New
Steenhouwerstraat 228043 DB ZwolleSchoonhorst
€ 650,000 k.k.
- 142 m²living area
- 269 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherWonen op één van de mooiste groene plekken van Stadshagen?
Description
Wonen op één van de mooiste groene plekken van Stadshagen met verrassend veel leefruimte, een diepe tuin, vijf slaapkamers én de mogelijkheid om gelijkvloers te wonen? Dan voelt deze woning aan Steenhouwerstraat 22 direct als thuiskomen.
Aan een rustige straat met veel groen staat deze royale geschakelde woning uit 1997. De woning is door de jaren heen met zorg onderhouden en op diverse punten vernieuwd. Dat zie je terug in de moderne afwerking, de strakke keuken en badkamer, de verzorgde tuin én de duurzame verbeteringen die de afgelopen jaren zijn uitgevoerd.
Met circa 142 m² woonoppervlakte, vijf slaapkamers, een grote garage, een royaal dakterras en slapen en (mogelijkheid tot) baden op de begane grond biedt deze woning verrassend veel mogelijkheden. Ideaal voor gezinnen, thuiswerkers of voor wie levensloopbestendig wil wonen zonder in te leveren op ruimte en comfort.
De ligging is minstens zo aantrekkelijk. De Steenhouwerstraat staat bekend als één van de groenste en rustigste straten van Stadshagen. Hier woon je met volop privacy, brede straten en veel openbaar groen, terwijl winkels, scholen, sportvoorzieningen, het station en de binnenstad van Zwolle goed bereikbaar zijn.
Begane grond
Via de overdekte entree kom je binnen in een verzorgde hal met toilet, meterkast en trapopgang. De woonkamer aan de voorzijde voelt direct ruim en licht aan dankzij de grote raampartijen en de rustige uitstraling van de straat. De moderne gashaard zorgt voor extra sfeer en warmte.
Aan de achterzijde bevindt zich de eetkamer met een achterdeur naar de fraai aangelegde achtertuin. De keuken is vernieuwd in 2015 en uitgevoerd in een moderne, tijdloze stijl met diverse inbouwapparatuur en veel werkruimte.
Wat deze woning extra bijzonder maakt is de slaapkamer op de begane grond. De garage biedt bovendien de mogelijkheid om een badkamer te creëren, waardoor gelijkvloers wonen uitstekend mogelijk is. Daarnaast beschikt de woning door de ruime garage over volop mogelijkheden voor opslag, hobbyruimte of het parkeren van een auto.
De achtertuin is een absoluut pluspunt. Diep, groen, volwassen aangelegd en met veel privacy. Een heerlijke plek om rustig buiten te zitten. Dankzij de ligging en het groen rondom voelt de tuin opvallend beschut aan. Door het uitvalscherm aan de achtergevel is het daarnaast mogelijk om eenvoudig een schaduwplekje te creëren op zonnige dagen. Voor de tuindeuren, achterdeur en dakterrasdeur zijn screendoeken beschikbaar.
Eerste verdieping
De eerste verdieping beschikt over drie ruime slaapkamers en een moderne badkamer uit 2015 met inloopdouche, stijlvol wastafelmeubel en vloerverwarming. Het separate toilet is vernieuwd in 2024.
Tweede verdieping
Op de tweede verdieping bevindt zich nog een ruime slaapkamer met praktische berging en toegang tot het royale dakterras. Vanuit hier kijk je mooi weg over het groen van de omgeving.
Ook op het gebied van onderhoud en verduurzaming is de woning goed bijgehouden. De eerste en tweede verdieping én de aanbouw zijn in 2025 voorzien van HR++ beglazing. De woonkamer beschikt aan de achterzijde over HR++ glas uit 2007 en aan de voorzijde over HR+ glas uit 2011. Daarnaast zijn de tuindeur, achterdeur en het raam naast de voordeur uitgevoerd met thermopane beglazing.
Verder zijn in 2025 elektrische screens geplaatst en zijn de rolluiken gecontroleerd, waarbij het lint en opwindmechanisme zijn vervangen. De beplating van het dakterras is in 2015 vernieuwd en uitgevoerd in Trespa.
Kort samengevat:
- Bouwjaar 1997
- Circa 142 m² woonoppervlakte
- Uitbouw gerealiseerd in 2003
- Keuken vernieuwd in 2015
- Badkamer vernieuwd in 2015
- Toilet eerste verdieping vernieuwd in 2024
- CV-ketel uit 2012
- Vijf slaapkamers
- Slaapkamer op de begane grond
- Grote garage
- Royaal dakterras
- Volledig geïsoleerd
- Grotendeels HR++ beglazing
- Elektrische screens uit 2025
- Rolluiken gecontroleerd in 2025
- Het schilderwerk binnen en buiten is gedaan in 2025
- Dakterras voorzien van Trespa beplating uit 2015
- Buitenkranen aan voor- en achterzijde
- Rustige en groene ligging in Stadshagen
Een woning waar ruimte, rust, comfort en groen perfect samenkomen. Hier woon je op een fijne plek in Stadshagen, met alles wat je dagelijks nodig hebt dichtbij.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,577
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with other
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 142 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 34 m²
- Plot size
- 269 m²
- Volume in cubic meters
- 540 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- ZWOLLE S 789
- Cadastral map
- Area
- 269 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 110 m² (15.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity