o.a. reservering onderhoud, huismeester, verzekeringen, schoonmaak gemeenschappelijke ruimten en voorschot stookkosten van € 100,00 per maand
• Eigen fietsenberging in de onderbouw
• Ruime parkeergelegenheid rondom het complex
• Artist impressions/renders zijn ter inspiratie en geven een indicatief beeld van de mogelijke inrichting
Omgeving
De ligging is bijzonder praktisch. Het appartementengebouw ligt direct nabij de RandstadRail-halte en winkelcentrum De Vijverhoek. Ook het Burgemeester Vernèdepark, het Stadshart en de gezellige Dorpsstraat bevinden zich op korte afstand. Met de auto zijn uitvalswegen richting Den Haag, Rotterdam, Utrecht en Amsterdam snel bereikbaar.
Kortom: een licht en ruim appartement met vrij uitzicht, een royaal balkon en veel potentie, gelegen op een centrale plek in Zoetermeer. Een ideale kans voor wie op zoek is naar een woning die naar eigen smaak kan worden gemoderniseerd.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,231
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 65 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- Volume in cubic meters
- 207 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and mechanical ventilation
- Located at
- 6th floor
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- ZOETERMEER E 5412
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
5-6-2026
On Funda
Neighborhood

Driemanspolder-Zuid
Zoetermeer- Residents
- 1,560
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 3,475
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



