Midden Peelweg 5-T1175975 MZ SevenumDe Schatberg
€ 319,000 k.k.
- 85 m²living area
- 365 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
Vrijstaande recreatiewoning aan het water op Domein de Schatberg
Deze sfeervolle en geheel goed onderhouden 8-persoons recreatiewoning is gelegen op een unieke locatie aan het water, midden in het geliefde vakantiepark Domein de Schatberg. Hier geniet u van rust, natuur en een breed scala aan recreatieve voorzieningen voor jong en oud.
Momenteel draait de woning mee in de verhuurpoule van Landal, dat wil zeggen dat je rendement maakt op de woning én de woning zelf maximaal 42 dagen per jaar zelf mag gebruiken, de parkkosten liggen dan ook nog eens behoorlijk lager. Dit is echter ook een super woning om zelf te gebruiken met zo'n mooie ligging direct aan het water! Ook dit is mogelijk uiteraard. Informeer in beide gevallen bij ons kantoor naar de voorwaarden.
De woning is gebouwd in 2012, uitstekend onderhouden en volledig geïsoleerd. Met een woonoppervlakte van ca. 85 m² op een perceel van 365 m² eigen grond, biedt deze recreatiewoning volop ruimte en comfort. De indeling is praktisch en gericht op optimaal woongenot, met onder andere drie slaapkamers, twee badkamers en een eigen vlonder aan het water.
Indeling
Begane grond
Via de entree kom je binnen in de hal met toegang tot het separate toilet met fonteintje en de open keuken. De moderne keuken is opgesteld in een praktische hoek en voorzien van een 5-pitsgaskookplaat, spoelbak, afzuigkap, oven, koel-vriescombinatie.
De keuken staat in open verbinding met de royale woonkamer. Deze loopt over de volledige breedte van de woning en is dankzij de grote raampartijen en openslaande deuren een heerlijk lichte leefruimte.
Aan de voorzijde van de woning bevinden zich twee slaapkamers en de badkamer op de begane grond. De grootste slaapkamer ligt aan de rechterzijde. De tweede slaapkamer ligt aan de andere zijde en is voorzien van een inbouwkast. De badkamer is compact, maar functioneel en uitgerust met een douche en wastafel.
1e Verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich nog twee royale slaapkamers, beide voorzien van een dakraam en extra opbergruimte. De badkamer op deze verdieping is compleet uitgerust met een bubbelbad, wastafel en tweede zwevend toilet – ideaal voor gezinnen en gasten. Naast de badkamer is er ook een sauna aanwezig, zo heb je meteen het echte vakantie-gevoel te pakken. Daarnaast is vanuit de overloop de bergruimte bereikbaar met o.a. de opstelling van de cv-installatie (Vaillant, 2024).
Tuin en buitenruimte
De achterzijde van de woning heeft een geweldige ligging direct aan het water. Hier vindt u een eigen vlonderterras (het grootste binnen het park) met omheining. Een heerlijke plek om te ontspannen, te genieten van de zonsondergang of direct het water op te gaan met een supboard of kano.
Rondom de woning ligt een gazon met diverse bomen en groenvoorzieningen. Ideaal om tijdens warme zomeravonden lekker een spelletje te spelen met de familie.
De woning beschikt over een eigen oprit voor meerdere auto's.
De meterkast is aan de buitenzijde met een aparte deur toegankelijk.
Ligging en voorzieningen
Domein de Schatberg biedt een unieke combinatie van rust en vermaak. Voorzieningen zoals de Plaza met eetcafé, restaurants, supermarkt en een binnenzwembad zijn op loopafstand bereikbaar. Daarnaast zijn er talloze buitenactiviteiten zoals paintball, waterskiën, suppen, kanovaren, klimmen, adventure golf en vissen. Voor kinderen en tieners is er het naastgelegen Fun & Entertainment Center Sevenum (FEC), met speelactiviteiten zoals trampolines en lasergamen bij The Portal gevestigd, het gezellige all-you-can-eat ABC restaurants is ook gevestigd in het FEC. Voor de hondenbezitters zijn er ook talloze wandelpaden nabij, maar ook op het park rondom het meer heen. Ook zijn er speciale hondenspeelplaatsen op het park.
Zwemfaciliteiten
Het park beschikt over meerdere zwembaden, waaronder een binnenzwembad, een buitenzwembad en een natuurbad met zandstrand en ligweide. Er is ook een waterspeeltuin voor de kleintjes. Toegang tot de zwembaden is gratis voor parkgasten. Bovendien zijn er plannen om binnenkort een nieuw en uitgebreid zwemparadijs te realiseren!
Algemeen:
- Vrijstaande 8-persoons recreatiewoning op een toplocatie aan het water;
- Momenteel met huurovereenkomst in combinatie met eigen gebruik, maar ook zonder mogelijk;
- Volledig geïsoleerd en goed onderhouden;
- Woning is volledig up-to-date qua onderhoud en er staan geen onderhoudswerkzaamheden meer gepland bij deze woning, aangezien de woning reeds volledig onderhouden is;
- Vier slaapkamers, waarvan twee op de begane grond;
- Twee badkamers, op de 1e verdieping inclusief bubbelbad;
- Alle meubels zijn inbegrepen.
Meer informatie over parkkosten, verhuurvoorwaarden en overige regels is op aanvraag beschikbaar.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 319,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2012
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Plot size
- 365 m²
- Volume in cubic meters
- 338 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, 2 sinks, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- SEVENUM X 232
- Cadastral map
- Area
- 365 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, in wooded surroundings and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,918x
Viewed
19x
Saved
9-9-2025
On Funda
Neighborhood

De Schatberg
Sevenum- Residents
- 5
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





