Ruime recreatiewoning op uniek perceel aan het Paterswoldsemeer!
Description
Het Paterswoldsemeer en het daaraan verbonden Hoornsemeer oefenen in ieder seizoen een grote aantrekkingskracht uit op watersportliefhebbers, natuurliefhebbers en rustzoekers. De combinatie van ruimte, water, natuur en de uitstekende bereikbaarheid van Groningen maakt deze locatie uitzonderlijk aantrekkelijk. Vanuit deze royale recreatiewoning geniet u hier volop van alles wat het gebied te bieden heeft, terwijl u zelf bepaalt wanneer en hoe u van deze heerlijke plek gebruikmaakt.
Deze recreatiewoning is gelegen op een opvallend ruim perceel aan het water, wat direct zorgt voor een gevoel van vrijheid, rust en comfort. Juist de royale omvang van de kavel onderscheidt deze plek van veel andere woningen in de omgeving. Een prachtige oude boom op het perceel voegt niet alleen sfeer en karakter toe, maar biedt ook op natuurlijke wijze beschutting en een fraai groen decor. Vanaf het perceel is het uitzicht prachtig, met meerdere zichtlijnen over het water en de omliggende natuur. De woning ligt praktisch aan het einde van een voetpad, op een rustige en beschutte locatie. U loopt circa 8 minuten vanaf de parkeerplaats naar uw woning. Op de kavel bevindt zich een slipway, zodat u eenvoudig uw boot, board of kano uit het water kunt halen.
De woning is gebouwd in 2004 als een ook thans nog gebruiksgemakkelijke, comfortabele recreatiewoning. Op de begane grond bevinden zich een ruime woonkamer met open keuken en twee sets openslaande deuren naar het royale vlonderterras, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen. Verder is er op de begane grond een slaapkamer, een badkamer met douche, wastafel en wasmachineaansluiting, en een separaat toilet. Op de verdieping bevinden zich nog twee ruime slaapkamers en een tweede toilet met fontein. Alle vertrekken zijn royaal van opzet en dankzij de strategisch geplaatste ramen is er veel lichtinval en een prachtig contact met de omgeving. De onderhoudsvriendelijke Red Cedar gevelbekleding onderstreept bovendien het duurzame en verzorgde karakter van de woning.
Het perceel is fraai groen aangelegd en biedt een mooie balans tussen zon, schaduw en privacy. De aanwezige volwassen beplanting, waaronder de karaktervolle oude boom, geeft de tuin een volwassen en sfeervolle uitstraling. Samen met de haag van rhododendrons zorgt deze voor een heerlijk beschut geheel, terwijl het zicht op het water juist optimaal behouden blijft. De houten afrastering van het gazon aan de voorzijde van de woning biedt voor kinderen ruimte om buiten te spelen en te genieten van het vrije buitenleven.
Ook voor volwassenen is dit een heerlijke uitvalsbasis. Aan en rond het water vindt u sfeervolle restaurants en gezellige terrassen die zelfs per boot goed bereikbaar zijn. Ook de stad Groningen is vanaf hier verrassend eenvoudig te bereiken, over het water maar uiteraard ook per fiets, auto en openbaar vervoer. Daarnaast liggen ook Eelde, Paterswolde en Haren op korte afstand, met een breed aanbod aan winkels, horeca en overige voorzieningen.
De rust en ruimte die u op deze plek ervaart, vindt u ook terug in de omliggende natuur. Zo ligt natuurgebied De Onlanden vlakbij, een prachtig wandel- en fietsgebied en leefgebied van onder meer zeearenden, bruine kiekendieven, reeën en vossen. Ook het Friese Veen, onderdeel van het Drentsche Aa-gebied, ligt in de directe omgeving en is via een ecologische verbindingsroute gekoppeld aan het Paterswoldsemeer. De combinatie van natuur, water, privacy en recreatiemogelijkheden maakt dit tot een bijzonder aantrekkelijke recreatiewoning waar u het hele jaar door van kunt genieten.
Highlights
AI-generated from the description
Spacious plot by water
Large green plot with slipway and beautiful views.
Bright living with terrace
Spacious living with open kitchen and double garden doors.
Nature and city nearby
By Paterswoldsemeer, near Groningen and De Onlanden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 695,000 kosten koper
Status
Available
Permanent occupancy
Permanent occupancy is not allowed
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
2004
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
72 m²
Plot size
2,975 m²
Volume in cubic meters
270 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 2 separate toilets
Bathroom facilities
Walk-in shower and sink
Number of stories
2 stories
Facilities
TV via cable
Energy
Energy label
C
Insulation
Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Remeha (gas-fired combination boiler from 2004, in ownership)