Oosterscheldelaan 554493 RX KamperlandVerspreide huizen Kamperland
€ 345,000 k.k.
- 83 m²living area
- 373 m²plot size
- 2bedrooms
- Benergy label
Description
Recreanten opgelet! Namens haar opdrachtgever mag DELTA makelaardij u deze prachtige 5-persoons 2-onder-een-kapwoning te koop aanbieden. De woning is gelegen op het gewilde "Noordzee Résidence De Banjaard" onderaan de duinen van het kilometers lange Noordzeestrand. Dit strand is op nog geen 200 meter loopafstand bereikbaar en meermaals uitgeroepen tot het schoonste strand van Nederland!
Het familiepark is voorzien van diverse faciliteiten voor jong en oud zoals een binnenzwembad, sportfaciliteiten en horeca. Nabij gelegen steden zoals Veere, Goes en Middelburg zijn op nog geen 15 minuten bereikbaar. Het park is al jaar en dag één van de best verhuurde locaties in Zeeland.
In een paar minuten loopt u naar het strand! Aan de andere zijde van het park bevindt zich het Veerse Meer en het natuurgebied De Schotsman: een van de mooiste plekken die Zeeland te bieden heeft.
Woonoppervlakte ca. 83 m2; perceel oppervlakte ca. 373 m2 EIGEN grond.
Welkom aan de Oosterscheldelaan 55 in Kamperland!
Verdere kenmerken van deze vakantiewoning zijn:
- parkeren op eigen terrein, 2 auto's is mogelijk;
- ruime en zonnige tuin;
- tuingerichte living met dubbele tuindeuren;
- alle kozijnen zijn uitgevoerd in kunststof en voorzien van dubbele beglazing;
- 2 slaapkamers en een badkamer met sauna op de eerste verdieping;
- volledig geïsoleerd, beschikt over een energielabel B;
- de woning wordt geleverd inclusief alle inboedel en is klaar voor directe bewoning;
- indien gewenst zijn er uitstekende huurinkomsten mogelijk!
Indeling begane grond
Via de entree komt u binnen in de hal, waar zich naast het toilet, nog de vaste trap en een garderobe bevindt. De bijkeuken is voorzien van witgoedaansluitingen, meterkast, cv-opstelling (Nefit) en buitenom. De open keuken is vernieuwd en is voorzien van inbouwapparatuur waaronder een inductiekookplaat, combi-oven en vaatwasser. Via een buitendeur is vanuit de keuken het terras aan de voorzijde bereikbaar. De tuingerichte woonkamer met tegel vloer is fijn qua opzet en krijgt veel natuurlijk lichtinval door de raampartijen. Via de dubbele deuren is de tuin met terras bereikbaar.
Indeling eerste etage
Op de eerste verdieping zijn via de overloop twee royale slaapkamers bereikbaar die beide voorzien zijn van een balkon. Eveneens is er een badkamer die voorzien is van doucheruimte, ligbad, toilet, wastafel en een sauna.
Tuin
Via de openslaande deuren bereikt u het terras en de heerlijk ruime achtertuin met veel privacy die geheel omheind is en kan worden afgesloten worden met een poortje. Om de gehele woning zijn diverse terrassen aangelegd, het zijterras dat op het zuiden is gelegen, is een aantrekkelijke plek in de zomer om te genieten tot zonsondergang. Het aangebouwde schuurtje geeft luwte aan de terrassen en is handig voor het plaatsen van uw fietsen en opbergen van tuinmeubilair en -gereedschappen. Parkeren kan op eigen terrein.
Algemeen
De woning is gebouwd in 1998 en is voorzien van betonnen vloeren; de geveldelen zijn uitgevoerd in kunststof, de deur- en raamkozijnen zijn eveneens uitgevoerd in kunststof, de woning is volledig geïsoleerd; energielabel B; aanvaarding in overleg, op korte termijn mogelijk!
Disclaimer
Deze informatie is door de medewerkers van DELTA makelaardij zorgvuldig samengesteld. Desondanks kunnen hieraan geen rechten worden ontleend en wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onjuistheden, onvolledigheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Wij wijzen u in het algemeen op uw onderzoeksplicht. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot bezichtiging, het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Indien u via bemiddeling door DELTA makelaardij een koopovereenkomst aangaat met verkoper wordt standaard een waarborgsom/bankgarantie verlangd ter hoogte van 10% van de koopsom. Bij woningen ouder dan 1993 nemen wij standaard een asbest-, bodem- en ouderdomsclausule op in de koopovereenkomst. Voor onze privacy policy verwijzen we u naar onze website.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 345,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Specific
- Partly rented, furnished and with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Plot size
- 373 m²
- Volume in cubic meters
- 326 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Sauna, shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, sauna, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- WISSENKERKE A 2352
- Cadastral map
- Area
- 373 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, sheltered location and in recreation park
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 105 m² (15.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,117x
Viewed
18x
Saved
11-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





