Sales history
- Listed since
- September 29, 2025
- Date of sale
- December 1, 2025
- Term
- 2 months
Description
Op een idyllisch plekje, direct aan een brede vijverpartij, staat dit charmante chalet uit 2013 – een heerlijke plek om tot rust te komen, te genieten van het buitenleven en het ultieme vakantiegevoel dichtbij huis te halen. Het chalet verkeert in prima conditie (behalve het tuinhuis, want dat is in slechte staat) en kan direct betrokken worden. Hier en daar kunnen onderdelen na ruim tien jaar wel een frisse update gebruiken, maar dat biedt juist de ideale kans om er helemaal jouw eigen paradijsje van te maken.
Een groot pluspunt: het chalet wordt inclusief inventaris aangeboden. Je kunt dus letterlijk je koffers pakken en meteen beginnen met genieten – of het nu gaat om een weekendje weg, een zomer vol ontspanning of directe verhuur als investering.
Met een perceel van 235 m² eigen grond zit je hier bovendien goed: geen erfpacht of huurgrond, maar gewoon volledig jouw eigendom. Of je nu op zoek bent naar een tweede huis aan het water, een knusse gezinsplek voor de vakanties of een interessante beleggingskans – deze woning heeft het allemaal.
Kopen & Wonen
Zodra je binnenstapt, word je verwelkomd door een lichte en sfeervolle woonkamer waar de grote raampartijen en openslaande tuindeuren zorgen voor een zee aan daglicht en een heerlijk ruimtelijk gevoel. De woonkamer vormt het hart van het chalet – een plek waar je ’s ochtends rustig koffie drinkt met uitzicht over het water en ’s avonds gezellig dineert met vrienden of familie.
De open keuken sluit daar naadloos op aan en is voorzien van een nette opstelling met diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser. Alles is functioneel en goed onderhouden, maar wie houdt van een moderne look kan met een relatief kleine ingreep de ruimte eenvoudig een eigentijdse upgrade geven.
Dankzij de slimme indeling voelt het chalet verrassend ruim aan en is er plek voor ontspanning, samenzijn én praktisch gebruik. Ideaal als tweede woning of recreatieverblijf, maar ook perfect voor wie het hele jaar door de rust en natuur wil opzoeken.
Slapen & Baden
Het chalet telt twee comfortabele slaapkamers, waardoor er voldoende ruimte is voor een gezin, logees of zelfs een werkplek aan huis. De ouderslaapkamer heeft een twee-persoons-bed + vaste kast de 2e slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden.
De badkamer is wat ouder maar op zich wel netjes en wel functioneel. De badkamer is recent opnieuw gekit maar op de langere termijn ligt een rennovatie wel in lijn van verwachting. Je vindt er een douche, wastafel, toilet en aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Buitenleven & Locatie
Het buitenleven is hier misschien wel het grootste pluspunt. De tuin is ruim en onderhoudsvriendelijk aangelegd met een prettige mix van bestrating, een groen gazon en enkele plantenborders. Dankzij de ligging direct aan het water geniet je hier van eindeloze rust en een prachtig uitzicht. Ontbijt op het terras terwijl de eenden voorbij zwemmen, lees een boek in de zon of sluit de dag af met een drankje bij zonsondergang – dit is buitenleven op z’n best.
Het chalet staat op het geliefde Recreatiepark ‘Het Esmeer’, een verzorgd en rustig park aan de rivier de Maas. Hier vind je alles wat je nodig hebt binnen handbereik: een groot strand, een nieuwe speeltuin, gezellige horecagelegenheden en volop natuur om te wandelen of te fietsen.
Het nabijgelegen dorp Aalst biedt daarnaast alle dagelijkse voorzieningen, zoals een supermarkt, bakker, cafetaria en diverse restaurants. En dankzij de gunstige ligging zijn ook de snelwegen A2 en A27 binnen korte tijd te bereiken, waardoor uitstapjes of de reis naar huis altijd gemakkelijk zijn.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 110,000 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2013
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 42 m²
- Plot size
- 235 m²
- Volume in cubic meters
- 130 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- ZALTBOMMEL L 1625
- Cadastral map
- Area
- 235 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,015x
Viewed
26x
Saved
29-9-2025
On Funda
Neighborhood

Aalst
Aalst- Residents
- 1,540
- Family with children
- 41%
- Avg. asking price / m²
- € 3,849
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




