New
Inlaagdijk 201689 WC ZwaagBangert en Oosterpolder - Buurt 35 02
€ 549,500 k.k.
- 145 m²living area
- 188 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherRoyale hoekwoning met zij- én achteruitbouw en 145 m² woonoppervlakte
Description
Royale hoekwoning met zij- én achteruitbouw, 145 m² woonoppervlakte en verrassend veel leefruimte!
Ben je op zoek naar een ruime gezinswoning waar je écht alle kanten mee op kunt? Dan is Inlaagdijk 20 in Zwaag absoluut een woning die je gezien moet hebben. Deze royale hoekwoning is aan zowel de zij- als achterzijde uitgebouwd en beschikt daardoor over maar liefst 145 m² woonoppervlakte. De woning biedt een heerlijke hoeveelheid leefruimte, veel natuurlijke lichtinval en een praktische indeling met volop mogelijkheden voor gezinnen, thuiswerkers of hobbyisten.
Dankzij de brede opzet van het perceel, de volledige isolatie, de rechte gevels op de verdieping en de ruime kamers voelt deze woning opvallend royaal aan. Een woning met een fijne basis, veel potentie én ruimte om er helemaal jouw eigen thuis van te maken.
Locatie
De woning is gelegen in de populaire woonwijk Bangert en Oosterpolder, een ruim opgezette en kindvriendelijke wijk met volop groen- en waterpartijen. De ligging is bijzonder gunstig ten opzichte van de dorpskernen van Zwaag en Blokker, het gezellige centrum van Hoorn en de uitvalswegen richting de Randstad.
De wijk beschikt over diverse eigen voorzieningen zoals scholen, kinderdagverblijven en sportfaciliteiten. Daarnaast ligt winkelcentrum Hollandse Cirkel op korte afstand, met onder andere een supermarkt, warme bakker, visboer, drogisterij, boekhandel, kapper en diverse eetgelegenheden. Een fijne woonomgeving waar rust, ruimte en dagelijkse voorzieningen perfect samenkomen.
Indeling
Begane grond: Entree/hal met meterkast, toiletruimte en trapopgang naar de eerste verdieping. Zodra je de woonkamer binnenstapt valt direct de ruimte en het licht op. Dankzij de hoekligging en de royale zij- en achteruitbouw beschikt de woonkamer over grote raampartijen en een prettige open indeling. Er is meer dan genoeg ruimte voor een royale zithoek én een grote eettafel om uitgebreid te tafelen met familie en vrienden.
De keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is voorzien van een vaatwasser, gaskookplaat en losse koel-/vriescombinatie. Vanuit de woonkamer is de achtertuin toegankelijk.
Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drie goed bemeten slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers profiteren van de recht opgetrokken gevels, waardoor alle ruimtes optimaal bruikbaar zijn en verrassend ruim aanvoelen. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en wastafel. Daarnaast zorgen rolluiken op meerdere plaatsen voor extra comfort, privacy en verduistering.
Tweede verdieping: Via de vaste trap bereik je de ruime tweede verdieping. Hier bevinden zich een overloop, een multifunctionele ruimte én een extra slaapkamer. In de multifunctionele ruimte zijn onder andere de wasmachine- en drogeraansluitingen en de Intergas C.V.-ketel (eigendom, bouwjaar 2022) gesitueerd. Dankzij de praktische indeling is deze verdieping uitstekend geschikt als werkruimte, hobbykamer of extra bergruimte. Tevens is via een losse trap de bergzolder bereikbaar.
Tuin
De brede achtertuin biedt volop mogelijkheden om meerdere zitplekken te creëren en optimaal van het buitenleven te genieten. Dankzij de hoekligging ervaar je hier extra ruimte en vrijheid rondom de woning. Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaande berging voorzien van elektra, ideaal voor fietsen, gereedschap of hobbyspullen.
Bijzonderheden:
- Royale woonoppervlakte van maar liefst 145 m²;
- Volledig geïsoleerd;
- Veel lichtinval door grote raampartijen;
- Vier slaapkamers;
- Rolluiken aanwezig;
- Gelegen in geliefde woonwijk Bangert en Oosterpolder;
Vraagprijs € 549.500,- kosten koper
- Asking price
- € 549,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,790
- Year of construction
- 2009
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 145 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 188 m²
- Volume in cubic meters
- 528 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- HOORN I 10643
- Cadastral map
- Area
- 188 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 94 m² (12.50 metre deep and 7.50 metre wide)
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 02