Nieuwstad 167201 NP ZutphenNieuwstad en Coehoornsingel
€ 315,000 k.k.
- 79 m²living area
- 68 m²plot size
- 1bedroom
- Benergy label
Description
Aan de Nieuwstad, een mooie straat in het historische centrum, bieden we dit geheel verhuurde beleggingspand te koop aan. De begane grond, het grote souterrain en de entresol zijn in gebruik als kringloopwinkel en de onzelfstandige bovenwoning wordt bewoond door de huurder van de winkel. De winkel heeft een verhuurbare vloeroppervlakte van 93 m2 en de bovenwoning heeft een gebruiksoppervlakte wonen van circa 79 m2. Meer informatie omtrent de huurvoorwaarden (o.a. huurprijs en huurperiode) wordt door de makelaar aan serieuze gegadigden verstrekt.
In het begin van de vorige eeuw woonde en werkte hier het bakkersgezin Snatager, maar veel inwoners van Zutphen kennen het pand waar jarenlang de schoenenwinkel van Wessels gevestigd was. Boven de voordeur hangt nog het uithangbord met een grote schoen. Nu biedt de winkel ruimte aan Kringloopwinkel Mazzel en de eigenaar woont in de bovenwoning. Dit blijft ook, want het pand wordt in verhuurde staat verkocht.
De ligging is fantastisch, aan het begin van de Nieuwstad met vele winkels in de nabijheid. Vlak om de hoek is het treinstation en parkeergelegenheid is er onder andere aan het Hubertusplein en het plein annex grote parkeerplaats bij de Lokenstraat/Basseroord.
Indeling:
Begane grond en souterrain:
In het midden van de voorgevel is de entree, die toegang geeft tot de winkelruimte. Wat opvalt zijn het bijna 4 meter hoge plafond en de grote etalageruiten, waardoor de winkel heel licht en ruimtelijk oogt. Aan de achterzijde is de hoogte goed benut, met een entresol die ook als winkelruimte in gebruik is. Dit geldt ook voor het souterrain, dat heel goed bruikbaar is met een hoogte van circa 2 meter.
Eerste verdieping:
De onzelfstandige bovenwoning bevindt zich op de eerste en tweede verdieping. Op de eerste verdieping zijn de ruime woonkamer, een toiletruimte, de keuken en een buitenruimte voorzien van stalen roostervloer.
Aan de voorzijde is de woonkamer, met een circa 3.10 meter hoog plafond. Ook hier zorgen grote ramen voor veel lichtinval. In de keuken staat een wandopstelling met een gaskookplaat, afzuigkap en een koelkast.
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot de tweede verdieping. Hier zijn een overloop, een cv-ruimte/berging, de ruime slaapkamer en badkamer.
De sfeervolle slaapkamer met dakkapel, dakraam en vaste kasten bevindt zich aan de voorzijde.
Aan de andere zijde van de overloop is de badkamer met een douche, toilet, wastafel, een open kast en de aansluitingen voor de wasapparatuur.
Bijzonderheden:
- Totaal winkelruimte ca. 93 m2 VVO (souterrain, begane grond en entresolvloer);
- Onzelfstandige bovenwoning 79 m2 gebruiksoppervlakte wonen (excl. balkon circa 2.7 m2);
- Verkoop in verhuurde staat (er is slechts één huurder voor zowel de winkel als de bovenwoning);
- Het schuine pannendak is in 2024 geheel vernieuwd (inclusief isolatie en dakpannen);
- Bestemming gemengde doeleinden (detailhandel, kantoor, praktijk-/atelierruimte op de begane grond en wonen op de bovengelegen verdiepingen);
- Energielabel A++ voor de winkel
- Energielabel B voor de bovenwoning
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 315,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,987
- Status
- Available
Construction
- Year of construction
- Before 1906
- Kind of house
- Single-family home, row house (official/company house or apartment)
- Building type
- Resale property
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 79 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Plot size
- 68 m²
- Volume in cubic meters
- 308 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- ZUTPHEN F 6327
- Cadastral map
- Area
- 68 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Commercial property
- Retail space
- (built-in)
Popularity
4,651x
Viewed
38x
Saved
1-1-2026
On Funda
Neighborhood

Nieuwstad en Coehoornsingel
Zutphen- Residents
- 1,540
- Family with children
- 13%
- Avg. asking price / m²
- € 3,527
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





