New
Oude Vismarkt 18-A8011 TB ZwolleBinnenstad-Zuid
€ 599,000 k.k.
- 123 m²living area
- 2bedrooms
Eye-catcherWonen in een volledig gerenoveerd appartement in de binnenstad!
Description
WONEN MET ALLURE IN HARTJE ZWOLLE
Sommige woningen voel je direct. De sfeer, het karakter, de kwaliteit. Dit volledig gerenoveerde appartement in een monumentaal pand midden in de binnenstad van Zwolle is zo’n plek. Achter de historische gevel schuilt een verrassend luxe en instapklaar thuis waar authentieke details en modern wooncomfort naadloos samenkomen. Een unieke kans voor wie karaktervol wil wonen zonder concessies te doen aan comfort en duurzaamheid.
VOLLEDIG GERENOVEERD, TOT IN PERFECTIE AFGEWERKT
Deze woning is in 2025 grondig en hoogwaardig gerenoveerd, met oog voor detail, kwaliteit én toekomstbestendigheid. Geen oppervlakkige opknapbeurt, maar een complete modernisering waarbij zelfs constructieve onderdelen zijn aangepakt en opnieuw doorgerekend. Dat geeft rust, zekerheid en jarenlang woonplezier.
Dankzij de nieuwe geïsoleerde ondervloer geniet je van optimaal comfort en uitstekende geluidsisolatie. Ook de gevels zijn geïsoleerd en het dak is onder monumentale regeling vernieuwd, inclusief stijlvolle dakramen. Alles is erop gericht om het authentieke karakter te behouden én het wooncomfort naar een hoger niveau te tillen.
EEN INTERIEUR DAT DIRECT INDRUK MAAKT
Vanaf het eerste moment ervaar je de sfeer van luxe en verfijning. Strak gestucte wanden, gerestaureerde authentieke balken en een prachtige nieuwe parketvloer met band en bies creëren een warme, exclusieve uitstraling.
De splinternieuwe woonkeuken vormt het hart van de woning. Hier komen design en functionaliteit samen in een stijlvolle opstelling met hardstenen werkblad en hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een heteluchtoven, elektrische kookplaat, vaatwasser en koelkast.
Ook de badkamer en toiletruimtes zijn volledig vernieuwd en uitgevoerd in een moderne, stijlvolle afwerking. Bovendien zijn belangrijke installaties zoals de meterkast, radiatoren, leidingen en afvoeren vernieuwd.
Het meubilair is ter overname beschikbaar.
ROYAAL SLAPEN ONDER DE BALKEN
Op de tweede woonlaag bevinden zich twee ruime slaapkamers met een unieke uitstraling dankzij de zichtbare balken en de open nokconstructie. De combinatie van hoogte, licht en authentieke details zorgt voor een bijzonder ruimtelijk effect.
De stijlvolle badkamer is royaal opgezet en voorzien van een wastafel, stortdouche, tweede toilet en wasmachineaansluiting. Praktisch gemak en luxe komen hier perfect samen.
LEVEN MIDDEN IN DE BRUISENDE BINNENSTAD
Wonen in het centrum van Zwolle betekent genieten van sfeer, levendigheid en gemak. Vanuit de woonkamer kijk je uit over het gezellige plein met terrassen, winkels en historische panden. Tegelijkertijd ervaar je rust en privacy zodra je de woning binnenstapt.
En alsof dat nog niet genoeg is, beschikt de woning ook over een knus dakterras aan de zuidkant. Een heerlijke plek om in alle rust buiten te genieten, midden in de stad.
EEN ZELDZAME KANS
Monumentale appartementen van dit niveau komen zelden beschikbaar in het centrum van Zwolle. Zeker niet in de staat en uitvoering zoals deze, waar alles al is gedaan: duurzaam gerenoveerd, luxe afgewerkt én volledig instapklaar.
Wie hier binnenstapt, voelt direct dat dit geen standaard woning is. Dit is een plek met karakter, comfort en uitstraling, klaar om nieuwe woonherinneringen te creëren. Maak nu snel een afspraak voor bezichtiging en kom dit zelf ervaren.
NOG EVEN DE WOONHOOGTEPUNTEN VAN DIT HUIS OP EEN RIJ;
• Volledig gerenoveerd monumentaal appartement in hartje Zwolle;
• Authentieke charme gecombineerd met modern wooncomfort;
• Hoogwaardige renovatie uitgevoerd in 2025;
• Nieuwe geïsoleerde ondervloer met uitstekende geluidsisolatie;
• Geïsoleerde voor- en achtergevels én vernieuwd dak met dakramen;
• Luxe nieuwe woonkeuken met hoogwaardige inbouwapparatuur;
• Sfeervolle living met uitzicht op het levendige plein en terrasjes;
• Knus dakterras op het zuiden;
• Twee ruime slaapkamers met zichtbare authentieke balken en open nok;
• Stijlvolle nieuwe badkamer met stortdouche en tweede toilet;
• Nieuwe parketvloer met band en bies voor een luxe uitstraling;
• Vernieuwde installaties zoals meterkast, radiatoren, leidingen en afvoeren;
• Instapklaar wonen zonder te hoeven verbouwen;
• Kleinschalige VvE met slechts twee eigenaren;
• Aanvaarding op korte termijn mogelijk.
Er is geen ingevulde vragenlijst en lijst van zaken beschikbaar. Verkoper heeft de woning niet zelf bewoond en kan derhalve niet de informatie geven die hij zou hebben geweten als hij de woning wel zelf zou hebben bewoond. In verband hiermee zal er een 'niet bewoningsclausule' opgenomen worden in de koopovereenkomst.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 599,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,870
- Status
- Available
Construction
- Year of construction
- Before 1906
- Living area
- 123 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 436 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight and mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- ZWOLLE F 8824
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
15-5-2026
On Funda
Neighborhood

Binnenstad-Zuid
Zwolle- Residents
- 2,375
- Family with children
- 7%
- Avg. asking price / m²
- € 5,076
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.