New
Veendijk 119636 HH ZuidbroekZuidbroek
€ 497,500 k.k.
- 160 m²living area
- 493 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Op een prachtige locatie aan de rand van Zuidbroek staat deze uitstekend onderhouden vrijstaande semi-bungalow met inpandige garage, royale leefruimtes en een verrassend complete indeling. De woning combineert comfort, duurzaamheid en levensloopbestendig wonen op een zeer fraaie wijze. Met een woonoppervlakte van circa 160 m², een perceel van 493 m² en een prachtig vrij uitzicht over een groenstrook en landerijen aan de voorzijde is dit een plek waar rust en ruimte centraal staan.
Deze moderne semi-bungalow uit 2002 is ontworpen met oog voor comfort en gebruiksgemak. Zowel op de begane grond als op de verdieping zijn een slaapkamer, badkamer en toilet aanwezig, waardoor de woning volledig levensloopbestendig is.
De royale entree van circa 10 m² geeft toegang tot de woonkamer, verdieping en de inpandige garage. De sfeervolle woonkamer van maar liefst 49 m² beschikt over een moderne pvc-vloer met vloerverwarming, een pelletkachel, fraaie binnendeuren en een schuifpui naar de tuin. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van veel lichtinval én een prachtig vrij uitzicht aan de voorzijde.
De open keuken van circa 9 m² is compleet ingericht met kwalitatieve apparatuur van onder andere AEG en Novy, waaronder een inductiekookplaat, oven, koelkast, vaatwasser en een hotfill boiler. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken/wasruimte met witgoedaansluitingen en toegang tot de achtertuin.
Op de begane grond bevindt zich tevens een ruime slaapkamer van circa 18,4 m², voorzien van pvc-vloer, airconditioning en rolluiken. De moderne en-suite badkamer beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.
De eerste verdieping biedt nog eens volop ruimte. Hier bevinden zich twee slaapkamers van circa 10,8 m² en 10,7 m², een tweede badkamer met douchecabine, wastafelmeubel en toilet én een hobbykamer/cv-ruimte met extra zolderberging.
De woning ligt op een rustige locatie met veel privacy en een vrij uitzicht aan de voorzijde. De voortuin van circa 212 m² is verzorgd aangelegd en vormt een fraaie entree naar de woning. De achtertuin ligt op het zuidoosten, biedt veel privacy en is deels bestraat, onderhoudsvriendelijk ingericht en via een achterom bereikbaar. Grenzend aan de woonkamer bevindt zich een heerlijke overkapping met extra screen en zonnescherm, waardoor u vrijwel het hele jaar door comfortabel buiten kunt zitten.
De inpandige garage van circa 21 m² is binnendoor bereikbaar en in 2019 verlengd en voorzien van nieuwe deuren. Daarnaast is er een ruime oprit aanwezig en bestaat de mogelijkheid om relatief eenvoudig een extra parkeerplaats te realiseren.
Deze woning is buitengewoon duurzaam gebouwd en voorzien van tal van energiebesparende voorzieningen. Het huis beschikt over maar liefst 36 zonnepanelen, deels fraai weggewerkt op het platte dak, een zonneboiler, HR++ glas, vloer-, dak- en muurisolatie én een warmtepomp in combinatie met een HR cv-ketel. Daarnaast zijn er twee airco-units aanwezig en is de woning volledig geïsoleerd. Dit alles resulteert in een uitstekend energielabel A.
Zuidbroek is een geliefd dorp dankzij de centrale ligging en uitstekende bereikbaarheid. Via de A7 zijn zowel Groningen als Winschoten snel bereikbaar. Ook het treinstation van Zuidbroek biedt een directe verbinding met Groningen, met een reistijd van ongeveer twintig minuten naar het hoofdstation.
In het dorp zelf zijn diverse voorzieningen aanwezig, waaronder supermarkten, een basisschool en sportfaciliteiten. Voor ontspanning en recreatie ligt het recreatiegebied Botjes Zandgat op korte afstand.
