Vijverlaan 1-B13B6731 CK OtterloOtterlo dorp
€ 210,000 k.k.
- 61 m²living area
- 357 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Description
Stijlvol en gelijkvloers recreëren in deze sfeervolle bungalow op EuroParcs De Zanding! Hier geniet je van een welverdiende vakantie of weekend weg. De bungalow is ingericht met een lichte woonkamer, hoogglans keuken, twee slaapkamers en een badkamer. Bovendien heb je een fijne tuin, grenzend aan een vijver, waar je in de zomermaanden heerlijk kunt vertoeven. Op het perceel van 357 m² erfpachtgrond geniet je alle seizoenen volop. Deze fantastische bungalow wordt verkocht inclusief de complete inventaris en kan na overname direct gebruikt worden om te verhuren of om zelf vakantie te vieren. Zie jij jezelf hier al genieten?
Locatie
De bungalow is gelegen op het gezellige recreatiepark EuroParcs De Zanding. Het park ligt op een mooie locatie in Otterlo en wordt omgeven door veel groen. Hier recreëren betekent veel natuur en rust om je heen. Zin in een heerlijke lange wandeling? Dat kan in de nabij gelegen bossen of breng een bezoek aan Nationaal Park De Hoge Veluwe. Uiteraard zijn hier ook prachtige wandel- en fietsroutes te volgen. Het centrum van Otterlo met alle dagelijkse voorzieningen bevindt zich op korte afstand. Hier vind je een supermarkt voor je boodschappen, cafés en diverse restaurants. De omliggende uitvalswegen zorgen voor een perfecte verbinding met de rest van Nederland. Kortom, een toplocatie om te recreëren!
Indeling
Begane grond: parkeer je auto op je eigen parkeerplaats. Je komt binnen in de lichte hal met toegang tot alle vertrekken van de bungalow. Zodra je naar rechts loopt, kom je bij de sfeervolle woonkamer. Via de grote ramen valt het daglicht rijkelijk naar binnen. Hier geniet je elke dag weer opnieuw van!
Eenmaal binnen in de woonkamer proef je de gezelligheid van deze fijne bungalow. Dit is lekker recreëren! Er is veel aandacht besteed aan het praktisch indelen van de woonkamer. Zo is er een gezellige zithoek gecreëerd en is de televisie keurig aan de muur bevestigd. Richting de keuken is een sfeervolle eettafel geplaatst. Hier geniet je van een heerlijk diner met familie en/of vrienden. In de woonkamer heb je aan twee zijden een fantastisch zicht op de omliggende tuin en aangrenzende vijver. Dit uitzicht is iets wat nooit gaat vervelen! In de woonkamer vind je de moderne hoogglans keuken. De keuken is ingericht in een rechte opstelling met diverse inbouwapparatuur zoals een combi-oven, gasfornuis, afzuigkap, koelkast en vaatwasser. Hier heb je alles wat je nodig hebt om een heerlijke maaltijd op tafel te zetten of een diner te organiseren met al je vrienden of familie!
Terug in de hal kom je bij de twee slaapkamers, de badkamer en het separate toilet. In elke slaapkamer is het een genot om elke ochtend de gordijnen te openen en rustgevend weg te kijken! Zo maakt de eerste slaapkamer een comfortabele hoofdslaapkamer, die ingericht is met een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. Ook is er een televisie netjes aan de muur opgehangen. De tweede slaapkamer is ook zeer ruim en ingericht met een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. De badkamer ligt tussen de twee slaapkamers en is vanuit beide kamers te bereiken. De moderne badkamer met wit- en bruintinten is tot in de puntjes afgewerkt en beschikt over een inloopdouche en wastafel-meubel. Een fijne ruimte om de dag te beginnen en te eindigen. Het raam zorgt voor voldoende licht en ventilatie.
Exterieur
Vanuit het leefgedeelte loop je zo de fijne tuin in. De tuin is aangelegd met twee terrassen, veel groen en grenst aan de vijver. Op de terrassen is er genoeg plek voor het plaatsen van een gezellige loungehoek en een grote buitentafel! Hier organiseer je een gezellige borrel op een mooie zonnige dag! Door de ligging aan de vijver heerst er een aangename sfeer. Een heerlijke plek om helemaal tot rust te komen! Ideaal zijn de twee parkeerplekken aan de voorzijde van het perceel. Genoeg parkeerplek voor jezelf en je bezoekers. Maar ook ideaal voor het uitladen van de boodschappen en de weekendtassen!
Kenmerken
Bouwjaar: 2018
Soort grond: ondererfpacht
Canon per jaar: € 656,- (geïndexeerd)
Parkbeheerbijdrage peiljaar 2022: € 2224,82
Internet per jaar: € 271,72
CAI per jaar: € 119,28
Afvalstoffenheffing € 133.53
Gassoort: aardgas (via het park)
BTW van toepassing: nee
BTW belaste levering: nee
Huisdieren toegestaan: ja
Inventaris: gestoffeerd en gemeubileerd
Verhuurmogelijkheden: ja, via de verhuurorganisatie van het park
Inschrijving op dit adres en permanente bewoning zijn niet toegestaan
Hoewel de documentatie met de grootste zorgvuldigheid is samengesteld, aanvaarden wij geen enkele aansprakelijkheid voor onjuistheden, vergissingen, zet- of drukfouten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 299,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 210,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2018
- Specific
- Furnished and with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 61 m²
- Plot size
- 357 m²
- Volume in cubic meters
- 223 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- OTTERLO B 3294
- Cadastral map
- Area
- 357 m²
- Ownership situation
- Long-term lease and building and planting rights
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside waterfront, outside the built-up area, in wooded surroundings and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,465x
Viewed
40x
Saved
16-11-2022
On Funda
Neighborhood

Otterlo dorp
Otterlo- Residents
- 1,425
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 4,800
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





