Sold
- 95 m²living area
- 124 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- January 24, 2025
- Date of sale
- February 14, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Heerlijk wonen in Leesten-Ooyerhoek, met uitzicht naar het groen en water! Aan het begin van de Ida Gerhardtsingel staat deze nette woning met drie ruime slaapkamers, een grote dakkapel, serre, een moderne keuken uit 2023 en een fraaie badkamer uit 2016. In de achtertuin staat een houten tuinhuis, die nu als kapsalon in gebruik is. Verder heeft deze woning energielabel B en een airco-unit (koelen en verwarmen) in de hoofdslaapkamer.
De woning staat in de nabijheid van twee winkelcentra, (basis)scholen, diverse sportverenigingen en het prachtige buitengebied. Vlak om de hoek ligt een klein wandelgebied met groen en na een paar minuten fietsen bereik je het ziekenhuis. Er zijn goede busverbindingen met het centrum en het treinstation, wat ook met de fiets goed te bereiken is.
Indeling:
Begane grond:
Als je op het trottoir staat zie je het water, de parkeerplaatsen voor de deur, de mooie bomen en de woning die opvalt vanwege de hoge voorgevel met grote ramen. Via de bestrate voortuin loop je naar de voordeur. Die toegang geeft tot de hal. Sfeermakers zijn de visgraatvloer en de zwarte woonkamerdeur met ruitjes. Aan de linkerzijde, naast de meterkast, is ruimte voor een kapstok.
De visgraatvloer ligt niet alleen in de hal, maar ook in de woonkamer en keuken. De woonkamer is sfeervol, dankzij de trendy vloer en de gebruikte kleuren. Zo zie je dat de trap, plinten, stopcontacten, lichtschakelaars en designradiator in het zwart zijn uitgevoerd. Aan de voorzijde is het zitgedeelte, met uitzicht naar het groen en water, en bij het eetgedeelte is een koof met inbouwverlichting gemaakt.
In 2023 is de keuken vernieuwd, die nog jarenlang voor kookplezier gaat zorgen. De hoekopstelling heeft een houtlook aanrechtblad met achterwand en de Bora inductie kookplaat, vaatwasser, koelkast en combi-oven zijn ingebouwd. Naast de keuken zijn een berging/wasruimte en de toiletruimte met fonteintje.
Openslaande deuren geven toegang tot een ruime serre, met een fraaie afwerking en een glazen schuifwand over de hele breedte. Deze ruimte wordt het hele jaar gebruikt om tv te kijken, koffie te drinken en om te eten.
Eerste verdieping:
Op de overloop ligt, net als in de slaapkamers, laminaat op de vloer. Aan de voorzijde is een ruime slaapkamer in een L-vorm, met een deur naar een balkon op het zuidwesten. De slaapkamer aan de achterzijde is de plek van een voetballiefhebber, met genoeg plek voor een bed, bureau en een kast.
Naast de tweede slaapkamer is de in 2016 vernieuwde badkamer. Houtlook tegels zijn gecombineerd met witte tegels van groot formaat en de ruimte is ingedeeld met een inloopdouche, wastafelmeubel, spiegelkast, wandradiator en een tweede toilet.
Tweede verdieping:
Er is een vaste trap naar de tweede verdieping, met een overloop als eerste ruimte. Hier kun je niet alleen de koffers opbergen, het is ook de plek waar de HR-ketel hangt. Aansluitend is de derde slaapkamer met een grote dakkapel aan de achterzijde. Deze kamer, met laminaat op de vloer, wordt nu als hoofdslaapkamer gebruikt. Een airco-unit van Haier zorgt het hele jaar voor een aangename temperatuur en dankzij het raam tot vloerhoogte is er mooi uitzicht naar het water.
Exterieur:
Via de serre loopje de tuin in, gesitueerd op het noordoosten. Houten schuttingen zorgen voor privacy en er is een poort naar de steeg. Erg verrassend is het houten tuinhuis, die nu als kapsalon in gebruik is. Een invulling als hobbyruimte, thuiswerkplek of als berging is uiteraard ook mogelijk.
Bijzonderheden:
- Houten kozijnen (begane grond en eerste verdieping), deels met isolerende beglazing;
- Dakkapel met kunststof kozijn, voorzien van isolerende beglazing;
- Buitenschilderwerk aan de achterzijde is 4 jaar geleden uitgevoerd;
- Verwarming via een HR-ketel (Intergas, 2011) en een airco-unit (Haier, 2018);
- Fraaie overkapping aan de achterzijde (2020);
- Energielabel B
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 339,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,568
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- External storage space
- 14 m²
- Plot size
- 124 m²
- Volume in cubic meters
- 357 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- ZUTPHEN N 3743
- Cadastral map
- Area
- 124 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 55 m² (11.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,438x
Viewed
33x
Saved
24-1-2025
On Funda
Neighborhood

Ooyerhoek
Zutphen- Residents
- 2,040
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 3,630
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




