West aan Zee 169-A8881 HB West-TerschellingVerspreide huizen Midsland-Noord
€ 1,750,000 k.k.
- 123 m²living area
- 950 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherMarkant en uniek vakantiehuis op toplocatie – pure eilandbeleving
Description
TE KOOP: Markant en uniek vrijstaand vakantiehuis met drie woonlagen op toplocatie in West aan Zee.
Welkom bij Paal 9, een karakteristiek en zeer bijzonder vakantiehuis, vernoemd naar de exacte locatie waar het zich bevindt. Gelegen op een prachtige plek in West aan Zee, vlak bij de overgang naar het Noordzeestrand, biedt dit familiehuis een uniek uitzicht over het uitgestrekte duingebied tussen West aan Zee en Midsland aan Zee. Elk seizoen, elke dag opnieuw, is het uitzicht adembenemend en steeds weer anders. ‘Paal 9’ werd in 2014 gebouwd onder architectuur, ontworpen door de huidige eigenaar en met veel aandacht voor bijzondere "eiland"-details. Sindsdien is het uitsluitend gebruikt door de eigenaar, familie en vrienden – een echt familiehuis met karakter en ziel.
Bij aankomst vallen de typische Terschellinger stijlkenmerken direct op: de naam "Paal 9" in de schoorsteenkap, de warme gele gevelsteen, het oranje-rode dak met grote overstekken – een ontwerpkeuze die het huis in de zomer op natuurlijke wijze koel houdt. ‘Paal 9’ is gebouwd met materialen van de allerhoogste kwaliteit: duurzame gevelstenen, hoogwaardige dakpannen en hardhouten kozijnen. Ook de oriëntatie op de verschillende windrichtingen is bewust gekozen.
De begane grond heeft een sfeervolle en praktische indeling. Je stapt binnen op een vloer van eilander estrikken, waarna dubbele Indiase teaken deuren toegang geven tot de ruime woonkamer met open keuken. De natuurhouten vloer is uitgerust met vloerverwarming, ideaal voor comfort in de koudere maanden. De robuuste houten constructie, open haard en extra hoge deuren naar de terrassen versterken het gevoel van warmte en ruimte.
Op de begane grond zijn verder een tweepersoonsslaapkamer, een aparte badkamer en een separaat toilet te vinden. De keuken is volledig ingericht met moderne apparatuur, waaronder een koel-vriescombinatie, vaatwasser, gasfornuis met oven en veel opbergruimte. De woning beschikt daarnaast over een ruime inpandige berging.
Op de verdieping zijn twee extra slaapkamers, waarvan één met een eigen badkamer en een groot ligbad (eventueel eenvoudig te splitsen in twee badkamers). De kleine slaapkamer beschikt over een eigen wastafel. Op de overloop is een tweede separaat toilet aanwezig. Vanuit de hoofdslaapkamer geniet je van een spectaculair uitzicht over het omliggende duingebied, met het ruisen van de zee en het breken van de golven op de achtergrond.
Het souterrain beschikt over een volwaardige tweepersoonsslaapkamer en biedt daarnaast volop opbergruimte. Er is bovendien de mogelijkheid om hier een doucheruimte of badkamer te realiseren.
‘Paal 9’ bevindt zich op een royaal perceel van 950 m² erfpachtgrond en beschikt over een brede oprit. De woning wordt omringd door twee ruime, beschutte terrassen op het zuiden en westen. Hierdoor kun je de hele dag door genieten van de zon én van het weidse uitzicht op de omringende natuur.
Indeling
Via de entree aan de oostzijde komt u binnen in de hal. Vanuit de hal heeft u toegang tot de woonkamer met open keuken, de badkamer, een apart toilet, een slaapkamer en de trap die leidt naar zowel de bovenverdieping als het souterrain. De woonkamer biedt toegang tot de terrassen op het zuiden en westen.
Woonkamer/Keuken, afmeting ca. 5.60 x 7.00/6.00 m
Slaapkamer, afmeting ca. 2.60 x 3.55/2.95 m
Badkamer, afmeting ca. 2.70 x 0.90 m
Toilet, afmeting ca. 1.20 x 0.90 m
Hal, afmeting ca. 2.30 x 2.90 m
Berging, afmeting ca. 2.05 x 1.55 m
Eerste verdieping
Middels de trapopgang bereikt u de overloop die toegang biedt tot een slaapkamer met badkamer ensuite, een separaat toilet en een tweede slaapkamer.
Slaapkamer (1), afmeting ca. 3.70 x 3.75 m
Badkamer ensuite, afmeting ca. 2.65 x 2.35 m
Slaapkamer (2), afmeting ca. 2.45 x 2.65 m
Toilet, afmeting ca. 1.25 x 1.25/1.80 m
(Gemeten op 1.50 m hoogte.)
Overige verdiepingen
Via de trap naar het souterrain bereikt u een slaapkamer en een ruime bergkast.
Slaapkamer, afmeting ca. 4.80 x 2.95/5.15 m
Tuin
Rondom 'Paal 9' ligt een schitterende duintuin met twee fraai aangelegde terrassen op het zuiden en westen. De ruime oprit en het zuidelijke terras bieden een prachtig uitzicht op Midsland aan Zee. Het west terras beschikt over veel privacy.
Bijzonderheden
* De woning is buitenom geschilderd in 2024;
* De woning is 2014 gebouwd door Bouwbedrijf Bos Terschelling;
* Betreft de erfpachtgrond: de eigenaar van de grond is Staatsbosbeheer. De canon (voor de gehele kavel) is € 1,30 per jaar en staat vast tot 2052;
* Levering in overleg;
* Bezichtigingen op afspraak;
* Graag geen bezoeken in en/of rondom de woning zonder afspraak met Makelaardij Terschelling;
* De verkoper behoudt zich het recht van gunning voor.
Voor meer informatie over deze woning of het plannen van een bezichtiging, kunt u contact opnemen met Makelaardij Terschelling.
Bel 0562 448433 of stuur een e-mail naar Wij staan graag voor u klaar!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 1,865,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,750,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2014
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 123 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Plot size
- 950 m²
- Volume in cubic meters
- 515 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, and flue
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2014, in ownership
Cadastral data
- TERSCHELLING E 1528
- Cadastral map
- Area
- 950 m²
- Ownership situation
- Long-term lease and building and planting rights (end date of long-term lease: 30-12-2051)
- Fees
- € 1.30 per year
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
7,559x
Viewed
74x
Saved
5-6-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




