Bargereed 1068851 RB TzummarumTzummarum Zuid
€ 325,000 k.k.
- 98 m²living area
- 716 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Rust, ruimte & relaxen!
Aan het begin van het park ‘De Friese Wadden’ vind je deze sfeervolle, vrijstaande en zeer complete recreatiewoning op een mooi royaal kavel van maar liefst 716 m². De woning is uitstekend onderhouden en beschikt over drie slaapkamers op de verdieping. Fraai aangelegde tuin met diverse terrasjes, prachtige vergezichten over de landerijen en volledig omheind door groen. Vanuit het woning stap je via de tuindeuren zo het terras op, voor 's ochtends een kop koffie in de zon en 's avonds lekker ontspannen in je luie stoel met uitzicht op het prachtige Friese landschap.
Je kunt je op dit adres (nog) niet inschrijven bij de gemeente, maar wel 365 dagen ongestoord hier recreëren. De regering is doende met plannen om een inschrijving in de nabije toekomst toe te staan. Deze woning leent zich daar uitstekend voor.
Recreatiepark 'De Friese Wadden' ligt centraal ten opzichte van diverse bezienswaardigheden, waaronder het Unesco Werelderfgoed-gebied de “Wadden en de Waddenzee”. De pittoreske havenstad Harlingen (de ideale uitvalsbasis voor een trip naar Vlieland of Terschelling), de oude academiestad Franeker en de provinciehoofdstad Leeuwarden, liggen binnen een rijafstand van 20 minuten. Dankzij de nabijheid van de A31 en de A7 is zelfs de Randstad snel bereikbaar. Tzummarum heeft een regelmatige busverbinding met de omliggende dorpen en steden.
Het park zelf biedt diverse faciliteiten: een openlucht zwembad met een extra kinderbad is uitsluitend voor de parkbewoners, een tennisbaan, een ruim opgezette speeltuin, een cafetaria en uiteraard een receptie van het park. De plaatselijke fietswinkel biedt verhuur aan van (elektrische) fietsen om heerlijk te rijden langs de vele fietsroutes in de Waadhoeke. Tzummarum is een vriendelijk, prachtig dorpje met ook diverse faciliteiten.
Indeling begane grond:
Je komt binnen via de hal met uitgebreide meterkast (3 fasen voor 12 zonnepanelen en inductiekookplaat) en een hangend toilet met fonteintje. Direct daarnaast vind je de badkamer verwarmd met infrarood, recentelijk voorzien van een ligbad met platte bodem en een regendouche, nieuw wastafelmeubel en plaats voor de wasmachine. De lichte, ruime living is een heerlijke plek om te zijn, met dubbele tuindeuren naar buiten, prachtige markiezen (in 2024) op de zuidkant en een fantastische 5 KW Contura speksteenkachel (geplaatst januari 2025). Een nieuwe houtopslag voor 2 m3 hout bevindt zich naast de woning. Door deze Zweedse speksteenkachel hoeft de CV-installatie daardoor hoofdzakelijk nog slechts te worden gebruikt voor het warmwater. De open keuken is een echte eyecatcher en van alle gemakken voorzien: een vaatwasser, koel-diepvriescombinatie, inductiekookplaat, oven, magnetron en zelfs een wijnkoelkast. Alles wat je nodig hebt voor een geslaagde culinaire avond! Aan de zijkant van het huis is nog een bijkeuken met de CV-ketel en extra opbergruimte.
1e verdieping:
Via de overloop kom je bij drie ruime slaapkamers. Op elke kamer is makkelijk plek voor een tweepersoonsbed, dus volop ruimte voor 6 personen!
Bijzonderheden:
- Duurzaam; energielabel A, volledig geïsoleerd, centrale verwarming en 12 zonnepanelen waardoor praktisch geen elektrakosten ontstaan.
- de woning heeft een mechanische afzuiginstallatie
- een dubbele parkeerhaven op eigen terrein met een laadpaal voor de auto, fraai aangelegde tuin met veel privacy, fijne terrasjes voor diverse zitjes en een nieuwe (2023) ruime houten tuinberging
- Verhuur via het park is mogelijk, maar zelf verhuren via een zelf gekozen organisatie zoals bijvoorbeeld Belvilla of Novasol kan ook, een ideale manier om meer rendement uit uw spaargeld te halen en toch ook zelf te genieten van deze prachtige woning op een toplocatie.
- Parkkosten bedragen ca. € 900,- per jaar
- Overname van het meubilair kan in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 98 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 716 m²
- Volume in cubic meters
- 365 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE combi (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- TZUMMARUM F 1162
- Cadastral map
- Area
- 621 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- TZUMMARUM F 1308
- Cadastral map
- Area
- 95 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Rural, open location, unobstructed view and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,635x
Viewed
90x
Saved
7-7-2025
On Funda
Neighborhood

Tzummarum Zuid
Tzummarum- Residents
- 610
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 2,441
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





