Oshaarseweg 24-6667932 PX Echten (DR)Verspreide huizen Echten
€ 64,500 v.o.n.
- 40 m²living area
- 220 m²plot size
- 2bedrooms
Eye-catcherStacaravan op Vakantiepark Westerbergen in Echten
Description
Te koop: Stacaravan op Vakantiepark Westerbergen in Echten
Op zoek naar een fijne plek midden in het groen waar je echt even tot rust komt? Deze vrijstaande en goed onderhouden stacaravan op Vakantiepark De Westerbergen in Echten is precies zo'n plek. Comfort, ruimte en natuur komen hier mooi samen. Ideaal voor een ontspannen weekend of een langere vakantie.
De caravan staat op een ruim perceel met veel privacy, omringd door groen. Buiten geniet je op het zonovergoten terras, terwijl je binnen helemaal tot rust komt in de gezellige woonkamer. Dankzij de schuifpui loopt het binnenleven moeiteloos over in buiten. De caravan is in 2004 geplaatst (type Orlando) en in 2019 is de buitenzijde gerenoveerd. Ook het dak is diverse jaren geleden vernieuwd middels dakpanplaten.
Indeling binnen
Je komt binnen via de serre aan de zijkant van de caravan. Een fijne, lichte ruimte die meteen een welkom gevoel geeft. Vanuit de serre loop je door naar de keuken. Deze is praktisch ingericht en voorzien van een koelkast, combi magnetron en afzuigkap. Alles wat je nodig hebt om lekker te koken en gezellig te tafelen.
De woonkamer ligt aan de voorzijde. De kunststof schuifdeur met hor zorgt voor frisse lucht en een fijne overgang naar buiten. De ruimte is licht en open, en biedt genoeg plek voor een comfortabele zithoek.
Achterin de caravan bevindt zich de hoofdslaapkamer met ruimte voor een tweepersoonsbed en kasten. Aangrenzend is een kast met de cv installatie (type Intergas). Er is ook een tweede slaapkamertje, ideaal voor logees, kinderen of als opbergruimte.
De badkamer is compact maar compleet, met een douche, toilet, wastafelmeubel en radiator. Dankzij de airco is het binnen het hele jaar door aangenaam, zowel in de zomer als in de winter.
Indeling buiten
Het terras is bereikbaar via de schuifpui in de woonkamer en biedt een fijne plek om buiten te zitten. Het zonnescherm kan helemaal uitgerold worden en verandert zo in een comfortabele overkapping. Ideaal voor warme dagen of zwoele avonden.
Naast de caravan staan twee aluminium schuurtjes. Eén daarvan is voorzien van een aansluiting voor de wasmachine. De wasmachine blijft achter bij verkoop. Het andere schuurtje beschikt over een aansluiting voor koelkast en vriezer welke eveneens achterblijven. Extra handig voor langere verblijven. Er is mogelijkheid om met de auto het park op te rijden richting de jaarplaatsen.
Bijzonderheden
- Vrijstaande ligging met veel privacy en rust
- Parklasten voor 2025: € 2.895
- Vaste lasten zoals rioolheffing, gas, water en elektra worden jaarlijks apart verrekend
- Inclusief volledige inventaris, je kunt er dus zo in
- Goed onderhouden: buitenzijde gerenoveerd in 2019 en dak is diverse jaren geleden vernieuwd
- Airconditioning voor een prettig binnenklimaat in elk seizoen
Ben je nieuwsgierig geworden? Kom gerust kijken.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 69,500 vrij op naam
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 64,500 vrij op naam
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Mobile home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with metal
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 40 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 147 m²
- Plot size
- 220 m²
- Volume in cubic meters
- 61 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, passive ventilation system, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- RUINEN F 689
- Cadastral map
- Area
- 220 m²
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings, rural, unobstructed view and in recreation park
- Garden
- Side garden and sun terrace
- Sun terrace
- 135 m² (15.00 metre deep and 7.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Outside plastic storage cabinet
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and public parking
Popularity
3,208x
Viewed
43x
Saved
7-8-2025
On Funda
Neighborhood

Verspreide huizen Echten
Echten (DR)- Residents
- 180
- Family with children
- 38%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





