Sold
Haspelstraat 30-1074741 SH HoevenAchter 't Hof
€ 125,000 k.k.
- 83 m²living area
- 640 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- November 4, 2024
- Date of sale
- April 11, 2025
- Term
- 5 months
Description
Op Villapark Panjevaart te Hoeven staat deze vrijstaande recreatiewoning met sauna en inpandige berging. Deze recreatiewoning is gelegen op riant perceel van 640m² en beschikt over een slaapkamer en badkamer op de begane grond, hierdoor is deze woning geschikt voor jong en oud. Het villapark is ruim van opzet en grenst direct aan het recreatiepark Splesj (voorheen Bosbad Hoeven). De groene omgeving is een oase van rust.
Bent u op zoek naar rust en ruimte, dan is deze recreatiewoning beslist iets voor u.
Hoeven is een dorp, gelegen in een prachtige omgeving, met een goed voorzieningenniveau. In de nabijheid is een behoorlijk aanbod van winkels, sportvoorzieningen en horeca. Tevens zijn er prachtige bezienswaardigheden zoals o.a. de imponerende Basiliek van Oudenbosch en wandelpaden tussen gorsen en beemden.
De recreatiewoning is rondom van kunststof kozijnen met dubbele beglazing voorzien.
Indeling
Entree
Via de entree, waarin zich de meterkast en vaste kast met opstelling CV ketel bevinden, is er toegang tot de woonkamer met open keuken, de slaapkamer op de begane grond, sauna en badkamer.
Keuken
De moderne keuken beschikt over een rechte opstelling.
Slaapkamer begane grond
De ruime slaapkamer op de begane grond grenst aan de achtertuin.
Badkamer
De badkamer is praktisch uitgerust. De inrichting bestaat uit een inloopdouche, een toilet en wastafel. Verder is de badkamer geheel betegeld en bevinden zich er de aansluitingen t.b.v. het wasapparatuur.
Berging
Aan de voorzijde is de inpandige berging toegankelijk. Deze berging is voorzien van een betonvloer en elektra.
Eerste verdieping
Vanaf de vaste trap in de entree is de overloop van de eerste verdieping te bereiken. Deze verdieping is opgesplitst in een overloop met separaat toilet met fonteintje en 2 ruime slaapkamers.
Tuin
De woning is gelegen op een ruim perceel van maar liefst 640m² met tuin rondom en terras. Hier is altijd wel een fijn plekje in de zon te vinden.
Bijzonderheden
Permanente bewoning is niet toegestaan. Indien u tot aankoop van de recreatiewoning overgaat, wordt u lid van de Vereniging van Eigenaren fase 2. De VvE regelt de zaken die van belang zijn voor de recreatiewoningen van fase 2. Hierbij valt onder andere te denken aan onderhoud, voorschot energie, toekomstige kosten, de verhuur en verzekeringen. U bent zelf verantwoordelijk om navraag te doen of het door u voorgenomen gebruik is toegestaan en u te laten informeren over de kosten.
De foto's van de binnenzijde zijn van een soortgelijk type recreatiewoning op het park, waardoor er sprake kan zijn van verschillen. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 125,000 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Plot size
- 640 m²
- Volume in cubic meters
- 270 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Sliding door
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- HALDERBERGE H 1703
- Cadastral map
- Area
- 640 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, in wooded surroundings and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,373x
Viewed
39x
Saved
4-11-2024
On Funda
Neighborhood

Achter 't Hof
Hoeven- Residents
- 390
- Family with children
- 45%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




