Sold
Slindewaterstraat 707203 GS ZutphenHelleraetplein en omgeving
€ 349,000 k.k.
- 107 m²living area
- 113 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- July 26, 2025
- Date of sale
- August 21, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Gezellige jaren '30 tussenwoning met potentie op een geliefde plek in Zutphen!
Deze charmante jaren 30 tussenwoning ademt karakter en warmte door mooie details zoals de originele erker en sfeervolle glas-in-lood raampjes. De woning beschikt over drie ruime slaapkamers, een grote badkamer en biedt volop mogelijkheden voor eigen invulling. Zo kan de keuken worden betrokken bij de woonkamer of worden uitgebouwd naar achteren. Er zijn hier volop kansen er jouw huis van te maken! De zonnige tuin op het zuiden met schuur en achterom maakt het plaatje compleet en biedt volop ruimte om te genieten van rust en privacy.
De woning is gelegen in de populaire wijk 'Noordveen', de laatste bewoonster heeft er maar liefst 53 jaar met veel plezier heeft gewoond. Een nette en vooral leuke woning die gemoderniseerd mag worden, met een fijne sfeer en volop mogelijkheden. De ligging is ideaal: een rustige straat, met alle voorzieningen voor boodschappen en scholen in de buurt. De woning biedt een ruime woonkamer, een dichte keuken aan de achterzijde en een royale hal met trapopgang.
Met 107 m² woonoppervlak, 405 m³ inhoud en 113 m² perceeloppervlak is dit een relatief ruim huis voor de wijk. Dat komt doordat de gevels doorlopen tot en met de eerste verdieping en het dak pas begint op zolder, een fijn pluspunt!
Indeling:
Begane grond:
Je komt binnen in de ruime hal met trapopgang, handige garderobenis en het toilet. Vanuit de hal is er toegang tot de keuken en de lichte, ruime woonkamer met karakteristieke erker.
Eerste verdieping:
De eerste verdieping is voorzien van een ruime overloop, twee slaapkamers met vaste kasten, de derde kamer is in het verleden ingericht als badkamer. De badkamer biedt toegang tot het balkon.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap kom je op de zolderverdieping met dakkapel. Hier bevindt zich de derde slaapkamer, een C.V.-ruimte en veel bergruimte. Ook deze verdieping biedt mogelijkheden voor een andere indeling naar eigen wens.
Tuin:
De tuin biedt volop privacy en biedt ook veel mogelijkheden voor een gezellige inrichting. Daarnaast is de tuin voorzien van een praktische stenen schuur en een achterom.
Clausules:
- Ouderdomsclausule;
- Mogelijke asbestclausule;
- Niet-zelfbewoningsclausule.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
- niet zelf bewoond door verkoper.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 349,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,262
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1938
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 107 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 113 m²
- Volume in cubic meters
- 405 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Skylight and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation and secondary glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag Enigma (gas-fired combination boiler from 2001, in ownership)
Cadastral data
- ZUTPHEN B 3985
- Cadastral map
- Area
- 113 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 72 m² (12.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,008x
Viewed
53x
Saved
26-7-2025
On Funda
Neighborhood

Helleraetplein en omgeving
Zutphen- Residents
- 920
- Family with children
- 36%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




