Sold
Stokebrand 3577206 EW ZutphenStokebrand, Bagijnenland en Bronsbergen
€ 425,000 k.k.
- 117 m²living area
- 274 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 25, 2025
- Date of sale
- May 16, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Ben je op zoek naar een vrijstaande woning in de Stokebrand, met de mogelijkheid om gelijkvloers te wonen? Op een mooie plek, met uitzicht naar het groen en water, staat deze jaren '80 semibungalow met drie slaapkamers, twee badkamers, een oprit en een inpandige garage. De achtertuin, met een grote variatie aan groen, is gesitueerd op het zonnige zuiden. Een deel van de beglazing is uitgevoerd als HR of HR++ en in 2015 is de HR-ketel geplaatst. De woning heeft energielabel C, met extra isolatie en zonnepanelen kun je dit label al snel verbeteren.
De ligging is fantastisch, op één van de mooiste plekjes in de wijk. Je woont in de nabijheid van een winkelcentrum, de bushalte en een gezondheidscentrum. Ook kinderopvang en basis-/middelbaar onderwijs zijn in de nabijheid, wat de wijk ook heel geliefd maakt bij gezinnen. Het buitengebied richting Bronsbergen en de uiterwaarden van de IJssel zijn op loopafstand. En ga je naar de historische binnenstad? Het is met de fiets ongeveer 10 minuten!
Indeling:
Begane grond:
Aan de rechterzijde, naast het raam met groene luiken, is de entree van deze vrijstaande woning. In de hal is, net als in de rest van de woning, de jaren '80 sfeer nog volop aanwezig. Links in de hal is de meterkast en aan de rechterzijde, naast de trap, is de toiletruimte met fonteintje.
In de hal ligt, net als in de woonkamer en keuken, een leisteen vloer. De woonkamer heeft een lengte van bijna 9 meter, met een groot raam aan de voorzijde en een schuifpui naar de achtertuin. Gezien de positie van de open haard en de keuken, is de meest logische indeling om het zitgedeelte aan de achterzijde te realiseren en het eetgedeelte aan de voorzijde.
De keuken, met ramen aan twee zijden, heeft een opstelling die toe is aan vernieuwing. Er is een dubbele spoelbak geplaatst en de kookplaat is, net als de afzuigkap, ingebouwd. Ook de losse koelkast op ooghoogte blijft achter.
Een gang verbindt de woonkamer met de garage, slaapkamer en badkamer. De slaapkamer, met een groot raam en een deur naar het terras, bevindt zich aan de achterzijde. De badkamer is ingedeeld met een douche, toilet, wastafel en de wasmachineaansluiting. Naast de badkamer is de inpandige garage met een kanteldeur, zijdeur en elektra.
Eerste verdieping:
Wat op de overloop opvalt, zijn de hoogte en de schuine dakvlakken. Dit vergroot het gevoel van ruimte, wat je verder kunt versterken door het schoonmetselwerk te stucen. Naast de trap is een berging, met de opstelling van de HR-ketel.
Verder zijn er twee slaapkamers en een badkamer op deze verdieping. Beide slaapkamers zijn over de volle breedte van het huis met genoeg ruimte om in te richten als tweepersoonskamers. De kamer aan de voorzijde heeft een balkon, met uitzicht naar het groen en water.
De badkamer op deze verdieping is ingedeeld met een ligbad, toilet en een wastafel. Aan ruimte geen gebrek, die je naar eigen smaak een nieuwe invulling kan geven.
Exterieur:
De woning heeft een mooi aangelegde, goed onderhouden tuin aan de voor- en achterzijde. Een deel van de beplanting is groenblijvend en er zijn ook kleurige bloemen te zien. Met een ligging op het zuiden biedt de achtertuin volop gelegenheid om in de zon te zitten, en zorgt de huidige beplanting voor fijne schaduwplekken.
Bijzonderheden:
- Dak- en spouwmuurisolatie;
- Houten kozijnen met isolerende beglazing (deels HR/HR++), met uitzondering van de voordeur;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Nefit, 2015);
- Parkeergelegenheid op eigen terrein (oprit en inpandige garage);
- Slaapkamer en badkamer op de begane grond (gelijkvloers wonen);
- Twee ruime slaapkamers en een badkamer op de eerste verdieping;
- Aan de voorzijde uitzicht richting het groen en water;
- Energielabel C.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,632
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Plot size
- 274 m²
- Volume in cubic meters
- 494 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, 2 toilets, 2 sinks, and bath
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- ZUTPHEN N 1446
- Cadastral map
- Area
- 274 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 106 m² (12.15 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,587x
Viewed
82x
Saved
25-4-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




