New
van Hogendorpstraat 17204 KD ZutphenVijver en omgeving
€ 365,000 k.k.
- 99 m²living area
- 240 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
Wat deze hoekwoning heel verrassend en veelzijdig maakt, is de aanbouw op de begane grond. Hier zijn de keuken, de bijkeuken met eigen entree en een werkkamer. Perfect voor de thuiswerker en ondernemer, maar als je de bijkeuken verbouwt tot doucheruimte/badkamer is er de mogelijkheid om gelijkvloers te wonen. Verder heeft deze woning een garage met oprit, een tuin aan drie zijden en drie slaapkamers op de bovenverdieping. Ook de moderne badkamer is boven, klaar voor gebruik.
Basis- en middelbaar onderwijs zijn in de nabijheid, net als een sportschool en het Lunettepark. Met de fiets zijn de binnenstad van Zutphen, het treinstation. Komt er een gezin in dit huis wonen, dan is de ligging tegenover een plantsoen met speeltuin een pluspunt.
Indeling:
Begane grond:
In de hal ligt, net als op de hele begane grond, een laminaatvloer in een grijstint. Naast de trap is de ruime toiletruimte met fonteintje en de kast onder de trap kan als garderobe worden gebruikt, waardoor er geen zichtbare jassen en schoenen in de hal zijn.
Grote ramen aan de oost- en westkant zorgen voor veel lichtinval in de L-vormige woonkamer. Het zitgedeelte is aan de voorzijde en het brede eetgedeelte, met uitzicht naar de tuin, is aan de achterzijde. De plafondbalken zijn wit geschilderd, er ligt parket op de vloer en bij het zichtbare metselwerk bij het zitgedeelte is gekozen voor trendy zwart.
In de aanbouw zijn drie ruimtes, waaronder de keuken. Hier zie je vaste kasten met louvredeuren en een lichte wandopstelling met een gaskookplaat, afzuigkap, oven en een koelkast. In de bijkeuken is ruimte voor een extra koel-/vriescombinatie, de vaatwasser en de wasmachine. Verrassend is dat de bijkeuken een eigen entree heeft, wat de naastgelegen werkkamer geschikt maakt voor een ondernemer. Verbouw je de bijkeuken tot doucheruimte/badkamer, dan is het mogelijk om gelijkvloers te wonen.
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop zijn drie ruime slaapkamers en de badkamer te bereiken. De twee grootste slaapkamers zijn voorzien van een grote inbouwkast, voor kleding en andere spullen. In de slaapkamers en op de overloop ligt donkergrijs tapijt op de vloer en door de grote ramen valt veel licht naar binnen.
Dan de badkamer, geheel vernieuwd en met de juiste looks! Grote marmerlook tegels zijn gecombineerd met stijlvolle kranen en modern sanitair. De ruimte is ingedeeld met een inloopdouche, een toilet en een wastafelmeubel.
Tuin:
Vanuit de keuken loop je de achtertuin in, gesitueerd op het oosten. Een groot deel van de tuin is bestraat en vanaf hier is er toegang tot de garage/berging, met een stalen kanteldeur en een oprit. De achtertuin heeft een eigen achterom, die je ook naar de ruime zijtuin brengt. In de voortuin zie je beplanting, die ervoor zorgt dat er weinig inkijk in de woonkamer is.
Bijzonderheden:
- Aanvraag vooradvies is bij de Gemeente Zutphen ingediend met een architect voor de bouw van een extra
woonhuis op het perceel.
- Houten en kunststof kozijnen met isolerende beglazing;
- Aanbouw met een keuken, bijkeuken en werkkamer;
- Dak is voorzien van nieuwe laag dakbedekking; rolluik aanwezig.
- Gerenoveerde badkamer met inloopdouche en tweede toilet;
- Garage, te bereiken vanuit de tuin;
- Zonnepanelen aanwezig
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 365,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,687
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 99 m²
- External storage space
- 26 m²
- Plot size
- 240 m²
- Volume in cubic meters
- 361 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas combi HR (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- ZUTPHEN C 2085
- Cadastral map
- Area
- 240 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 34 m² (10.40 metre deep and 2.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,004x
Viewed
6x
Saved
4-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





