Sold
Proefpolder 4-1191619 EH AndijkAndijk Grootslag en IJsselhof
€ 135,000 k.k.
- 47 m²living area
- 229 m²plot size
- 2bedrooms
Sales history
- Listed since
- January 23, 2026
- Date of sale
- March 11, 2026
- Term
- 6 weeks
Description
Op het vakantiepark Het Grootslag ligt deze vrijstaande bungalow op een rustige, autoluwe locatie die uitsluitend bereikbaar is voor fietsers en voetgangers. Een ideale setting voor wie privacy, veiligheid en ontspanning zoekt. Omgeven door een verzorgde tuin en met water aan de achterzijde geniet je hier dagelijks van rust, groen en een prachtig uitzicht. De woning is keurig onderhouden en direct te betrekken, waardoor je zonder zorgen kunt genieten vanaf dag één. Of je nu binnen zit bij de open haard of buiten ontspant aan het water, hier voelt iedere dag als vakantie. De fijne ligging, de groene omgeving en de ontspannen sfeer maken dit een ideale plek om even helemaal te ontsnappen aan de dagelijkse drukte. Is dit een leuke woning waar jij jezelf wel ziet wonen? Dan horen wij het graag.
Indeling;
Begane grond: Via de openslaande deuren aan de voorzijde betreed je deze charmante bungalow en kom je direct in de lichte leefruimte. Aan de voorzijde bevindt zich een gezellige zithoek met open haard, een fijne plek om te ontspannen.
Aan de achterzijde is de keuken geplaatst in een rechte opstelling en voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en koelkast. Daarnaast is hier een vaste kast aanwezig waarin de cv-ketel is opgesteld. Het hoge plafond zorgt voor een ruimtelijk en open gevoel in de gehele leefruimte.
Vanuit de woonkamer zijn twee comfortabele slaapkamers bereikbaar, evenals de moderne badkamer. De badkamer is uitgevoerd met een douche, wastafel en toilet.
Buiten bevindt zich een separate berging, ideaal voor het opbergen van tuingereedschap en fietsen.
Het park is uitgerust met alles wat een vakantiepark zou moeten hebben. Een overdekt zwembad, grote speeltuin, kinderboerderij, tennisbanen, bowlingbanen, biljart, restaurants, winkel en het IJsselmeer. De ligging is direct aan het IJsselmeer met het recreatiegebied "De Vooroever" en dichtbij de steden als Medemblik, Enkhuizen en Hoorn. Drie gezellige VOC steden waar u diverse uitstapjes naar kunt maken of met de (klein)kinderen naar Sprookjes wonderland of Zuiderzeemuseum. Winkelen in Outletcentrum Batavia stad in Lelystad behoort ook tot de mogelijkheden.
Bijzonderheden:
- Belast met erfpacht loopt tot 2075;
- recreatieve bestemming;
- Gelegen op het recreatiepark Het Grootslag, op loopafstand van het IJsselmeer en omgeven door rust, natuur en volop recreatiemogelijkheden.
Nieuwsgierig naar deze verrassende bungalowwoning?
Maak dan een afspraak of bel voor meer informatie naar Kuin Makelaardij.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 135,000 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1979
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 47 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- Plot size
- 229 m²
- Volume in cubic meters
- 196 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning
Energy
- Energy label
- Not required
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- ANDIJK K 2781
- Cadastral map
- Area
- 229 m²
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset (end date of long-term lease: 31-12-2076)
- Fees
- € 2,250.00 per year
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, sheltered location and in recreation park
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Side garden
- 72 m² (6.40 metre deep and 11.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
904x
Viewed
19x
Saved
23-1-2026
On Funda
Neighborhood

Andijk Grootslag en IJsselhof
Andijk- Residents
- 35
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




