Sold
- 147 m²living area
- 896 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- April 4, 2025
- Date of sale
- May 2, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Altijd al vrijstaand willen wonen? Met een grote schuur / hobbyruimte op een groot perceel en toch op 3 min. fietsen van de binnenstad van Zutphen? In een rustig straatje staat deze in 2007 gebouwde vrijstaande woning "Nooit gedacht" met aangebouwde én een vrijstaande berging / hobbyruimte.
In het voorjaar en de zomer is het extra genieten van dit prachtige perceel, gelegen op het westen. In de tuin staat een grote houten schuur/hobbyruimte (2009).
In dit jonge huis is de basis goed op orde: het dak, de vloer, de muren zijn geïsoleerd en de woning is geheel voorzien van isolatieglas. Met een energielabel A en strak buitenschilderwerk is het eigenlijk alleen binnen een kwestie van updaten, indien gewenst natuurlijk want alles is functioneel.
Kom je binnen? Ruime entree met trap naar boven, meterkast, toilet met fonteintje. Toegang tot slaap-/werkkamer en toegang tot de woonkamer. De lichte, tuingerichte woonkamer biedt volop ruimte en geeft middels openslaande deuren toegang tot de achtertuin die maar liefst 50 meter diep is.
De keuken bevindt zich net uit het zicht van de eettafel is is voorzien van inbouwapparatuur. Vanuit de keuken directe toegang tot de bijkeuken, hier is een extra doucheruimte gecreëerd.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers en een badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet. De grootste slaapkamer heeft een vaste kastenwand. Op de ruime overloop is de aansluiting voor was-/droogmachine gerealiseerd en middels een vlizotrap is de bergzolder te bereiken.
Rechts naast de woning bevindt zich een praktische berging, ideaal voor fietsen. Aan deze zijde kun je niet langs het huis maar aan de linkerzijde wel. Ook is het mogelijk om achterom te komen vanaf de Sterrenblik.
Deze woning biedt een ideale combinatie van ruimte, vrijheid en voorzieningen op loop-/fietsafstand. Perfect voor gezinnen of mensen die levensloopbestendig willen wonen met ruimte voor hobby's.
De Hoven wordt slechts middels de IJssel gescheiden van de binnenstad en het NS-station. Dat betekent dat je binnen enkele minuten in het historische centrum van Zutphen bent of op de trein stapt richting Randstad of Achterhoek. Ook de uiterwaarden zijn op loopafstand en het buitengebied richting Cortenoever, Brummen en Voorst. Wandelen en fietsen kan dus gewoon vanuit huis!
Benieuwd geworden naar deze woning? Maak snel een afspraak met ons kantoor om een bezichtiging in te plannen!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,048
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 147 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 22 m²
- Plot size
- 896 m²
- Volume in cubic meters
- 595 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- ZUTPHEN G 17
- Cadastral map
- Area
- 862 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ZUTPHEN G 18
- Cadastral map
- Area
- 34 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 500 m² (50.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
5,303x
Viewed
59x
Saved
4-4-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




