Sold
Grevenhout 21-2173888 NR UddelBosgebied Nieuw Milligen
€ 117,500 k.k.
- 51 m²living area
- 704 m²plot size
- 2bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- August 27, 2025
- Date of sale
- December 5, 2025
- Term
- 3 months
Description
Misschien is dit wel de kans waar je op hebt gewacht. Op Grevenhout 21 217 staat een 4-persoons recreatiewoning (primair voor de verhuur) die alles in zich heeft: gelegen midden in het groen op Landal park Rabbit Hill én met een aantrekkelijke huurgarantie. Hier combineer je ontspannen genieten met de zekerheid van een zorgeloze investering. Nieuwsgierig geworden? Plan dan eenvoudig een bezichtiging via ons online platform en ontdek het zelf.
Een plek om thuis te komen
Binnenin de bungalow tref je een praktische indeling met een lichte woon- en eetkamer waar de open haard meteen voor sfeer zorgt. Vanuit hier stap je zo de achtertuin in, waardoor binnen en buiten op een natuurlijke manier in elkaar overlopen. Aan de voorzijde ligt de keuken, compleet uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-magnetron, koelkast en vaatwasser. De woning beschikt over twee slaapkamers, waarvan één met een eigen wastafel. De badkamer is ingericht met zowel een ligbad als een douche en een wastafel, en in de hal vind je een separaat toilet en een berging met de CV-installatie. De bungalow wordt gemeubileerd en gestoffeerd opgeleverd, waarbij de inrichting de afgelopen jaren is vernieuwd. Dat maakt de woning direct inzetbaar voor verhuur.
Vakantiegevoel het hele jaar door
Wat dit huis extra bijzonder maakt, is de plek waar het staat. Het park is ruim opgezet en omringd door de bossen, waardoor je elke dag wakker wordt met het geluid van fluitende vogels. Je wandelt zo de natuur in, maar er is ook genoeg te beleven dicht bij huis. Neem een duik in het binnen- of buitenzwembad, schuif aan in één van de restaurants of laat de kinderen zich uitleven in het indoor speelparadijs of op het sportveld. En er is meer. Landal verzorgt het beheer en je profiteert hier van een gegarandeerd rendement (circa 5%) tot en met 2030. Zo heb je niet alleen plezier van de woning zelf, maar ook de zekerheid dat deze investering rendeert. Je mag jaarlijks drie weken zelf verblijven in de woning, perfect voor een zomervakantie, een winters weekendje weg of zomaar een ontsnapping aan de drukte. De rest van het jaar wordt de woning professioneel verhuurd, zodat u inkomsten genereert zonder zorgen. Permanente bewoning en inschrijving bij de gemeente is niet mogelijk, waardoor het recreatieve karakter behouden blijft.
Genieten op de Veluwe
Uddel ligt midden op de Veluwe, één van de mooiste natuurgebieden van Nederland. Vanuit je woning fiets of wandel je direct de bossen in, met routes die je leiden langs uitgestrekte heidevelden en schilderachtige zandverstuivingen. Voor een dagje uit hoef je ook niet ver te gaan: attractiepark Julianatoren en de Apenheul liggen op korte afstand, net als Paleis Het Loo in Apeldoorn. Hier combineer je rust en natuur met leuke uitstapjes voor het hele gezin. Ook bereik je binnen een kwartier Apeldoorn, een stad vol winkels, terrassen en cultuur. Zo heb je alles bij de hand, terwijl je toch de rust van de natuur ervaart.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 117,500 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Specific
- Furnished and with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 51 m²
- Plot size
- 704 m²
- Volume in cubic meters
- 248 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- APELDOORN B 1226
- Cadastral map
- Area
- 704 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings, unobstructed view and in recreation park
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 3.00 metre deep and 5.00 metre wide
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
9,321x
Viewed
117x
Saved
27-8-2025
On Funda
Neighborhood

Bosgebied Nieuw Milligen
Uddel- Residents
- 110
- Family with children
- 38%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




