New
Admiraal Trompstraat 153333 TE ZwijndrechtZeeheldenbuurt
€ 258,000 k.k.
- 67 m²living area
- 3bedrooms
- Fenergy label
Description
Starters opgelet!
Leuk en praktisch ingedeeld 4-kamerappartement gelegen op de 4e verdieping van een verzorgd appartementencomplex.
Dit appartement beschikt over ca. 66 m² woonoppervlakte en biedt een fijne combinatie van ruimte, licht en comfort. De lichte woonkamer staat in directe verbinding met de moderne keuken, wat zorgt voor een open en gezellige ruimte. Daarnaast beschikt de woning over 3 volwaardige slaapkamers, een badkamer en een toiletruimte.
Kort-Ambacht is een heerlijke plek om te wonen. De ligging is uitstekend met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik, zoals winkelcentrum 'Kort Ambacht', het Develpark, diverse sportvoorzieningen en zwembad De Hoge Devel. Ook de bereikbaarheid is uitstekend: de A16 en A15 zijn binnen enkele autominuten bereikbaar en het NS-station bevindt zich op loopafstand.
Zeker het vermelden waard is het feit dat een groot aantal roerende zaken ter overnamen worden aangeboden (bank, kasten, tv-meubel, bedden). Kortom: alle ingrediënten voor jullie nieuwe thuis zijn aanwezig Na oplevering dus snel te betrekken! Van harte welkom!
Begane grond
Entree via een afgesloten portiek met de intercominstallatie, trappenhuis en toegang tot de berging in de onderbouw.
4e verdieping
Entree in de hal met de meterkast, een kast met de opstelling voor de wasmachine en boiler, een praktische bergkast en toegang tot alle vertrekken.
Woonkamer
Lichte en sfeervolle woonkamer met toegang tot het balkon aan de voorzijde, waar je geniet van een vrij uitzicht over de omgeving. Vanuit de woonkamer bereik je de keuken en slaapkamer 1. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om de woonkamer eenvoudig te vergroten door de aangrenzende slaapkamer bij de woonruimte te betrekken.
Keuken
De moderne keuken is bereikbaar vanuit de woonkamer en uitgevoerd in een praktische L-opstelling (2024) met diverse kasten, laden en inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, vaatwasser en combi-oven. Vanuit de keuken is eveneens het balkon aan de voorzijde bereikbaar.
Slaapkamer 1
Gelegen aan de achterzijde en bereikbaar vanuit de woonkamer. Dit is de ruime en comfortabele hoofdslaapkamer.
Slaapkamer 2
Gelegen aan de achterzijde.
Slaapkamer 3
Gelegen aan de achterzijde en bereikbaar vanuit de hal. Voorzien van een vaste kast. Deze kamer is geschikt als slaapkamer, werk- of hobbyruimte
Badkamer
Functionele badkamer uitgevoerd in een neutrale kleurstelling en ingericht met een douche en wastafel.
Toiletruimte
Tot halverwege betegeld en voorzien van een duo-blok toilet.
Berging
In de onderbouw bevindt zich een opvallend ruime berging van ca. 8 m², ideaal voor extra opslag en het stallen van fietsen.
Vereniging van Eigenaren
Het appartement maakt deel uit van een actieve en gezonde VvE. De maandelijkse bijdrage bedraagt ca. € 130,-. De VvE verzorgt onder andere het onderhoud, schilderwerk, de schoonmaak van de algemene ruimtes, verzekeringen en het algehele beheer van het complex.
Bijzonderheden
- Gasloos
- Verwarming en koeling middels airco (2024)
- Warm water via boiler (2024, eigendom)
- Vloerafwerking: laminaat
- Grotendeels kunststof kozijnen
- Bouwjaar ca. 1962
- Oplevering in overleg
“Het is koper bekend dat de onroerende zaak meer dan 50 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij nieuwe woningen. In afwijking van artikel 6.3 van deze koopakte en artikel 7:17 lid 1 en 2 BW komt het geheel of ten dele ontbreken van één of meer eigenschappen van de onroerende zaak voor normaal en bijzonder gebruik en het eventueel anderszins niet-beantwoorden van de zaak aan de overeenkomst voor rekening en risico van koper.”
Nadrukkelijk vermelden wij dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd. Aan deze gegevens kunnen derhalve geen rechten worden ontleend en zijn wijzigingen voorbehouden. De vermelde afmetingen zijn lengte/ diepte x breedte (bezien vanuit het binnentreden van een ruimte). De vermelde afmetingen/ oppervlakten in deze informatie zijn gemeten op basis van de BBMI (Branche Brede Meetinstructie). De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoer en van de meting.
Let op! De foto’s in deze verkooppresentatie zijn genomen met een groothoeklens. Voor verkrijging van een reële indruk van de ruimten dient u de foto’s te spiegelen aan de vermelde afmetingen! Indien er plattegronden aan deze brochure zijn toegevoegd, houdt u er dan rekening mee dat deze plattegronden slechts een indicatie geven van de indeling.
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 van het Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ondertekende koopovereenkomst.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 258,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,851
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 130.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1962
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 67 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 212 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning
- Located at
- 4th floor
Cadastral data
- ZWIJNDRECHT D 5621
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Periodic contribution
- Yes (€ 130.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood

Zeeheldenbuurt
Zwijndrecht- Residents
- 680
- Family with children
- 49%
- Avg. asking price / m²
- € 3,370
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.