Buitenkwartier 838064 AD ZwartsluisBuitenkwartier
€ 285,000 k.k.
- 125 m²living area
- 105 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
In de 'Kop van Overijssel' in het waterrijke Zwartsluis staat deze karakteristieke tussenwoning uit 1875 met een woonoppervlakte van 125 m². De woning beschikt over drie slaapkamers, een woonkamer met aangrenzende ruime woonkeuken, een verrassend souterrain en een zonnig terras op het zuidwesten. Dankzij het goede onderhoud en energielabel C woon je hier comfortabel, met volop mogelijkheden om de woning verder naar eigen smaak te moderniseren.
Een bijzonder pluspunt is de doodlopende straat aan de achterzijde uitkomend bij het water. De boothelling biedt mogelijkheden om met eigen boot op ieder moment te kunnen genieten van het open water richting IJsselmeer of juist van het schitterende natuurgebied De Weerribben-Wieden die zich aan de andere kant van de Arembergersluis bevindt. Een ideale plek voor liefhebbers van water en recreatie.
De woning ligt in een rustige woonomgeving op korte loopafstand van het centrum van Zwartsluis. Winkels, horeca en andere dagelijkse voorzieningen zijn daardoor altijd dichtbij. Zwolle ligt op zo'n 20 kilometer afstand, terwijl Giethoorn en Meppel binnen ongeveer 10 kilometer bereikbaar zijn.
IN HET KORT
• 125 m² woonoppervlakte
• 3 slaapkamers
• Energielabel C
• Rustige woonomgeving met vrij uitzicht
• Op loopafstand van het centrum van Zwartsluis
• Direct aan het water
• Zonnig terras op het zuidwesten
• Ruim souterrain met diverse gebruiksmogelijkheden
• Stenen berging met elektra
• Privé parkeergelegenheid aan de achterzijde
INDELING
- Begane grond -
Je komt binnen in de hal met trapopgang en toegang tot de woonkamer. Aan de voorzijde bevindt zich het zitgedeelte met aansluitend de ruime woonkeuken. De keuken is voorzien van een 6-pits gasfornuis, oven, vaatwasser, koelkast en dubbele spoelbak. Vanuit de keuken bereik je het toilet, het souterrain en het terras aan de achterzijde.
- Souterrain -
Het ruime souterrain biedt volop mogelijkheden. Denk aan een hobbyruimte, werkplek aan huis of extra bergruimte. De ruimte is voorzien van de cv-ketel en aansluitingen voor wasmachine en droger. Vanuit deze ruimte bereik je de badkamer met ligbad, douche, wastafelmeubel, een aparte bergruimte voor opslag en een tweede bergruimte met kruiphoogte.
- Eerste verdieping -
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, waarvan één slaapkamer is voorzien van een wastafel.
BUITEN
De onderhoudsvriendelijke buitenruimte vormt een fijne plek om van het buitenleven te genieten. Op het terras op het zuidwesten zit je heerlijk in de zon en kijk je uit over het water. Onder het terras bevindt zich extra bergruimte. Daarnaast beschikt de woning over een stenen berging met elektra, ideaal voor fietsen, gereedschap of hobbyspullen. Aan de achterzijde is voldoende privé parkeergelegenheid aanwezig.
KOM BEZICHTIGEN!
Benieuwd of deze karakteristieke woning aan het water bij jou past? Maak een afspraak voor een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte, de ligging en de mogelijkheden die deze woning te bieden heeft.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 285,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,280
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1875
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 125 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 105 m²
- Volume in cubic meters
- 426 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- ZWARTSLUIS D 840
- Cadastral map
- Area
- 105 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Back garden and sun terrace
- Back garden
- 33 m² (6.50 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,504x
Viewed
27x
Saved
25-6-2026
On Funda
Neighborhood

Buitenkwartier
Zwartsluis- Residents
- 425
- Family with children
- 33%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



