Under offer
A. de Graafweg 398484 KM LangelilleLangeville-Buitengebied
€ 529,000 k.k.
- 100 m²living area
- 448 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherAan het water wonen met eigen steiger en schitterend uitzicht!
Description
Zeer gerieflijke, vrijstaande recreatiewoning, uniek gelegen aan het doorgaande vaarwater van het riviertje de Tsjonger en met prachtig, landelijk vrij uitzicht. Echt een plek om volledig tot rust te komen en te genieten van het water en de natuur.
Want rust, ruimte en uitzicht zijn de kenmerkende aspecten van deze plek. De koper van deze woning komt voor de rust en de stilte. Er zijn slechts beperkte voorzieningen aanwezig, zoals een openbaar (zwem)strandje, een restaurant, een jachthaven en een receptie. In het gezellige en levendige Echtenerbrug, op fietsafstand gelegen, zijn diverse voorzieningen beschikbaar, zoals horeca, terrassen en winkels. Tevens zijn grotere kernen als Lemmer, Joure, Heerenveen en Wolvega op korte afstand gelegen.
De woning maakt deel uit van Waterpark Langelille, een kleinschalig recreatiepark op de grens van Zuid-Friesland en de Kop van Overijssel. Het park is gelegen aan de directe vaarroute naar de Friese meren, het is slechts 10 minuten varen naar het grootste meer van Friesland, het Tjeukemeer. Vervolgens is het gehele merengebied prima toegankelijk. Aan de zuidzijde grenst het park aan de uitlopers van Nationaal Park "De Weerribben”. Deze unieke locatie verenigt zo alle mogelijkheden voor de ultieme watersportbeleving aan de Friese meren en anderzijds de rustieke recreatiemogelijkheden van wandelen, fietsen en kanoën in Nationaal Park "De Weerribben” met zijn uitgestrekte petgaten, rietlanden en wetlands. En dat op slechts 1 uur rijafstand van de Randstad.
De woning is gebouwd in 2021, ontworpen onder moderne architectuur, uitstekend passend in dit fraaie landschap. Hoogwaardig geïsoleerd, zonder gasaansluiting, resulterend in een prima energielabel A. De woning onderscheidt zich door een hoogwaardig afwerkingsniveau en stijlvolle inrichting, met o.a. 2 badkamers en een fraaie keukenopstelling. De woonkamer en de hal zijn v.v. vloerverwarming en afgewerkt met een warme marmoleumvloer. Afgelopen zomer is de buitenzijde nog volledig geschilderd, de woning verkeert echt in nieuwstaat!
De totale kavelgrootte bedraagt 448 m². De tuin is fraai aangelegd en biedt erg veel privacy. Aan de straatzijde is op eigen terrein parkeergelegenheid voor 2 auto's. De achtertuin is gelegen op het noordwesten, waar de gehele dag door volop van de zon genoten kan worden! Vooral de avondzon valt prachtig op het ruime terras, aangrenzend aan de achtergevel van de woning. Hier is dan ook een comfortabel, elektrisch bedienbaar terrasdoek aangebracht, waardoor het tot in de late uurtjes heerlijk genieten is van het uitzicht en de stilte. Rondom de woning is tuinverlichting aangebracht, alsmede elektra- en wateraansluiting.
De eigen oeverlengte bedraagt ca. 17 meter. In het water is een stevige steiger geplaatst, met een lengte van ca. 8 meter, uitermate geschikt voor het aanmeren van uw boot. Via een staande mastroute is het ruime zeilwater van het Tjeukemeer snel en gemakkelijk bereikbaar.
Verhuur is zeer goed mogelijk, maar niet verplicht. Indien u uw woning (gedeeltelijk) wilt verhuren, wordt dit verzorgd via een door het park aangestelde professionele partij. De destijds verschuldigde btw is door verkoper afgerekend, dus de koopsom wordt niet meer belast met btw. De bouw van Waterpark Langelille is bijna volledig afgerond, er moeten nog slechts enkele woningen gerealiseerd worden, waarna de terreininrichting ook definitief wordt afgerond.
Indeling:
Hal/entree + toilet, slaapkamer met eigen badkamer v.v. toilet, inloopdouche en dubbele wastafel, ruime woonkamer (ca. 30 m²) met diepe trapkast en dubbele tuindeuren naar het aangrenzende, royale terras, open keuken v.v. luxe keukenopstelling met diverse inbouwapparatuur, aangebouwde geïsoleerde bijkeuken/berging met wasmachineaansluiting.
1e verdieping:
Overloop met bergkast, 2 zeer ruime slaapkamers (ca. 16 en 15 m²), 2e badkamer met dakkapel, dubbele wastafel, douche en toilet.
Bijzonderheden:
* Bouwjaar 2021.
* Inhoud ca. 389 m³.
* Woonoppervlak ca. 100 m².
* Kavelgrootte 448 m².
* Energielabel A.
* Luchtwarmtepomp.
* Genieten van de natuur.
* Wonen aan het water!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 529,000 kosten koper
- Status
- Under offer
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2021
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Plot size
- 448 m²
- Volume in cubic meters
- 389 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 double sinks, 2 walk-in showers, and 2 toilets
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Electric heating and partial floor heating
Cadastral data
- OUDETRIJNE J 777
- Cadastral map
- Area
- 448 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront, rural, open location, unobstructed view and in recreation park
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 179 m² (10.50 metre deep and 17.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,093x
Viewed
20x
Saved
20-3-2026
On Funda
Neighborhood

Langeville-Buitengebied
Langelille- Residents
- 135
- Family with children
- 27%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