Veendijk 11 is een comfortabele, energiezuinige en uitstekend onderhouden semi-bungalow op een prachtige locatie aan de rand van Zuidbroek. De combinatie van levensloopbestendig wonen, duurzame voorzieningen, veel leefruimte en een vrij uitzicht maakt dit een woning die u direct moet beleven.
Een unieke kans om royaal, rustig en toekomstbestendig te gaan wonen. Wilt u deze heerlijke moderne en sfeervolle woning bezichtigen, maak dan een afspraak met Ommeland Makelaardij en u bent van harte welkom!
Indeling
Royale entree, 10 m², v.v. een meterkast, een trapopgang naar de verdieping en toegang tot de garage.
Woonkamer, 49 m², v.v. een pvc-vloer met vloerverwarming, binnendeuren, schuifpui, pelletkachel en fraai uitzicht aan de voorzijde.
Open keuken, 9 m², v.v. een inductiekookplaat (AEG), afzuigkap (Novy), oven (AEG) koelkast (AEG), vaatwasser (AEG) en een hotfill boiler van 10 liter.
Bijkeuken/wasruimte, 10.5 m², v.v. aansluiting voor wasautomaat, nieuwe ventilatie-box en met toegang naar de achtertuin.
Toiletruimte, v.v. toilet met fonteintje.
Slaapkamer beneden, 18.4 m², v.v. pvc-vloer, airco en rolluiken.
Moderne Badkamer (en-suite), 8.7 m², v.v. inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.
Diversen:
Overkapping, grenzend aan de schuifpui van de woonkamer en v.v. een screen en een zonnescherm.
Garage, 21 m², binnendoor te bereiken.
Eerste verdieping
Overloop, 5.8 m² v.v. laminaatvloer.
1e slaapkamer, 10.8 m², v.v. laminaatvloer.
2e slaapkamer, 10.7 m², v.v. laminaatvloer en toegang tot het dak.
3e hobbykamer/cv-ruimte, 9 m², v.v. laminaatvloer en een bergzolder.
Badkamer, 6.7 m², v.v. wastafelmeubel, douche met cabine en een (hang)closet.
Tuin
Voortuin, 212 m², gelegen op het Westen en keurig aangelegd.
Achtertuin, gelegen op het zuidoosten, deels bestraat en te bereiken middels een achterom.
Oprit, 23 m², met een lengte van 4 meter en geheel bestraat.
Bijzonderheden
* Goed onderhouden vrijstaande semi-bungalow maar dan in een moderne uitvoering.
* Dit pand beschikt over een 'oud' energielabel A
* Recent zijn de navolgende energiebesparende voorzieningen aangebracht:
1. HR CV ketel + warmtepomp (2023-2024)
2. Extra zonnepanelen (2021 en 2022)
3. Nieuw HR++ glas (beneden) (2024)
4. 2x airconditioning (2021)
5. Rolluiken voor de slaapkamerramen beneden (2020)
* De garage met één meter verlengd en voorzien van nieuwe deuren (2019)
* De bijkeuken heeft een nieuwe mechanische afzuiging gekregen (2023)
* Er is een zolderberging gemaakt in hobbykamer/cv-ruimte (2022)
* De overkapping is voorzien van een extra screen tegen zon en wind (2021)
* Eigenaar heeft de woning geheel geschilderd beneden in 2024 en boven in 2025
* Er kan relatief gemakkelijk een extra parkeerplaats worden gemaakt ter hoogte van de slaapkamer beneden
* De woning beschikt over aansluitingen (glasvezel) van Delta en KPN
* Er is een waterontharder aanwezig, deze is ter overname.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 497,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,109
- Year of construction
- 2002
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 160 m²
- Other space inside the building
- 30 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 493 m²
- Volume in cubic meters
- 678 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, 2 toilets, 2 washstands, and shower
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, pellet burner and heat pump
- Hot water
- CH boiler and solar boiler
- CH boiler
- Intergas Xtreme 30 Cw4 (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- ZUIDBROEK F 1586
- Cadastral map
- Area
- 493 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 70 m² (9.03 metre deep and 9.74 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,525x
Viewed
22x
Saved
21-5-2026
On Funda