Verlengde Haerderweg 5-R138085 RJ DoornspijkBuitengebied Doornspijk Oost
€ 250,000 k.k.
- 71 m²living area
- 567 m²plot size
- 2bedrooms
- Eenergy label
Description
Op een prachtige, groene locatie op de Veluwe, verscholen tussen uitgestrekte bossen en natuurgebieden, staat deze VRIJSTAANDE RECREATIEWONING op vakantiepark Dennenrhode in Doornspijk, gelegen aan de Verlengde Haerderweg 5 R-13. Hier ervaar je het ultieme gevoel van rust, natuur en vrijheid. Een plek waar je écht even loskomt van de dagelijkse drukte en volledig kunt genieten van alles wat de natuur te bieden heeft.
De ligging is zonder twijfel het absolute hoogtepunt van deze woning. Gelegen in een bosrijke omgeving, direct grenzend aan één van de mooiste natuurgebieden van Nederland, word je hier elke dag wakker met het geluid van vogels en het ruisen van de bomen. Vanuit de woning wandel of fiets je zó de uitgestrekte Veluwse bossen en heidevelden in. Of je nu houdt van lange wandelingen, fietstochten of gewoon wilt ontspannen midden in het groen, deze locatie biedt het allemaal. Tegelijkertijd liggen plaatsen als Elburg, Nunspeet en Harderwijk op korte afstand, waardoor voorzieningen, horeca en gezelligheid altijd binnen handbereik zijn.
Vakantiepark Dennenrhode staat bekend om haar rustige en ruim opgezette karakter. Geen massatoerisme, maar juist privacy, natuur en een gemoedelijke sfeer staan hier centraal. Het park biedt diverse faciliteiten, waaronder een verwarmd buitenzwembad, horecagelegenheid en recreatiemogelijkheden voor jong en oud. Of je hier nu komt voor eigen gebruik, verhuur of een combinatie van beide, het park biedt een fijne en toegankelijke basis.
De woning zelf betreft een degelijk, in steen gebouwde recreatiewoning uit 1992 en staat op een perceel eigen grond van liefst 567 m². Het geheel is volledig vrijstaand, wat bijdraagt aan het gevoel van ruimte en privacy. De staat van afwerking en onderhoud is eenvoudig, wat de koper de mogelijkheid biedt om de woning geheel naar eigen smaak en inzicht te moderniseren en in te richten. Zie het als een kans om op een toplocatie jouw ideale recreatieplek te creëren. Binnen beschikt de woning over een functionele indeling met onder andere een woonkamer, keuken, badkamer en 2 slaapvertrekken. Grote ramen zorgen voor een prettige lichtinval en halen de natuur als het ware naar binnen.
Wat deze plek zo bijzonder maakt, is de combinatie van eenvoud en potentie op een uitzonderlijke locatie. Hier draait het niet om luxe afwerking, maar om beleving: de geur van het bos, de stilte van de natuur en de vrijheid van buiten wonen. Of je nu op zoek bent naar een eigen vakantieadres, een investering of een plek om volledig tot rust te komen, deze recreatiewoning biedt een unieke kans op een locatie die zelden beschikbaar komt. Zodra je hier bent, begrijp je direct waarom dit zo’n geliefde plek is. Bel daarom voor het maken van een bezichtigingsafspraak met één van onze makelaars: 0525-686063 en laat je meer vertellen over dit unieke aanbod, of vraag vrijblijvend een uitgebreide verkoopbrochure op bij het kantoor van verkoopmakelaar Van Der Linde Makelaardij.
BIJZONDERHEDEN / PARKVOORWAARDEN
- Voor het gebruik van de faciliteiten van het park wordt jaarlijkse parkkosten in rekening gebracht. Deze bedragen momenteel € 1.216,55 per jaar (tarief 2026).
- Permanente bewoning, verhuur en inschrijving op dit adres / op dit park is verboden. Dit betreft écht alleen specifiek een recreatiewoning uitsluitend voor eigen gebruik.
- Er mogen maximaal 2 huisdieren meegenomen worden naar dit park.
- De woning wordt verkocht met een ''as is, where is''-clausule en een ''niet bewoning''-clausule. Voor meer informatie over deze clausules verwijzen wij naar de verkoopbrochure.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 250,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property (semi-bungalow)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 71 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 567 m²
- Volume in cubic meters
- 300 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight and sliding door
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- AWB Thermo Master (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- DOORNSPIJK E 6907
- Cadastral map
- Area
- 567 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, sheltered location, outside the built-up area, in wooded surroundings and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden and sun terrace
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,821x
Viewed
24x
Saved
3-4-2026
On Funda
Neighborhood

Buitengebied Doornspijk Oost
Doornspijk- Residents
- 1,135
- Family with children
- 35%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



