New
Kaapduinseweg 13-F4371 NP KoudekerkeDishoek
€ 769,000 k.k.
- 131 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Op werkelijk een steenworp afstand van de duinovergang richting het prachtige zuidstrand, wat kenmerkend is voor de kust van Dishoek, bieden wij u dit recreatie appartement aan. Vanaf deze locatie kunt u binnen enkele minuten genieten van de prachtige kustlijn. Daarnaast stapt u vanuit het complex zo de prachtige omgeving met mooie natuur in. Voorzieningen bevinden zich rondom het complex. Werkelijk een toplocatie aan de Zeeuwse kust.
Duinhof Klein Dishoek bestaat uit 15 recreatieappartementen met eigen parkeerplaats en berging. Het geheel bestaat uit twee gebouwen met de namen Duingebouw en Hofgebouw. In het voorste gebouw, het zogenaamde Duingebouw, bieden wij u dit fraaie appartement op de eerste en tweede verdieping aan. Vanuit dit appartement is er een prachtig uitzicht richting het plein van Dishoek en de daaraan grenzende duinen.
Het geheel is voorzien van drie slaapkamers, een ruime woonkamer en keuken, een balkon aan de voorzijde en een ruim bemeten dakterras.
Alle ruimtes zijn ruim bemeten. De begane grond is verdeeld in een woonkamer aan de voorzijde en een woonkeuken aan de achterzijde. Vanuit de woonkamer, met fraaie gashaard, is via een schuifpui het balkon bereikbaar. De keukenruimte is met circa 21m2 zeer ruim te noemen. Een slaapkamer en badkamer maken de eerste verdieping compleet.
Op de tweede verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers. Deze bevinden zich aan de voor- en achterzijde. Het hart van deze woonlaag wordt gevormd door een ruime badkamer met douche, ligbad en wastafel. Tevens is hier een privé sauna aanwezig. Vanaf de overloop is er toegang richting het dakterras van circa 19m2. Dit zeer royale dakterras is gesitueerd op het zuiden. Hier is het de hele dag door heerlijk vertoeven met een hoge mate van privacy.
Op het afgesloten parkeerterrein is de beschikking over een eigen parkeerplaats en berging. De berging is ideaal voor het opslaan van goederen of het plaatsen van fietsen.
Algemeen:
-Uiteraard volledig geïsoleerd, verwarming alsmede warmwater door middel van een Intergas HR ketel
-Geheel voorzien van vloerverwarming.
-Energielabel A.
-Koopsom is exclusief BTW (bij verhuur verrekenbaar)
-Het appartement heeft de bestemming ‘recreatie’, u kunt hier niet permanent wonen
-Oplevering in overleg, houd wel rekening met lopende huren
-De prijs is inclusief de inventaris.
Dishoek ligt in een smalle, maar prachtige strook natuur met duinen en bossen die een natuurlijk decor voor het achterland vormt. Uitermate geschikt voor een heerlijke kustwandeling of fietstocht. Onthaasten gaat hier vanzelf. De Zeeuwse parel aan het zonnigste zuidstrand van Nederland. Genieten begint hier: onder aan de duinen van Dishoek. Prachtige stranden aan uw voeten. Branding en een zilte bries strelen de zintuigen. Heerlijk uitwaaien langs de vloedlijn; de kinderen kunnen er veilig zwemmen, schelpen en garnaaltjes zoeken, vliegeren en zandkastelen bouwen. Dishoek is ook een goede uitvalsbasis voor een bezoek aan Domburg, Veere, Vlissingen, Middelburg en het bourgondische België.
Interesse? Bel ons kantoor voor meer info en maak een afspraak.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 769,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
- VVE (Owners Association) contribution
- € 239.29 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2017
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 131 m²
- Exterior space attached to the building
- 27 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 423 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Sauna, shower, toilet, 2 sinks, walk-in shower, and bath
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, sauna, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- VALKENISSE M 92
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 19 m² (4.10 metre deep and 4.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
4-7-2026
On Funda
Neighborhood

Dishoek
Koudekerke- Residents
- 155
- Family with children
- 19%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



