Sold
Haydnstraat 403335 WE ZwijndrechtComponistenbuurt-Noord
€ 615,000 k.k.
- 150 m²living area
- 215 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- July 11, 2025
- Date of sale
- August 4, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Wonen in een 2/1 kap woning met GARAGE op een toplocatie met vrij uitzicht op park in de gewilde en kindvriendelijke woonwijk Heer Oudelands Ambacht. 1e RANG WONEN!!
Op een fantastische locatie aan het mooie park Molenvliet ligt deze geweldige twee onder een kap woning. Dit is werkelijk één van de mooiste plekjes van Zwijndrecht aan het park Molenvliet, het Develbos en het Munnikenpark. Je hebt hier een heerlijk vrij uitzicht over het park, zo vanaf je bank! Rustige ligging met nauwelijks autoverkeer. Andere grote plussen aan deze keurig onderhouden Haydnstraat 40 zijn de grote kamers en de achtertuin op het zonnige zuiden!
WONING:
Degelijke twee onder kap woning met 4 slaapkamers, ruime woonkamer, garage, privé oprit en tuin op het zuiden.
Aan de voorzijde gelegen in een rustige straat met weinig autoverkeer en een prachtig uitzicht op de natuur.
LOCATIE:
Op loopafstand van de woning bevindt zich winkelcentrum Oudeland voor de dagelijkse boodschappen, diverse scholen, sportfaciliteiten, busverbindingen en belangrijke uitvalswegen (in circa 15 min met de auto naar Rotterdam!) zijn tevens in de directe omgeving. Kortom Haydnstraat 40 is de perfecte royale gezinswoning op een toplocatie.
Indeling woning:
BEGANE GROND:
- Hal:
Entree, hal met moderne meterkast en een luxe betegelde toiletruimte.
- Woonkamer:
Royale L-vorm woonkamer (10,40 x 5,45/3,25) met een natuurstenen vloer voorzien van vloerverwarming en een schuifpui naar de zonnige achtertuin op het zuiden. Vanuit de zithoek aan de voorzijde heb je een formidabel uitzicht op het park.
- Open keuken:
De keuken is verruimd door de voormalige bijkeuken erbij is gevoegd. Hierdoor is een royale leefkeuken ontstaan aan de tuinzijde. Complete inbouwkeuken met een graniet aanrechtblad. Inbouwapparatuur bestaat uit een een keramische kookplaat, afzuigkap, combi magnetron, oven met grill en stoomfunctie, koelkast, vriezer en een vaatwasser.
- Garage:
Zeer praktische garage van (circa 6,00 x 2,75), grenzend aan de woning met privé oprit voor parkeren op eigen terrein. Ideaal om je eigen laadpaal als je elektrisch rijdt.
1e VERDIEPING:
Overloop met toegang tot 4 ruime slaapkamers van (5,45 x 3,75), (3,70 x 3,00), (3,70 x 2,45) en (4,75 x 2,70).
Momenteel zijn twee slaapkamers aan de achterzijde samengevoegd tot een grote masterbedroom.
- Badkamer:
Ruime, wit betegelde badkamer met sanitair bestaande uit een dubbele wastafelmeubel, inloopdouche en een 2e toilet.
2e VERDIEPING:
Voorzolder met nieuwe CV combiketel (2025) en 5e slaapkamer (4,40 x 3,30) met drie dakramen.
TUIN:
Zonnige tuin op het zuiden met veel rust en privacy, omdat er geen directe bebouwing achter ligt. De achtertuin is circa 12 meter diep en 8.50 meter breed. Voorzien van een achterom en een vrij uitzicht. Kortom heerlijk genieten in de zon. Wil je een stoere lounge tuinoverkapping, dan is deze prima in deze royale tuin te maken.
BIJZONDERHEDEN:
- Betonnen vloeren, houten kozijnen, dubbelglas
- HR combiketel 2025
- Tuin op het zuiden 12 x 8.50 met veel privacy en vrij uitzicht
- Privé oprit aan voorzijde woning
- Dakkapel aan voorzijde
- Garage met opbouw
- Oplevering in overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 615,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,100
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 150 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 215 m²
- Volume in cubic meters
- 550 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 separate toilets
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit ( combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- ZWIJNDRECHT E 2366
- Cadastral map
- Area
- 215 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 102 m² (12.00 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,320x
Viewed
32x
Saved
10-7-2025
On Funda
Neighborhood

Componistenbuurt-Noord
Zwijndrecht- Residents
- 1,050
- Family with children
- 42%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




