Duinigermeerweg 1-R128356 VZ BlokzijlVerspreide huizen ten zuiden van Blokzijl
€ 374,000 k.k.
- 87 m²living area
- 333 m²plot size
- 3bedrooms
- A++energy label
Description
VERKOOPDAG vrijdag 26 juni a.s.
Tijdens deze dag heeft u de mogelijkheid om verschillende te koop staande recreatievilla's en woningtypes op het park te bezichtigen en zo een goed beeld te krijgen van het aanbod. Wij verwelkomen u dan graag, bij voorkeur op afspraak, tussen 11.00 en 15.00 uur bij de receptie van het park. Wilt u op een andere dag een afspraak op locatie plannen, dan is dat uiteraard ook mogelijk. Neemt u dan s.v.p. telefonisch contact met ons op.
Waterresort Blocksyl is prachtig gelegen tussen het sfeervolle stadje Blokzijl en het waterdorp Giethoorn en bovendien vlakbij het Nationaal Park Weerribben-Wieden. Rondom het resort vindt u natuurgebieden, volop rust, ruimte, water en uitgestrekte landerijen.
De recreatievilla’s op Landal Waterresort Blocksyl kunnen op verschillende manieren worden aangewend. Deze kunnen volledig worden verhuurd en daarnaast is ook een combinatie van eigen gebruik en verhuur mogelijk. Verhuur van de villa is verplicht. De professionele verhuur wordt verzorgd door Landal. De verhuur loopt uitstekend en de reacties op dit prachtige nieuwe en bijzondere vakantiepark zijn heel positief! In combinatie met verhuur is recreatief eigen gebruik mogelijk, te weten 12 weken per jaar waarvan maximaal 5 weken in de vakantieperiodes waaronder 3 weken in het hoogseizoen.
Woningtype Groot Noorderdiep, 6-persoons Comfort Extra (6CE).
Indeling begane grond: hal/entree, trapkast, separaat toilet, woonkamer met schuifpui naar terras en tuin, open keuken voorzien van hedendaagse inbouwapparatuur, 2-persoons slaapkamer met badkamer 'en suite' voorzien van wastafel en inloopdouche. Van buitenaf toegankelijke berging. Verdieping: tweemaal 2-persoons slaapkamer waarvan een met panoramagevel, separaat toilet en badkamer voorzien van inloopdouche en wastafel. Bij deze woning heeft u de mogelijkheid om een boot aan te leggen met directe toegang tot het open vaarwater van Het Noorderdiep.
Deze degelijk gebouwde en vrijstaande recreatievilla is gerealiseerd op eigen grond. Verder is deze gasloos, voorzien van zonnepanelen, duurzaam en toekomstbestendig.
Aantal personen: 6-persoons
Type: Groot Noorderdiep Comfort Extra
Bouwjaar: ca. 2022
Energielabel: A++
Soort woning: Vrijstaand
Kavelgrootte: ca. 333 m²
Koopsom recreatievilla incl. kavel en inventarispakket: € 374.000,- k.k. excl. btw.
Wenst u de recreatievilla te bezichtigen?
Indien u interesse heeft in deze te koop staande recreatievilla, adviseren wij u een afspraak met ons te maken. Wij zijn 7 dagen per week telefonisch bereikbaar, te weten maandag tot en met vrijdag van 9.00 - 17.00 uur en in het weekend van 11.00 - 16.00 uur.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 374,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2022
- Specific
- Furnished
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 87 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- Plot size
- 333 m²
- Volume in cubic meters
- 295 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers and 2 sinks
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Electric heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- STEENWIJKERLAND F 601
- Cadastral map
- Area
- 333 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, alongside waterfront, unobstructed view and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, parking on private property and public parking
Popularity
618x
Viewed
17x
Saved
4-5-2026
On Funda
Neighborhood

Verspreide huizen ten zuiden van Blokzijl
Blokzijl- Residents
- 100
- Family with children
- 38%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



