Mardyk 3-E68581 KG ElahuizenElahuizen
€ 125,000 v.o.n.
- 41 m²living area
- 1bedroom
Description
Zeer fraai recreatiechalet met dakterras, met schitterend uitzicht op het meer 'De Fluessen'. Het chalet is gelegen op 'Waterpark De Koggeplaet' op steenworp afstand van het meer. Het betreft een kleinschalig parkje met een jachthaven in de watersportplaats Elahuizen. In de nabijheid zijn de Gaasterlandse bossen en de prachtige IJsselmeerkust. Het chalet kan het hele jaar rond worden gebruikt! Bouwjaar ±2021, jaarstaanplaats ±165m², woonoppervlakte ±41m², inhoud ±165m³.
Bouwaard:
Het ruime chalet is opgetrokken in geïsoleerde houten wanden, houten vloer en een plat dak gedekt met bitumineuze dakbedekking. Aan de buitenzijde is een vaste trap naar het ruime dakterras met houten terrasvlonder en railing. Aan de voorzijde van het chalet een grote openslaande deur die de indoorliving verbindt naar het verhoogde houten buitenterras met deels een overkapping.
Indeling:
Via de entree aan de voorzijde een royale woonkamer met open keuken, toilet, badkamer met douche en ruime wastafel en een slaapkamer. Het gehele chalet is voorzien van een laminaatvloer. De woonkamer is groter gemaakt om te kunnen genieten van de indoor-outdoor living, maar het is mogelijk dit terug te brengen naar een eventuele tweede slaapkamer.
Keukeninrichting:
Witte, moderne inbouwkeuken met een donker werkblad, in langsopstelling en voorzien van een 4-pits gasfornuis, koelkast met vriesvak, combimagnetron, vaatwasser, afzuigkap en CV-ketel geïntrigeerd in het keukenblok.
Sanitair:
Prima kwaliteit sanitair. Ruime badkamer voorzien van een douchecabine met thermostaatkraan, designradiator en een wastafelmeubel. De badkamer heeft een tijdloos design en is uitgerust met mechanische afzuiging.
Verwarming/warmwatervoorziening:
De woning wordt centraal verwarmd middels een Vaillant EcoTEC Classic HR-combiketel, op propaangas. Warmwatervoorziening via CV-ketel (2021).
Isolatie:
Het chalet is uitstekend geïsoleerd en volledig voorzien van isolerende HR-beglazing.
Tuin:
De privétuin is volledig omheind met hek en biedt zowel zon als schaduw, is voorzien van gazon, terras verhard met betontegels. De tuin is volledig onderhoudsarm.
Dakterras:
Een verhard pad naar de trapopgang van het dakterras en is deels omgeven door een kastanje houten afscheiding. Het dakterras heeft volledig zicht op het meer, een fantastisch uitzicht!
Ligging:
Het chalet is gelegen op Waterpark De Koggeplaet, een kleinschalig parkje met ongeveer 70 vakantiewoningen. Het park ligt direct aan ‘De Fluessen’, één van de Friese meren, en biedt volop mogelijkheden voor watersport en ontspanning in de natuur. De jachthaven nabij het chalet beschikt over circa 140 ligplaatsen. Het park is het hele jaar door geopend en biedt voldoende parkeergelegenheid, met een laadpaal voor elektrische auto's. Elahuizen is een watersportdorp met 2 zeilscholen, ligt in de gemeente De Fryske Marren en in de nabijheid van Gaasterland. Het gebied wordt gekenmerkt door prachtige, gevarieerde landschappen. Water, bossen, weiden en vergezichten wisselen zich af. In het gebied zijn veel fiets– en wandelroutes en een 9-holes natuurgolfbaan. Het IJsselmeer bevindt zich op geringe afstand, waarmee het gebied voor de recreant zeer aantrekkelijk is. Op een fietsafstand is Balk gelegen, het beschikt over een gezellig centrum en uitgebreide winkel– en horecavoorzieningen. Elahuizen is bovendien gunstig gelegen, nabij uitvalswegen (A6) richting het midden van het land.
Bijzonderheden:
- Zo goed als nieuw chalet met ruim dakterras met uitzicht op het meer De Fluessen.
- Het chalet vergt weinig onderhoud en heeft kunststof kozijnen.
- Zeer netjes en compleet chalet, kan zo worden betrokken!
- In de jachthaven kan een ligplaats worden gehuurd.
- Het betreft een chalet op een jaarplaats (huurprijs op aanvraag).
- Er zit nog garantie op het chalet.
- Buitenstopcontact(en) aanwezig.
- Het chalet mag jaarlijks 75 dagen worden verhuurd (conform voorwaarden park).
- Permanente bewoning is niet toegestaan.
- Voor het parkreglement zie dekoggeplaet.nl.
- Bezichtiging uitsluitend via de makelaar.
- Levering in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 134,000 vrij op naam
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 125,000 vrij op naam
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Mobile home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2021
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 41 m²
- Volume in cubic meters
- 165 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant EcoTEC Classic (gas-fired from 2021, in ownership)
Cadastral data
- BALK O 1883
- Cadastral map
- Area
- 1 m² (part of parcel)
Exterior space
- Location
- Sheltered location, unobstructed view and in recreation park
- Garden
- Front garden, side garden and sun terrace
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property
Popularity
7,206x
Viewed
54x
Saved
14-3-2025
On Funda
Neighborhood

Elahuizen
Elahuizen- Residents
- 345
- Family with children
- 34%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




