Saloméschouw 182726 JT ZoetermeerSchouwenbuurt-Noord
€ 500,000 k.k.
- 102 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Eye-catcherLoftwoning met licht, ruimte en stijl!
Description
LOFTWONING MET LICHT, RUIMTE EN STIJL
Welkom aan de Salomeschouw 18, een unieke loftwoning op de tweede verdieping van een verzorgd en appartementencomplex. Hier woon je op een plek waar comfort, kwaliteit en uitstraling perfect samenkomen. Door de grote raampartijen, hoogwaardige afwerking en strakke indeling is dit appartement ideaal voor wie nét even iets anders zoekt dan standaard.
MODERNE AFWERKING MET LUXE DETAILS
Zodra je binnenkomt, valt de hoogwaardige afwerking direct op. De hardhouten vloer loopt als een warme basis door het gehele appartement. De binnendeuren (slechts 2) zijn taats gescharnierd en voorzien van verzonken grepen, een stijlvol detail dat zorgt voor een strakke en luxe uitstraling. De ruime living biedt volop mogelijkheden voor een gezellige zit- en eethoek en wordt van nature royaal verlicht door de vele ramen aan meerdere zijden. Hier ervaar je echt het loftgevoel: open, licht en ruim.
De keuken is een echte eyecatcher. Modern vormgegeven, met strak wit werkblad en ingebouwde apparatuur. Dankzij de slimme indeling heb je niet alleen alle ruimte om te koken, maar ook om gezellig samen te zijn. Alles is ontworpen met oog voor kwaliteit én gebruiksgemak.
BADKAMER MET INDUSTRIËLE UITSTRALING
Ook in de badkamer zie je dat er is gekozen voor kwaliteit en sfeer. De dubbele douche is praktisch én luxe, en de wanden zijn strak afgewerkt met betonciré: stoer, onderhoudsvriendelijk en helemaal van nu. De ruimte voelt aan als een persoonlijke spa: minimalistisch, functioneel en stijlvol ingericht. Alles is tot in de puntjes verzorgd.
COMFORTABEL WONEN MET PRIVÉ VOORZIENINGEN
Met een woonoppervlakte van 102 m² heb je hier alle ruimte om comfortabel te wonen. Het appartement beschikt over één ruime slaapkamer, die zich uitstekend leent als master bedroom met een rustige uitstraling. De kamer is voorzien van luxe inbouwmaatkasten met geïntegreerde verlichting, perfect afgestemd op de strakke afwerking van de rest van het huis. Je kleding, schoenen en accessoires berg je hier stijlvol én overzichtelijk op.
Daarnaast beschik je over een eigen berging in de onderbouw en een privé parkeerplaats in de afgesloten parkeerkelder. Geen gedoe met zoeken naar een plek, gewoon thuiskomen en direct parkeren. De ligging op de tweede woonlaag zorgt bovendien voor een vrij uitzicht en veel privacy.
CENTRAAL GELEGEN IN DE LEYENS, ALLES BINNEN HANDBEREIK
De ligging in woonwijk De Leyens is ideaal. Je woont hier op korte afstand van zowel het Stadshart als het Woonhart van Zoetermeer met winkels, horeca, cultuur en openbaar vervoer allemaal binnen loopafstand. Tegelijkertijd woon je in een rustige en verzorgde buurt, met veel groen en een prettige sfeer. De wijk heeft een volwassen uitstraling en is goed onderhouden. Ook uitvalswegen richting Den Haag, Leiden en Rotterdam zijn snel bereikbaar.
Of je nu op zoek bent naar rust, gemak of levendigheid, hier heb je het allemaal binnen handbereik. En dat maakt wonen aan de Salomeschouw 18 zo aantrekkelijk.
BIJZONDERHEDEN:
- Bouwjaar: 2004;
- Eigen grond;
- Woonoppervlak: 102m²;
- Inhoud: 310m³;
- Energielabel A;
- Verwarming/warm water: CV-ketel Ferroli 2004 (minimaal gebruikt);
- Complex voorzien van 2 liften;
- Eigen fietsenberging in de onderbouw;
- Eigen parkeerplaats in afgesloten parkeergarage;
- VvE maandelijkse bijdrage: ca. € 215,71;
- Niet-zelfbewoningsclausule van toepassing;
- Oplevering in overleg, kan snel.
INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK!
Ons advies is om bij het kopen van uw nieuwe woning uw eigen NVM-makelaar mee te nemen.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,902
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 215.71 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 102 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 310 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink and walk-in shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler, complete floor heating and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Agpo Ferroli Econpact (gas-fired combination boiler from 2004, in ownership)
Cadastral data
- ZOETERMEER C 5184
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ZOETERMEER C 5184
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 215.71 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,982x
Viewed
36x
Saved
30-10-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





