Welkom aan de Julianastraat 41 in Zoutkamp. Als u op zoek bent naar een leuke woning in Zoutkamp dan nodigen we u hierbij van harte uit om te komen kijken. Hierbij alvast een korte samenvatting: de woning is voorzien van een energielabel A, is onderhoudsarm, heeft een fijne woonkeuken, ruime tuin , grote schuur en 3 slaapkamers. Kortom een heerlijke plek om te wonen.
Indeling: entree met hal, toilet, doucheruimte, meterkast, toegang tot de woonkeuken, woonkamer en een tweede hal. In deze tweede hal is bergruimte, de trapopgang een bijkeuken met een achteringang, ruimte voor de provisie, wasruimte en de technische ruimte.
De woonkeuken is ongeveer 17,8 m² groot, in 2011 is hier een nieuwe keuken in gekomen welke voorzien is van inbouwapparatuur. Zo is er een oven, magnetron, koelkast, vaatwasser, quooker en een inductiekookplaat. Deze keuken heeft meer dan voldoende opbergruimte en werkblad. Ook is er vanaf hier een directe verbinding met de tuin door de schuifpui.
De woonkamer is op te delen in een woonkamer en eetkamer samen is deze ruimte ± 33 m² groot. Er is een schouw met houtkachel aanwezig en mooi ruime vensterbanken met grote raampartijen voor een goed lichtinval.
Verdieping: overloop, 3 slaapkamers en een inloopkast. Er zijn 3 ruime slaapkamers van ± 11m², 10,9 m² en 10,6 m² groot.
De tuin van de woning is extra ruim doordat er een stuk grond is bijgekocht. Het totale perceeloppervlakte is ± 380 m². Er is een overkapping en een heerlijk ruim terras.
De houten schuur is ongeveer 5,35 bij 5,85 groot. Perfect voor het opslaan van tuinmeubelen, fietsen of andere spullen die je niet dagelijks nodig hebt of een fijne hobbyruimte om in te klussen.
Deze woning is onderhoudsarm (de woning is praktisch volledig voorzien van kunststofkozijnen) en energiezuinig door de aangebrachte isolatievoorzieningen en apparatuur. Zo is er een in 2024 een warmtepomp geïnstalleerd. En zijn er 10 zonnepanelen aanwezig.
Deze woning is gelegen in het gezellige dorp Zoutkamp vlakbij het prachtige nationale park "het Lauwersmeer". In de directe omgeving van deze woning kunt u heerlijk varen, fietsen en wandelen. In Zoutkamp zelf zijn vele gewenste voorzieningen aanwezig zoals een supermarkt, basisschool restaurants en een haven.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 275,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,099
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1969
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
131 m²
External storage space
36 m²
Plot size
380 m²
Volume in cubic meters
499 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 separate toilet
Number of stories
2 stories
Facilities
Outdoor awning, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
Energy label
A
Insulation
Double glazing, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler, wood heater and heat pump
Hot water
CH boiler
CH boiler
Remeha (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)