Randmeerweg 8-02108071 SH NunspeetVerspreide huizen Zuiderzeeland Nunspeet
€ 239,500 k.k.
- 65 m²living area
- 316 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Genieten van rust, water en vrijheid aan het Veluwemeer!
Op een unieke locatie aan de Randmeerweg in Nunspeet, direct aan een uitmonding van het Veluwemeer, staat dit prachtige chalet met vrij uitzicht over het water. Hier wordt het ultieme buitenleven werkelijkheid. Of u nu houdt van varen, zwemmen, vissen of gewoon ontspannen aan de waterkant. Op dit eigen kavel van maar liefst 316 m² met privé-aanlegsteiger geniet u elke dag van het beste wat de Veluwe en het Veluwemeer te bieden hebben.
Het chalet is gebouwd in 2017 en biedt met een woonoppervlakte van circa 65 m² ruimte aan maximaal 6 personen. De woning is volledig eigentijds afgewerkt, onderhoudsarm en straalt luxe en comfort uit. Dankzij de grote raampartijen en hoge plafonds is de living licht en sfeervol, met een prachtig uitzicht over het water. Via de openslaande deuren loopt u zo het terras op, waar u ’s ochtends geniet van een kop koffie in de zon of ’s avonds van een adembenemende zonsondergang.
De moderne open keuken is van alle gemakken voorzien, waaronder een 4-pitsgasfornuis, vaatwasser, oven en magnetron, ideaal voor een zorgeloze vakantie of een gezellig weekend met familie en vrienden. Het chalet beschikt over drie comfortabele slaapkamers met vaste kasten en complete inrichting. De stijlvolle badkamer heeft een ruime inloopdouche, en er is bovendien een separaat toilet voor extra gemak.
Het perceel is volledig omheind, wat het bijzonder geschikt maakt voor gezinnen met jonge kinderen of huisdieren. Een groot pluspunt: de verkoop is inclusief volledige inventaris, waardoor u direct kunt genieten van uw eigen vakantieverblijf of het chalet zorgeloos kunt verhuren via EuroParcs en profiteren van een aantrekkelijk rendement.
Permanente bewoning en inschrijving op dit adres zijn niet toegestaan.
Wilt u ook wakker worden met uitzicht over het water en het ultieme Veluwemeer-gevoel ervaren?
Meer informatie? Kijk op of bel ons, wij vertellen u graag meer!
Over “Europarcs Veluwemeer”
Europarcs Veluwemeer is een prachtig park direct aan het Veluwemeer waar de waterrecreatiemogelijkheden eindeloos zijn. Het is de perfecte uitvalsbasis om te leren surfen en zeilen of om te gaan vissen. Naast deze watersportactiviteiten biedt het park ook bootverhuur aan en is het gelegen aan een jachthaven. Even geen zin in water? Huur dan een E-chopper op het park en ga op verkenningstocht over de Veluwe.
Naast al deze activiteiten ligt het park ook nog eens op loopafstand van Walibi Holland wat zich kenmerkt als het meest spectaculaire attractiepark van Nederland. Voor een uitstapje bent u binnen no time in de middeleeuwse stad Elburg dat bekend staat om zijn vele musea, maar ook de prachtige binnenstad met haven. Of kiest u liever voor de Hanzestad Harderwijk? Ook hier bent u binnen 10 minuten. Verder liggen de grotere steden Zwolle en Lelystad op een half uur rijden met de auto.
Een greep uit de faciliteiten:
- Watersportcentrum
- Jachthaven
- Bootverhuur
- E-chopper verhuur
- Snackbar
- Restaurant
- Strand
In de seizoenen is er een actief animatieteam voor jong en oud.
Kenmerken
Soort bouw: Houtbouw
Materiaal buitenzijde: Kunststof
Bouwjaar: 2017
Aantal slaapkamers: 3
Warmtebron: CV Combiketel
Vloerbedekking: Laminaat
Perceel oppervlakte: Circa 316 m²
Woonoppervlakte: Circa 65 m²
Soort grond: Koopgrond
Adres: Randmeerweg 8
Plaats / Park: Nunspeet
Parkservicebijdrage per jaar: € 2.675,49 incl. BTW
Peiljaar: 2025
Prijs: € 239.500,- k.k.
Huisdieren toegestaan: Ja
Inventaris: Inclusief
Stoffering: Inclusief
Verhuurmogelijkheden: Ja, vraag naar de mogelijkheden van de eigenaarsmodellen die het park te bieden heeft
Oriëntatie tuinligging: Zuid
Wifi: Uitstekend
BTW van toepassing: Ja, BTW verlegging middels artikel 37D
Inschrijving op dit adres en permanente bewoning is niet mogelijk!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 239,500 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2017
- Specific
- Furnished and with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 65 m²
- Plot size
- 316 m²
- Volume in cubic meters
- 150 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2017, in ownership
Cadastral data
- NUNSPEET L 5081
- Cadastral map
- Area
- 316 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, alongside waterfront, unobstructed view and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,020x
Viewed
37x
Saved
23-10-2025
On Funda
Neighborhood

Verspreide huizen Zuiderzeeland Nunspeet
Nunspeet- Residents
- 2,820
- Family with children
- 48%
- Avg. asking price / m²
- € 4,466
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




