Sold
Laan van Laag Kanje 96-R13951 KD MaarnMaarn - Maarsbergen - Bosgebied
€ 319,000 k.k.
- 56 m²living area
- 1,110 m²plot size
- 3bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- October 3, 2025
- Date of sale
- October 31, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Bent u op zoek naar een tweede woning in de natuur? Midden in het bos? Alleen maar genieten!
Met trots mogen wij u deze vrijstaande recreatiebungalow aanbieden op een perceel van maar liefst 1.110 m2! Aan alle kanten een geweldig uitzicht! Een uitzicht dat u hier zou verwachten! Met recht een ‘eigen stukje bos’..
Uniek gelegen aan een boslaantje, Berkenlaantje 3, op bungalowpark Noord West Kanje. Een plek met zeer veel privacy en rondom in het groen. Enkele opvallende kenmerken is de praktische indeling die deze recreatiewoning heeft, het uitzicht, de aanwezigheid van 3 slaapkamers, een prachtig uitzicht op al het groen rondom en een tuin waar zelfs af en toe een ree komt!
Weg van alle drukte en verplichtingen, tot rust komen op uw eigen bosperceel. Genieten van vogelzang en nieuwsgierige eekhoorns.
Neem gerust contact met ons op voor het maken van een bezichtigingsafspraak en kom deze recreatiewoning en de rust zelf ervaren. Het is zeker een bezichtiging waard!
Op steenworp afstand van het geliefde Henschotermeer, een unieke zwemplas middenin de bossen van de Utrechtse Heuvelrug, 15 autominuten van Utrecht, een uur vanaf de Randstad en op 5 minuten fietsafstand van NS-station Maarn.
Vlakbij is een restaurant met terras, snackbar, winkeltje met 's morgens verse broodjes, een wasserette en een grote speeltuin.
Noord-West-Kanje is een recreatiepark gelegen midden in de bossen van het Nationaal Park de Utrechtse Heuvelrug. Het park is aangelegd als wandelbos en er zijn diverse voorzieningen.
In de directe omgeving vindt u vele wandel-, hardloop-, mountainbike en fietsroutes, winkels en horecagelegenheden. Eigenaren van de woningen en grond op dit park zijn verenigd in een BV: Noord-West-Kanje Beheer. Naast de koopsom van de recreatiebungalow is een bedrag verschuldigd voor acht aandelen met een totale waarde van ca. € 11.700,-. Er wordt een jaarlijkse erfpachtcanon betaald waarvan o.a. het park met al zijn faciliteiten wordt onderhouden.
De indeling is als volgt:
Entree aan de zijkant van de woning. Vanuit de hal heeft u toegang tot de badkamer met toilet, de keuken en de woonkamer. Eenmaal in de woonkamer wil je eigenlijk alleen maar gaan genieten van het uitzicht! De woonkamer beschikt over veel ramen en openslaande deuren naar het terras.
Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot een drietal slaapkamers. Alle slaapkamers zijn voorzien van een wastafel. De laatste slaapkamer biedt tevens toegang tot de tuin.
De badkamer is voorzien van een douche en toilet. De keuken met rechte opstelling is voorzien van diverse apparatuur en tevens opstelplaats voor de c.v.-ketel.
Bijzonderheden:
- Rustig gelegen, schaduw en zon te vinden, en veel privacy!
- Voorzien van drie slaapkamers.
- Deze woning is buitengewoon geschikt voor liefhebbers van natuur en veel privacy.
- Parkeergelegenheid op eigen perceel.
- Gelegen op een riant perceel maar liefst 1.110 m²!
- Verwarming en warm water middels een c.v.-ketel: Remeha, 2011.
- Het geheel wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt “as is, where is”. Deze clausule wordt ook opgenomen in de koopovereenkomst. Enkele persoonlijke zaken zullen nog wel verwijderd worden door de huidige eigenaren.
- Erfpachtcanon circa € 1.395,- per jaar.
- Verhuur is maar zeer beperkt mogelijk, voor meer informatie hierover kunt u contact met ons opnemen.
- Levering vindt plaats bij Notariskantoor Veldjesgraaf & Korlaar te Woudenberg.
- Aanvaarding in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 319,000 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 56 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Plot size
- 1,110 m²
- Volume in cubic meters
- 201 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and toilet
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- MAARN A 4617
- Cadastral map
- Area
- 1,110 m²
- Ownership situation
- Long-term lease
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside park, outside the built-up area, in wooded surroundings and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,588x
Viewed
84x
Saved
3-10-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




