New
Duivenslaagte 2-0518346 KH De BultDe Bult
€ 215,000 k.k.
- 59 m²living area
- 331 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
PUUR NATUUR. ONTHAASTEN! BETAALBAAR GENIETEN IN ZUIVERE BOSLUCHT EN RUST.
Op bungalowpark de "Eese" gelegen vrijstaande recreatiebungalow van circa 51 m² gebruiksoppervlakte wonen op ca. 331 m² eigen grond.
Deze goed onderhouden bungalow biedt een volledig woonprogramma op de begane grond met 3 slaapkamers en met prachtig uitzicht op de groene omgeving.
Spechten, eekhoorns, de meest uiteenlopende flora en fauna in elk jaargetijde. Onbetaalbaar, maar u krijgt het er gratis bij.
De indeling van de bungalow is als volgt:
Entree, gang, toilet, badkamer met inloopdouche en wastafel, drie slaapkamers, een zonovergoten woonkamer met open haard en grote raampartijen waardoor een prachtig uitzicht over het omliggend groen en overig natuurschoon. De keukenopstelling is open en dus in directe verbinding met de woonkamer.
Via buitenom te bereiken een inpandige berging met meterkast en de cv-ketel.
Het bungalowpark kent een Vereniging Parkvoorzieningen De Eese (VPE).
De VPE regelt het onderhoud van het park, onderhoud van de wegen en de riolering, de vuilafvoer en kabel TV. De maandelijkse bijdrage daarvoor bedraagt € 115.--. Dit is inclusief een voorschot op elektra en water.
De levering van water en elektra loop gezamenlijke inkoop door de VPE, wat voor lage tarieven zorgt.
Extra info:
- Woning is voorzien van een energielabel C
- Bij totstandkoming van koop wordt in de koopovereenkomst een "niet-zelfbewoning", "asbest", en ouderdomsclausule opgenomen.
- Parkeren doet u op steenworp afstand van de bungalow.
Bungalowpark de Eese is gelegen midden in het bos van het gelijknamige landgoed. Op de grens van Overijssel, Drenthe en Friesland in het kleine plaatsje de Bult vlakbij Steenwijk vindt u dit gemoedelijke recreatiepark. De omgeving biedt ontspanningsmogelijkheden voor wandelaars, fietsers en watersportliefhebbers. Geen zin om zelf te koken? Op het park is tevens Fletcher Hotel-Restaurant de Eese-Giethoorn gevestigd. Of kijkt u eens in de omliggende plaatsen voor een keur aan horecagelegenheden.
Het park is bereikbaar vanaf de A32 (afslag Steenwijk-centrum), op 5 minuten van Steenwijk en op circa 40 minuten van Leeuwarden gelegen, 30 minuten vanaf en Zwolle en via de Noordoostpolder (Emmeloord) Amsterdam op circa 70 minuten rij-afstand.
Steenwijk is méér dan een gebied van water, wei, bos en heide. De binnenstad van Steenwijk heeft een uitgesproken historisch karakter en wordt omgeven door stadswallen en grachten. De Olde Veste, zoals Steenwijk ook wel wordt genoemd, roept herinneringen op aan een ver verleden, waarin het zich ontwikkelde tot een markt- en handelscentrum van formaat. Steenwijk kan bogen op een rijke historie. Opvallend in het stadsbeeld is de 86 meter hoge, uit 1467 daterende toren van de Sint Clemenskerk.
De omgeving heeft genoeg te bieden naast alle mooie fietsroutes naar o.a. De Weerribben, Giethoorn, Wanneperveen, De Wieden, Dwingelerveld en rondom de Eese.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 215,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 59 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- Plot size
- 331 m²
- Volume in cubic meters
- 234 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- STEENWIJK G 1965
- Cadastral map
- Area
- 331 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, sheltered location, outside the built-up area, in wooded surroundings and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
10-4-2026
On Funda
Neighborhood

De Bult
De Bult- Residents
- 615
- Family with children
- 24%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



