Sold
Maarten Harpertsz. Trompstraat 167204 GB ZutphenZeeheldenbuurt
€ 265,000 k.k.
- 77 m²living area
- 172 m²plot size
- 2bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- February 14, 2025
- Date of sale
- March 10, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Verzorgde tussenwoning aan rustige straat, uitermate geschikt voor starters! Deze fijne woning gelegen aan Maarten Harpertsz. Trompstraat 16 te Zutphen is o.a. voorzien van een doorzonwoonkamer met houtkachel, dichte keuken met bijkeuken en doorloop naar de aangebouwde berging/schuur, twee slaapkamers, badkamer met 2e toilet en inloopdouche, bergzolder en een onderhoudsvriendelijke achtertuin met achterom. Het woonoppervlak is 77 m², de inhoud 319 m³ en het perceel heeft een grootte van 172 m².
De woning is gelegen in een rustige buurt, centraal gelegen in de stad Zutphen. Door de ligging ben je binnen enkele ogenblikken bij het oude stadscentrum, het wijkwinkelcentrum voor de dagelijkse boodschappen, maar ook op de rondweg, waardoor omliggende steden als Apeldoorn, Deventer en Arnhem gemakkelijk te bereiken zijn. Verder staat Zutphen o.a. bekend om haar prachtige buitengebied met talloze wandel- en fietsroutes langs de oevers van rivier de IJssel en door het diverse landschap van de Achterhoek!
Begane grond: entree, hal met meterkast, trapopgang naar de 1e verdieping, trapkast en toilet voorzien van fonteintje. Lichte doorzonwoonkamer voorzien van openslaande tuindeuren en houtkachel. Dichte keuken in L-opstelling, voorzien van 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser. Bijkeuken met doorloop naar de aangebouwde berging/schuur, cv-opstelplaats en tuindeur.
1e Verdieping: overloop met toegang tot de wasruimte en vlizotrap naar de bergzolder. Twee slaapkamers ter grootte van circa 8 m² en 11,5 m², waarvan de grote slaapkamer is voorzien van vaste kasten. Badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel, 2e toilet, handdoekenradiator en vaste kast.
Zolder: middels vlizotrap te bereiken bergzolder.
Onderhoudsvriendelijke achtertuin op het westen, met terras aan de achtergevel voorzien van zonnescherm, stevige houten schutting met betonpalen en houten overkapping achter de berging/schuur. Deze tuin is te bereiken via het achterpad.
LET OP: het is voor deze woning mogelijk om een 'starterslening' te krijgen. Dit is een extra lening, bovenop de maximale hypotheek die je bij de bank kunt krijgen. De regels/criteria staan vermeld op de website van de gemeente Zutphen.
Kortom: op zoek naar een leuke tussenwoning geschikt voor starters of een klein huishouden? Kom dan zeker kijken bij Maarten Harpertsz. Trompstraat 16 in Zutphen!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 265,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,442
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 77 m²
- Other space inside the building
- 13 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- Plot size
- 172 m²
- Volume in cubic meters
- 319 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Mostly double glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- ZUTPHEN C 2533
- Cadastral map
- Area
- 172 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 50 m² (13.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,623x
Viewed
31x
Saved
14-2-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




