Sold
- 76 m²living area
- 344 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- June 16, 2026
- Date of sale
- July 28, 2026
- Term
- 6 weeks
Description
Ontsnap aan de drukte en ervaar het ontspannen buitenleven op Yn ’e Lijte 81 in Grou. Deze recreatiewoning ligt op een unieke plek met een weids uitzicht over het water van het Prinses Margrietkanaal, natuurgebied De Alde Feanen en het eiland De Burd. Hier draait alles om rust, ruimte en genieten van de natuur direct om je heen.
De woning is praktisch en comfortabel ingedeeld en biedt verrassend veel leefruimte. Op de begane grond bevinden zich drie slaapkamers, een nette badkamer, een separaat toilet en een royale aangebouwde berging. Via de trap bereik je de bovenverdieping, waar je uitkomt in een lichte en open leefruimte met moderne keuken. De woonkamer is voorzien van een fraaie houten vloer, wat zorgt voor extra warmte en sfeer. Dankzij de grote raampartijen en de schuifpui is het uitzicht hier werkelijk prachtig en stap je zo het royale balkon op. Vanaf dit terras kijk je vrij uit over het water, het weidse landschap en richting de Burd en het Pikmeer. Het uitzicht verandert met de seizoenen en vormt het hele jaar door een levend schilderij. Bovendien geniet je hier tot in de avond van de zon op het terras.
Wat deze woning extra comfortabel maakt, zijn de vele moderne voorzieningen. Zo zijn er deels houten en deels kunststof kozijnen toegepast, is er een sfeervolle draaibare houtkachel in de woonkamer aanwezig en zorgen elektrische zonwering bij het balkon voor een optimaal binnenklimaat en privacy. Daarnaast beschikt de woning over zes zonnepanelen uit 2020, wat bijdraagt aan een duurzamer energieverbruik. De woning is voorzien van airconditioning in zowel de woonkamer als de grote slaapkamer, waarmee zowel gekoeld als verwarmd kan worden.
Naast de sfeervolle draaibare houtkachel in de woonkamer is de woning voorzien van diverse verwarmings- en koelingsmogelijkheden. In de woonkamer zorgen drie oliegevulde elektrische radiatoren en een airco met warm- en koudfunctie voor extra comfort. Twee slaapkamers beschikken over een oliegevulde elektrische radiator, terwijl de hoofdslaapkamer is uitgerust met een eigen airco (warm/koud). De badkamer is voorzien van een radiator.
De ligging aan de rand van recreatiepark Yn ’e Lijte maakt dit een ideale uitvalsbasis voor liefhebbers van water en natuur. In de directe omgeving kun je volop varen, suppen of zeilen, terwijl de vele fiets- en wandelroutes je door het Friese landschap leiden. Grou zelf biedt daarnaast een breed scala aan voorzieningen, zoals gezellige restaurants, winkels, bootverhuur en culturele activiteiten. Dankzij de goede verbinding met de snelweg en het treinstation is de locatie bovendien uitstekend bereikbaar. Daarnaast ligt op slechts 50 meter afstand een steiger waar een ligplaats voor een boot gehuurd kan worden.
Deze vrijstaande recreatiewoning is ideaal voor wie wil genieten van rust, natuur en comfort, met alle mogelijkheden van een levendige watersportomgeving binnen handbereik. Een unieke plek om zelf te ontspannen, maar ook aantrekkelijk voor verhuur via het park of eigen beheer. De woning wordt gemeubileerd en gestoffeerd aangeboden.
Indeling:
Begane grond: entree, hal, drie slaapkamers, badkamer, toilet, berging.
Verdieping: open keuken, woonkamer met toegang tot het royale balkon.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 375,000 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property (residential property on water)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 76 m²
- Other space inside the building
- 13 m²
- Exterior space attached to the building
- 25 m²
- Plot size
- 344 m²
- Volume in cubic meters
- 343 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Electric heating and wood heater
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- GROUW C 1900
- Cadastral map
- Area
- 344 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, rural and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,237x
Viewed
25x
Saved
15-6-2026
On Funda
Neighborhood

Grou
Grou- Residents
- 5,555
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 3,472
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




